(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Naujametiniai ypatumai Minske

Kelionės atmintinė Baltarusija
2d.
Naujametiniai ypatumai MinskeNaujametiniai ypatumai MinskeNaujametiniai ypatumai MinskeNaujametiniai ypatumai MinskeNaujametiniai ypatumai Minske
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

Neįtikėtini Naujieji metai Minske!

Kad įdomu pasidairyti po senąsias LDK žemes, žinome daugelis. Pakeliui į Baltarusijos sostinę pažintinėje ekskursijoje aplankome Miyo pilį, Nesvyžių, pasižvalgome po baltarusių sostinę Minską. Ir tada prasideda neįtikėtini dalykai: Minsko naujametinis puošnumas stebina akis, pedantiška tvarka – maloniai glumina, o saugumas leidžia atsipalaiduoti ir patikėti, kad šventė bus puiki. Smagus ir įtraukiantis į naujametinį šėlsmą koncertas prie nacionalinės bibliotekos – padeda užmiršti visus rūpesčius ir kelia nuotaiką. Pačiūžos ir ledas sugrąžina vaikystės linksmųjų dienų prisiminimus. Ir staiga – fejerverkai prie paminklo „ Minskas – miestas didvyris“...  Jie užburia! Neįtikėtina, bet... šis mietas moka stebinti! Išgyvenkime šį jausmą – bus labai gera!

 

1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Myrą. Ekskursija po Radvilų šeimai kadaise priklausiusią, dabar restauruotą Myro pilį, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Vykstate į Nesvyžių, kuriam jau dagiau nei 700 metų. Miestelis suklestėjo didikų Radvilų valdymo laikais. Jie čia pastatė puikų pilies-rūmų ansamblį, įkūrė pirmąją Baltarusijoje spaustuvę. Rūmų ansamblis įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Pagal galimybes aplankote Radvilų šeimos mauzoliejų. Vėliau vykstate į Minską.

Naujųjų metų sutikimas Minske: pramogos, linksmybės ant ledo centrinėje aikštėje, fejerverkai prie paminklo „Minskas - miestas didvyris“.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Minską: Ašarų sala, Aukštutinis miestas, Šv.Dvasios katedra, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia. Laisvas laikas. Važiuojate link Lietuvos. Vakare grįžtate namo.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas, kurio galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos. Vykstantiems į Baltarusiją vizai įforminti - 1 nuotrauka Baltarusjos vizai, pasas, užpildyta anketa.

Dokumentus vizai būtina pateikti 14 dienų iki kelionės pradžios!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė  autobusu
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais
Ekskursinė programa
Kelionės vadovo paslaugos
Kelionės dokumentų sutvarkymas

PAPILDOMAI: Mokamiems objektams turėti ~20 EUR
Viza - 25 Eur
Medicininių išlaidų draudimas.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus