(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Tekančios saulės šalis - Japonija (9d.)

Japonija
9d.
Tekančios saulės šalis - Japonija (9d.)Tekančios saulės šalis - Japonija (9d.)Tekančios saulės šalis - Japonija (9d.)Tekančios saulės šalis - Japonija (9d.)Tekančios saulės šalis - Japonija (9d.)Tekančios saulės šalis - Japonija (9d.)
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

Japonija - tai šalis, nuo seno garsėjanti stipriomis tradicijomis, išpuoselėtais miestais ir kaimais, savo kultūra, inovacijomis bei įspūdingais gamtos kūriniais. Japonija turi ką pasiūlyti ištisus metus, jos gamta užburia ir nuramina, o tokie įspūdingi vaizdai, kaip Fuji kalnas, bambukų giraitės, Japoniškų klevų raudoni lapai ar sakurų žiedų jūra užvaldo ir nebepaleidžia. Ir nieko nebestebina, kad Japonija figūruoja  “Šalių, kurias būtina aplankyti dar šiandien” sąrašuose.

Tekančios saulės šalis atrodo tolima ir nepasiekiama. Tačiau šiuo metu ji išties priartėjo! Turite išskirtinę galimybę aplankyti šalį gražiausiu periodu - rudenį, kai ant žemės krenta didžiuliai kaštonai, o nuostabios spalvos nudažo medžių lapus.

Tad nesnausk ir griebk kol dar yra! Puikus pasiūlymas 9 dienų nuotykiui Japonijoje su pasirinktomis ekskursijomis! Jūsų lauks Lietuviškai kalbantis gidas, poilsis puikiuose viešbučiuose su pusryčiais Tokijaus centre, senojoje sostinėje Kiote bei kelionės į šių miestų apylinkes. Pažintinė kelionė į Japoniją - tai Jūsų proga atrasti paslaptingąjį Rytų pasaulį.

1d. Kelionė. Skrydis Vilnius – Tokijas su 4 valandų trukmės persėdimu Kopenhagoje.

2d. Atvykimas į Tokiją.
Atvykstama 11 val. ryto į tarptautinį Naritos oro uostą. Jus pasitiks Lietuviškai kalbantis atstovas, palydės iki viešbučio. Laisvas laikas, poilsis.

3d. Senojo ir naujojo Tokijo kontrastai. Įžanga *
Pusryčiai. Pažintį su didžiausiu pasaulio miestu pradėsite aplankydami vieną svarbiausių šintoistų šventyklų - Meiji Jingu. Ji buvo pastatyta siekiant pagerbti imperatoriaus Meiji ir imperatorienės Shoken dieviškąsias dvasias. Pasigrožėję rudens nuspalvintais klevų lapais didžiuliame Yoyogi parke, vyksite į šurmuliuojantį Harajuku rajoną, kur stebėsitės šiuolaikinėmis ekstravagantiškomis Japonų madomis bei parduotuvių ir kavinių margumynu.
Po pietų aplankysite niekada nemiegantį Shinjuku rajoną, kuris garsėja Kabukisho raudonųjų žibintų kvartalu ir daugiausiai žmonių per dieną aptarnaujančia stotimi pasaulyje. Čia pasivaikščioję pokario Japonijos atmosferą atspindinčiose siaurose gatvelėse pakilsite virš miesto į didžiulio dangoraižio aukštumas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
Ekskursijos kaina:
75 Eur/asm.
Papildomos išlaidos:
~5 Eur už transportą neturintiems „JR paso“

4d. Senojo ir naujojo Tokijo kontrastai. Žemutinis miestas*
Pusryčiai. Vyksite į Japonijos imperatoriškuosius rūmus. Nors rūmai uždari nuo viešumos, turėsite galimybę pasivaikščioti išpuoselėto japoniško sodo takais, pasigrožėti nuostabiais tvenkiniais. Vėliau vyksite į elektronikos rojų - Akihabara, kur stebėsitės robotikos bei elektronikos prietaisų gausa. Po pietų keliausite į žemutinį miestą, kuriame pasivaikščiosite po rudens spalvomis nusidažiusį Ueno parką. Vyksite į Asakusą, kur aplankysite pačią seniausią Tokijo šventyklą Sensoji, pastatytą jau 628m.. Vakarą vainikuos arbatos ceremonija, kur mėgausitės tradicine žaliąja arbata. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
Ekskursijos kaina: 115 Eur/asm.
Papildomos išlaidos: ~10 Eur už transportą neturintiems “JR paso” (~3 Eur turintiems “JR pasą”)

5d. Tokijo apylinkėse: Yokohama- Kamakura*
Pusryčiai. Pirmoje dienos pusėje vyksite iki Tokijo pašonėje esančios Yokohamos. Tai vienas didžiausių Japonijos miestų. Pažintį su Yokohama pradėsite atvykę į Ateities uostą (Minato Mirai), kuriame atsiveria neapsakomi didmiesčio ir Fuji kalno kontrastai. Čia aplankysite greitai pagaminamos sriubos muziejų, o vėliau lankysitės viename didžiausių Kinų kvartalų visame pasaulyje, kur galėsite paragauti autentiško kinų maisto. Popiet vyksite į Kamakurą, kuri garsėja milžiniška bronzine Budos statula. Apžiūrėję Budos išorę ir vidų aplankysite pačią gražiausią Kamakuros šventyklą Hasa Dera. Vakare grįšite į viešbutį. Laisvas laikas.
Ekskursijos kaina: 88 Eur/asm.
Papildomos išlaidos:~14 Eur už transportą neturintiems “JR paso.
~10 Eur už lankomus objektus

6d. Fuji kalno papėdėje: Hakonė, apsupta gamtos*
Pusryčiai. Šią dieną pradėsite apžvalgine ekskursija aplink Hakonės kalnagūbrį iš kur puikiai matosi aukščiausias Japonijos kalnas - Fujiyama. Pasiekę Hakonės kalno papėdę pakilsite į aukštumas gondoliniais keltuvais ir gėrėdamiesi Fuji kalno vaizdais išsilaipinsite prie gydomųjų karštųjų versmių, kur Jūsų lauks malonus siurprizas! Nusileidę iš aukštybių plauksite per didžiulį ežerą piratų stiliaus laivu ir aplankysite kitoje ežero pusėje esančią Hakonės šventyklą. Pavakarėje atsipalaiduosite karštosiose versmėse ir grįšite į Tokijo miestą. Laisvas laikas, nakvynė viešbutyje.
Ekskursijos kaina: 145 Eur/asm. ( Į ekskursijos kainą įskaičiuotas Hakonės transporto bilietas)
Papildomos išlaidos: ~ 4 Eur už transportą neturintiems “JR paso”
~5-15 Eur už karštąsias versmes.

7d. Kiotas: Ateities traukiniu į senovinį miestą* (pagal užklausimą)
Pusryčiai. Greituoju traukiniu pasieksite senąją Japonijos sostinę Kiotą. Pažintį su miestu pradėsite išsilaipinę centrinėje Kioto stotyje iš kurios vyksite į garsiausias šventyklas. Pirmiausia aplankysite Ryoanji šventyklą, kurios pašonėje grožėsitės akmenų sodu. Vėliau vyksite į šalimais esantį žadą atimantį Kinkaku-ji auksinį paviljoną. Pavakarėje grįšite į Kioto centrą, kur aplankysite Kyomizu šventyklą, o paskui ir garsųjį Giono kvartalą. Tai istorinis Kioto centras, kuriame vis dar gyva geišų tradicija. Laisvas laikas, nakvynė viešbutyje.

8d. Kiotas: Šventyklų ir gamtos apsuptyje* (pagal užklausimą)
Pusryčiai. Šią dieną pradėsite apsilankymu milžiniškoje Fushimi Inari Taisha. Šioje šventykloje stebėsitės tūkstančiais oranžinės spalvos vartų dievams “Tori”, kurie apglėbia net 4km siekiančius kalnų takelius. Kylant į kalną susipažinsite su Kioto gamta, o sustoję pailsėti apžvalginėje aikštelėje grožėsitės miesto panorama. Galiausiai pažintį su Inari kalnu baigsite sakės muziejuje Gekkeikan Okura, kur galėsite įvertinti jau daugiau, kaip šimtmetį tobulintą receptą. Laisvas laikas, nkavynė viešbutyje.

9d. Kelionė namo.
Anksti ryte vyksite į oro uostą ir skrisite į Lietuvą. 5 valandų trukmės persėdimas Kopenhagoje. Lietuvą pasieksite dar prieš vidurnaktį. Pervežimas savarankiškai arba užsakomas papildomai.

*Ekskursija už papildomą mokestį

!Pirk kelias ekskursijas iškarto ir mokėk mažiau:
Senojo ir naujojo Tokijo kontrastai. Įžanga.
Senojo ir naujojo Tokijo kontrastai. Gurmaniškai.
Tokijo miesto apylinkėse. Yokohama- Kamakura.
Fuji kalno papėdėje: Hakonė, apsupta gamtos.
Kaina: 423 EUR tik 350 EUR

Svarbu! Ekskursijos užsakomos agentūroje prieš kelionę, jų kainos nurodytos susirinkus 4 asmenims ir daugiau. Į ekskursiją pageidaujant eiti 3 asmenim ir mažiau, ekskursijos kaina kyla.
Ekskursijų aprašyme nurodytų objektų eilės tvarka gali keistis.

Daugiau informacijos: geiste@kelioniulaikas.lt, +370 67306582.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydžiai su Skandinavijos oro linijomis: Vilnius – Tokijas – Vilnius (4-5 val trukmės persėdimas Kopenhagos oro uoste)
  • Lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos.
  • Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose su pusryčiais Tokijo mieste (7n.)

Papildomos paslaugos:
7 dienų JR traukinių pasas: nuo 220 Eur/asm.
Vienviečio kambario priemoka: 349 Eur

Reikalingi dokumentai
Vykstant į Japoniją reikalingas LR piliečio pasas, galiojantis 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos. Trumpalaikiam vizitui į Japoniją vizos nereikalingos.
Rekomenduojame apsidrausti medicininių išlaidų draudimu ir nuo nelaimingų atsitikimų. Dėl kainų ir sąlygų – teirautis.

Svarbi informacija
Kelionės kaina nėra galutinė ir gali keistis priklausomai nuo skrydžių kainos pirkimo metu.
Kelionės atšaukimas negalimas ir pinigai negrąžinami. Keliautojo vardas ir pavardė gali būti keičiami už papildomą mokestį.
Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
Pervežimai nėra įskaičiuoti į kainą, todėl rekomenduojame įsigyti 7 dienas galiojantį traukinių bilietą „JR Rail pass“. Su juo be jokių papildomų mokesčių galėsite važinėtis didžiausios Japonijos geležinkelio kompanijos „JR“  aptarnaujamomis geležinkelio linijomis.

MINIMALI AVANSO SUMA - 550 Eur.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus