(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Maldyvai

Maldyvai
10d.
MaldyvaiMaldyvaiMaldyvaiMaldyvaiMaldyvaiMaldyvaiMaldyvaiMaldyvaiMaldyvaiMaldyvai
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

Maldyvai – tai tūkstančio salų šalis, nardytojų rojus, aukščiausio lygio paplūdimiai, nuostabaus grožio koralų rifai. Maldyvų salyną skalauja Indijos vandenyno bangos, todėl čia amžinai šilta. Geografiškai Maldyvai itin įspūdingi: jie sudaryti iš tūkstančio salų, kurios spiečiasi į 26 atolus. Dėl balto smėlio, daugybės palmių, palankaus klimato ir neapsakomai gražaus peizažo salas pamėgo jaunavedžiai, romantikai ir vandens sporto mėgėjai.

Vienuolikos dienų kelionė į Maldyvus gali būti Jūsų gyvenimo nuotykis, romantikos ir laimės kupinos atostogos. Griebk kol dar yra šį puikų skrydis + viešbutis pasiūlymą.

Ką veikti Maldyvuose?

 • Nardyti. Maldyvuose didžiulė jūros gyvūnijos ir spalvingų koralų įvairovė. Mėgstantiems pavojų galima nardyti ir laivų kapinėse, tarp banginių ar net ryklių!
 • Mėgautis paplūdimiu. Maldyvų salynas - tai daugiau, kaip 1000 salų, sugrupuotų į 26 atolus. Išskirtinai plokščias reljefas, baltas smėlis ir tropinė augmenija sukuria rojaus žemėje atmosferą. Susikrovę krepšį sumuštinių, vaisių bei jūros gėrybių susiorganizuokite pikniką atokesniame salyno kampelyje.
 • Išragauti Maldyvų virtuvę. Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Kokosas irgi ne išimtis - jis naudojamas aliejui bei pienui išgauti. Nuostabūs tuno kariai, egzotinė Garudiyja, bei niekada anksčiau nematyti neragauti vaisiai suteiks visiškai naują patirtį.
 • Pažinti vietinę kultūrą. Salyne yra ką veikti ir be jūros – čia gana didelis istorinis palikimas, musulmoniška kultūra. Aplankykite didžiulę mečetę Hukuru Miskiiy, nacionalinį istorijos muziejų bei vieną mažiausių pasaulyje sostinę - Male.
 • Leistis į nuotikį. Nuvykite į pačią piečiausią salą Maldyvuose, kur galite plaukti ir kirsti pusiaują t.y. perplauskti nuo šiaurės pusrutulio iki pietų ir atgal. Įvykdę tokį žygdarbį gausite tai įrodantį sertifikatą. Šią kelionę turėsite pradėti viešbučio Outrigger Konotta Maldives resort teritorijoje.

Ar žinojai?

Maldyvuose vyko konferencija po vandeniu. Žmonės apsivilkę naro kostiumus sėdėjo prie stalų, su vardinėmis kortelėmis, pasirašinėjo įvairius dokumentus ir diskutavo klimato kaitos tema. Konferencija buvo organizuojama tam, kad parodytų pasauliui, kaip gali atrodyti ramiojo vandenyno salų situacija smarkiai ištirpus ledynams. Maldyvai yra pati plokščiausia šalis pasaulyje, vidutiniškai virš vandens iškilusi vos 1,5 metro!

Maldyvai – tai mažiausia pasaulyje musulmoniška valstybė. Jų vėliava – tai baltas mėnulis (musulmonų simbolis),  žaliame ir raudoname kvadratuose.  Maldyvuose, kaip ir kitose musulmoniškose šalyse, savaitgalis yra penktadienį ir šeštadienį. Taip pat yra svarbu atkreipti dėmesį į aprangą – bikini leidžiama dėvėti tik viešbučių paplūdimiuose, lygiai tas pats galioja ir alkoholio vartojimui.

Maldyvuose galima pamatyti tūkstančius delfinų ir banginių. Maldyvų koraliniai rifai – vieni spalvingiausių visame pasaulyje. Dėl palankaus klimato ir salyno reljefo čia gyvena daugybė rūšių įvairiausių žuvų ir kitų gyvų organizmų. Maldyvuose galite pamatyti pačią didžiausią žuvį pasaulyje – bangininį ryklį!

Apie Maldyvų klimatą:

Maldyvų klimatą galima skirstyti į 2 sezonus: sausąjį (Lapkritis – Balandis) ir lietingąjį (Balandis – Lapkritis). Nors visus metus Maldyvuose vidutinė oro temperatūra laikosi panaši (~30 laipsnių) šie sezonai šiek tiek skiriasi. Sausuoju periodu Maldyvuose šviečia saulė, vandens ir oro temperatūra aukšta, pučia šiaurės musonai. Lietinguoju periodu dažni krituliai, stiprūs vėjai (pučia pietvakarių musonas). Geriausias laikas nardyti lapkričio ir balandžio mėnesiais (sezonų kaitos periodu).

Skrydžio laikai:

Vilnius 19:35 – Male 12:05 (kitą dieną) (persėdimas Stambule 3:35 val.)
Male 22:45 – Vilnius 10:45 (kitą dieną) (persėdimas Stambule 3:05 val.)

Reikalingi dokumentai:

Vykstant į Maldyvus reikalingas LR piliečio pasas, galiojantis 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Trumpalaikiam vizitui į Maldyvus (iki 30 dienų) reikalinga viza, kurią gausite atvykimo dieną Maldyvuose, vizai gauti būtini:

 • Pasas, galiojantis 6 mėnesius po kelionės;
 • Atgalinio skrydžio bilietas;
 • Pakankamas lėšų kiekis kelionės trukmei;
 • Dokumentas, įrodantis apie apsistojimą viešbutyje Maldyvuose;
 • Medicininių išlaidų draudimas.

Svarbu:

Kelionės kaina nėra galutinė ir gali keistis priklausomai nuo skrydžių kainos pirkimo metu;

Kelionės atšaukimas negalimas ir pinigai negrąžinami. Keliautojo vardas ir pavardė gali būti keičiami už papildomą mokestį;

Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei;

Apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbutyje Maldyvuose su pusryčiais dviviečiuose standartiniuose kambariuose. Norintiems gyventi kitokio tipo kambariuose ar aukštesnės kategorijos viešbutyje reikėtų primokėti papildomai. Dėl papildomos informacijos – kreiptis į agentūrą.

Turistų pamėgtuose kurortuose saugu, pasitaiko smulkių vagysčių, tačiau rimti nusikaltimai (turistų pagrobimai, užpuolimai) – retas reiškinys. Vis dėlto rekomenduojama imtis atsargos priemonių keliaujant į Maldyvų sostinę Malę ir vengti masinių susibūrimo vietų, nes sostinėje kartais vyksta politinės demonstracijos, kai kurios jų su antivakarietiška retorika.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad oficiali Maldyvų religija – Islamas, ir šalyje veikia griežti su tuo susiję įstatymai. Šalyje draudžiami kitų religijų atstovų susirinkimai. Taip pat Šalyje veikia negausus kraštutinių pažiūrų musulmonų tinklas, turintis ryšių su keliomis radikaliomis organizacijomis užsienyje. Griežtos bausmės už narkotikų vartojimą, gabenimą ir realizavimą.   Į šalį įsivežti Bibliją, alkoholio, kiaulienos ar jos produktų griežtai draudžiama. Daugiau informacijos rasite čia.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydžiai (su 3 – 4 val.  persėdimu Stambulo oro uoste)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg.
 • Apgyvendinimas viešbutyje Beach Residence 3* dviviečiuose kambariuose su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį galite rasti čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Draudimas
 • Pietūs ir vakarienės
 • Pervežimai (Tarp maldyvų salų kursuoja keltai. Iš oro uosto plaukti keltu į Maldyvų sostinę Male (kursuoja kas 15 min, kaina ~1,00 Eur) ir Iš ten galite vykti su iš anksto užsakytu kateriu (Male – Maafushi). Asmeniui kaina į vieną pusę ~ 30 Eur. Būtina iš anksto užsisakyti čia: http://www.atolltransfer.com/buy-tickets- )

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus