(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Laikinosios sostinės istorijos

Kelionės atmintinė Lietuva
1d.
Laikinosios sostinės istorijosLaikinosios sostinės istorijosLaikinosios sostinės istorijosLaikinosios sostinės istorijos
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_1.png

Šimtmečio maršruto objektai: Aviacijos muziejus, Vytauto Didžiojo Karo muziejus, Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus.

Tarpukario Lietuvos svarbiausias centras buvo Kaunas.  Didelis, svarbus  šalies ekonominis bei politinis centras.  Apie įvykius Kaune, apie žymių žmonių gyvenimus, atrodė, žinojo visa Lietuva... Sekė, domėjosi ir vertino... Gal todėl tiek  įvairiausių  pasakojimų, gandų ir interpretacijų sklando apie šį miestą  ir šiandien...

Šiandien Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, įsikūręs Nemuno ir Neries upių santakoje, galima sakyti, beveik Lietuvos centre. Jis yra svarbus šalies geopolitiniame kontekste. Kaunas turi savo įvaizdį, jį puoselėja, saugo. Su Kaunu asocijuojasi Laisvės alėja, K.Čiurlionio muziejus, funikulierius ir  Ąžuolyno Stumbras...Kauno centre stovi vienintelė Lietuvoje mūrinė mečetė—daugiakultūrės Lietuvos simbolis.  Lankysite vienintelį šalyje – 1atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_1.jpgAviacijos muziejų. Susipažinsite su lėktuvų modeliais, istorinėmis nuotraukomis. Populiariausias eksponatas – skraidymams tinkanti natūralaus dydžio legendinės „Lituanikos“ kopija. Generolas Antanas Gustaitis — Lietuvos aviacijos legenda, vienas pirmųjų aviacijos karininkų šalyje. „Antanas nori būti ore“ (ANBO) — taip buvo pavadinti A. Gustaičio nuo 1925 m. konstruojami devynių tipų lėktuvai. Vyksite į senąją miesto dalį.  Keliaudami jaukiomis gatvelėmis, aplankysite įspūdingiausias senamiesčio vietas- „Baltąją gulbę“, Perkūno namą, pamatysite ir Saulės laikrodį, išgirsite Žygimanto Augusto ir Barboros,  poeto Adomo Mickevičiaus ir Karolinos Kovalskos meilės istorijas.  Susipažinsite su Kauno istorijos ištakas menančia pilimi bei viena seniausių ir unikaliausių  bažnyčių – Kauno Bazilika. Pabuvosite Laisvės alėjoje, kuria einant pasieksite Laisvės aikštę ir Didvyrių alėją. Laisvas laikas. Lankysite1atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_1.jpg Vytauto Didžiojo Karo muziejų. 1919 m. gruodžio 15 d. Lietuvos kariuomenės vado generolo leitenanto Prano Liatuko įsakymu Kaune buvo kuriamas Karo muziejus. Siekis — „pagaminti būsiančioms kartoms amžiną paminklą to, kaip Lietuva, per amžius priešų varginta, numetė vergijos pančius ir su ginklu rankose, per skausmus ir kovas pasiekė nepriklausomybę.“ Aplankysite1atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_1.jpg Nacionalinį M.K. Čiurlionio dailės muziejų.  1921 m. Steigiamasis Seimas priėmė M.K.Čiurlionio galerijos įstatymą — tai lietuviško meno išsaugojimo kertinis akmuo. Laikinoji galerija įsikūrė Ąžuolų kalne. Iki naujojo galerijos pastato atidarymo 1925 m. gruodį jos fonduose buvo sukaupta 4250 etninio ir dekoratyvinio meno eksponatų. Vakare grįžimas namo.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Papildomoms išlaidoms planuoti ~ 13 €UR

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus