(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Tailandas

Tailandas
12d.
TailandasTailandasTailandasTailandasTailandasTailandasTailandasTailandasTailandasTailandas
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

Kelionės metu aplankysite Tailando sostinę Bankoką, o taip pat ilsėsitės nuostabiuose Pataja kurorto paplūdimiuose. Savarankiška pažintinė kelionė į Tailandą leis Jums rinktis, kada ilsėtis, o kada aktyviai pažinti šį Pietryčių Azijos perlą.

3 Dienos Bankoke – ką pamatyti?

Didieji karališkieji rūmai – tai viena lankomiausių turistų vietų visame Tailande. Įspūdingi karališkieji rūmai buvo oficiali karalių rezidencija. Tai didžiulis šventyklų kompleksas apsijuosęs aukšta tvora. *Svarbu* į šventyklas nepateksite, jeigu matysis nepridengti pečiai, keliai ar pilvas. Įėjimo kaina: 500 Batų. Darbo laikas kas dieną: 8:30 – 15:30 val.

Wat Phra Kaew – tai pati švenčiausia šventykla visame Tailande, esanti visai šalia Karališkųjų rūmų. Ši šventykla garsėja smaragdine Budos skulptūra. Kaina: 400 Batų. Darbo laikas: 8:30 – 15:30 val.

Wat Pho, kaip ir karališkieji rūmai - viena lankomiausių šventovių Tailande. Čia išvysite sėdintį auksinį Budą, nors, iš tiesų, jis guli. Statulos kūnas ištysęs net 46 metrus! Kaina: 100 Batų. Darbo laikas: 8:00-17:00 val.

Siriraj turgus. Šis turgus - tai puiki vieta leidžianti itin pigiai įsigyti nuostabiųjų Tailando vaisių, prieskonių, o taip pat rūbų ar kitų rakandų. Čia galite paragauti tradiciniais tapusių gatvės patiekalų. Karališkuosius rūmus ir turgų skiria upė, taigi kelsitės keltu. Turgus dirba: 10:00 – 17:00 val.

Rožių sodai – tai 30km už Bankoko įsikūręs gamtos kampelis, kur galite pažinti Tailando tradicinę kultūrą. Čia galėsite apžiūrėti tradicinius namukus, rankdarbius, stebėti įvairius šou, taip pat stebėti ar net išbandyti Tailando boksą, šokius, šilko verpimą, tapybą ant skėčių, keramiką, Khon kaukių paišybą, kovas kardais ir daugybę kitų pramogų. Tačiau pati smagiausia pramoga – dramblių šou. Darbo laikas: 8:00 – 18:00 val.

Plūduriuojantis turgus. Bankokas – tai upių ir kanalų raizgalynė. Čia daugybė pardavėjų plūduriuoja valtyse ir siūlo įvairiausius skanėstus. Vieni populiariausių turgų: Khlong Lat Mayom ir Thaling Chan. Patarimas: atvykite anksti, kad išvengtumėte spūsčių.

 

Kuo ypatingas poilsis Pataja kurorte?

Nong Nooch tropikų botanikos sodas. Šis didžiulis sodas gali pasigirti vienomis gražiausių gėlių pasaulyje. Preciziškai prižiūrėtas, pedantiškas ir itin simetriškas sodas leis Jums pasijusti lyg pasakoje. Darbo laikas: 8:00 – 17:00 val. Kaina: 500 Batų.

Art in Paradise - vis labiau populiarėjantis iškreiptos realybės bei optinių iliuzijų muziejus. Skraidysite ant stebuklingo kilimo dykumoje, plaukiosite su didžiulėmis žuvimis bei tapysite Mona Lizą. Darbo laikas: 9:00 – 21:00 val. Kaina: 500 Batų.

Believe it or not muziejus. Čia rasite Jaguarą, kuris tuo pačiu yra ir valtis, iš milijono degtukų pastatytą Titaniko kopiją, begalinį labirintą, 4d teatrą ir dar daugybę kitų atrakcijų. Darbo laikas: 11:00 – 23:00 val. Kaina: 500 Batų.

Jomtien paplūdimys – laikomas vienu gražiausiu Patajos paplūdimių. Nuostabios palmės, baltas smėlis bei vandens sporto pramogos garantuos puikų poilsį.

Koh Samet sala – lyg rojus žemėje. Ji yra visai netoli Patajos krantų, o ją pasieksite plaukdami keltu iš kaimelio Ban Phe. Tai vienas romantiškiausių kampelių Tailande.

Pataja vandens parkas Ramayana – tai daugybės čiuožyklų raizgalynė, įvairiausių vandens pramogų, baseinų ir kitų pramogų kompleksas. Be vandens pramogų čia taip pat galite pakilti į aukščiausią pastatą visame kurorte ir romantiškai vakarieniaujant mėgautis Patajos pakrantės peizažu. Darbo laikas: 9:00 – 18:00 val. Kaina: 1190 Batų.

Raudonųjų žibintų kvartalas. Tailandas garsėja išties įspūdingais raudonųjų žibintų kvartalais. Vienas garsiausių Tailando kurortų Pataja – neišimtis. „The walking street“ gatvė atims žadą net ir visko mačiusiems.

***

Tailando klimatas: tropinis, todėl drėgnas ir karštas. Vidutinė metinė oro temperatūra viršija 30 laipsnių šilumos. Karščiausi mėnesiai kovas – gegužė, lietingasis periodas - birželis – spalis, o geriausia Tailandą lankyti žiemą. Jau nuo lapkričio lietūs aprimsta, temperatūra dieną nukrenta iki 30 laipsnių ir naktį iki 26 laipsnių.

Patarimai keliaujantiems į Tailandą

 • Ragaukite gatvės maisto atsargiai! Stebėkite prie kurių kioskelių driekiasi eilė, taip pat plaukite rankas. Tailande maistas aštrus, todėl galite nejausti, jeigu maistas bus nešviežias.
 • Tailande daugybė moskitų, todėl patariame įsigyti purškalą vabzdžiams atbaidyti.
 • Tailandiečiams galva – šventa, o kojos laikomos itin purvina kūno dalimi, todėl galvos Tailandiečiui jokiu būdu nelieskite, o taip pat neatkreipkite pėdų į žmones sėdėdami. Geriausia – lotoso poza. Jokiu būdu nenukreipkite pėdų į šventovių pusę, Budos statulą ar kitus reliktus.
 • Nepatariame bandyti vairuoti. Jeigu planavote išsinuomoti automobilį – tai prasta mintis. Tailande kas dieną dėl tragiško eismo salygų miršta daugybė žmonių. Geriau rinkitės tuk tuk ar taxi.

Reikalingi dokumentai:

 • Vykstant į Tailandą reikalingas LR piliečio pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po  kelionės pabaigos.
 • Lietuvos piliečiams būtinos vizos. Galima vizą įsigyti prieš vykstant į šalį arba jau šalyje. Naujausią informaciją apie vizų įforminimo tvarką ir kainas galite gauti apsilankę www.pasienis.lt /www.migracija.lt arba pasiteiravę agentūroje.
 • Rekomenduojame apsidrausti medicininių išlaidų draudimu ir nuo nelaimingų atsitikimų. Dėl kainų ir sąlygų – teirautis.

Svarbi informacija:

 • Kelionės kaina nėra galutinė ir gali keistis priklausomai nuo skrydžių kainos pirkimo metu;
 • Kelionės atšaukimas negalimas ir pinigai negrąžinami. Keliautojo vardas ir pavardė gali būti keičiami už papildomą mokestį;
 • Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei;
 • Apgyvendinimas 3 žvaigždučių viešbučiuose Bankoko centre ir Pataja kurorte su pusryčiais. Norintiems gyventi kitokio tipo kambariuose, aukštesnės kategorijos viešbučiuose ar papildomo maitinimo reikėtų primokėti papildomai. Dėl papildomos informacijos – kreiptis į agentūrą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydžiai, vykdomi iš Vilniaus su (3-4 val trukmės) persėdimais Ataturk oro uoste.
 • Rankinis bagažas iki 8kg ir registruotas bagažas iki 23 kg.
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis Bankoke – Viešbutis Pataja kurorte – viešbutis Bankoke – oro uostas įskaičiuoti.
 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais Bankoko centre (viso 4 n.) ir Pataja kurorte (6n.)

Dėmesio! Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Vizos
 • Kitos transporto išlaidos
 • Lankytiniai objektai, ekskursijos
 • Pietūs ir vakarienės (galima užsisakyti papildomai agentūroje)
 • Draudimas

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus