(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Bulgarija - Rumunija

Kelionės atmintinė Bulgarija , Rumunija
9d.
Bulgarija - RumunijaBulgarija - RumunijaBulgarija - RumunijaBulgarija - Rumunija
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją, Vengriją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją, Bulgariją. Vakare atvykstate į Bulgarijos sostinę Sofiją. Tai didžiausias Bulgarijos miestas, išsaugojęs daug romėnų, Bizantijos, viduramžių laikotarpio statinių. Pažintis su miestu: senovės romėnų krikščionybės palikimas – Šv. Sofijos ir Šv. Jurgio bažnyčios, vienas iš Bulgarijos simbolių - Aleksandro Nevskio katedra (1912), Parlamentas, neobarokinis Nacionalinio teatro pastatas. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Bulgariją. Atvykstate į kultūrinę šalies sostinę – Plovdivą, kuris didžiuojasi puikiai išsilaikiusiu antikiniu teatru ir Atgimimo epochos architektūra. Apžvalginė ekskursija: romėnų forumas Trimoncijus, Chisar Kapijaus vartai, antikinis teatras. Vykstate į Nesebaro miestą - muziejų, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Nedidelėje saloje rymantis senasis Nesebaras, menantis daugiau kaip 3000 metų istoriją, pasivaikščiojimų metu atveria Antikos, Viduramžių, Renesanso laikmečių intarpus. Pamatote gynybinę sieną, menančią III amžių, Šv. Jono Krikštytojo, Šv. Stepono, Šv. Sofijos cerkves, statytas  ankstyvaisiais viduramžiais, tipinius bulgarų namus. Vakare atvykstate į vieną iš Bulgarijos kurortų prie Juodosios jūros. Vakarienė ir nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Juodosios jūros. Gamta padovanojo bulgarams nuostabią jūrą ir puikius smėlėtus paplūdimius, vienuolika iš jų apdovanoti Mėlynąja vėliava, o Auksinių kopų kurortas pripažintas vienu geriausių Europoje. Vakarienė ir nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Juodosios jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į Balčiką ir Kaliakros kyšulį. Balčikas – įspūdingas  Bulgarijos miestas prie jūros, įkurtas ant kalkakmenio uolų. Tai viena seniausių graikų kolonijų Juodosios jūros pakrantėje. Čia buvo Rumunijos karalienės Marijos rezidencija vadinama „Tyliu lizdeliu“. Dabar buvusią rezidenciją supa gražus parkas, kurio teritorijoje įkurtas Botanikos sodas, išsiskiriantis savo augmenija. Lankote Botanikos sodą, apžiūrite vieną didžiausių Europoje kaktusų alėjų. Vykstate į legendomis apipintą Kaliakros iškyšulį. Čia, ant 70 metrų aukščio uolų, viduramžiais stovėjo galinga Kaliakros tvirtovė, kurios griuvėsiai yra išlikę iki šių dienų. Kaliakros iškyšulys buvo pati paskutinė Bulgarijos teritorijos vieta, kurią XV a. tik vargais negalais pavyko užimti šalį okupavusiai Osmanų imperijai. Grįžtate į nakvynės vietą. Vakarienė ir nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Juodosios jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į Varną ir Akmenų mišką. Vykstate į Akmenų mišką - nuostabų gamtos kūrinį, skaičiuojantį apie 50 mln. metų. Tai miškas, kuriame į dangų stiebiasi iš smiltainio susiformavusios iki 10 metrų aukščio kolonos ir uolos, kurios pritraukia daugybę lankytojų. Vykstate į Varną. Pakeliui lankote mauzoliejų, kuriame simboliškai palaidotas Jogailos ir Sofijos Alšėniškės sūnus, Lenkijos karalius Vladislovas III Varnietis, žuvęs kovoje su turkais. Varna - tai trečias pagal dydį Bulgarijos miestas prie Juodosios jūros, dar vadinamas “Uostų sostine“. Miestas mena tūkstančio metų istoriją. Čia yra Antikos ir Bizantijos laikų pastatų liekanų. Aplankote Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų soborą – vieną iš didžiausių Bulgarijoje. Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti, pasimaudyti jūroje, ar aplankyti delfinariumą ir akvariumą. Grįžtate į nakvynės vietą. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Vykstate į Rumunijos sostinę Bukareštą. Pažintis su vienu didžiausiu Pietryčių Europos miestų, kuriame greta viduramžių bažnyčių galima išvysti sovietinio palikimo reliktus ir

 

stiklinius dangoraižius. „Mažuoju Paryžiumi“ vadinamas miestas didžiuojasi savo rumuniškąja Triumfo arka, pastatyta kariams, žuvusiems už Rumunijos nepriklausomybę. Ekskursijos po Bukareštą metu apžiūrite Revoliucijos aikštę, Karalių rūmus, Nacionalinį meno muziejų, Parlamento rūmus. Vėliau keliaujate į labiausiai lankomą Transilvanijos miestą Brašovą, kurį supa Karpatų kalnai. Apžiūrite įspūdingas gynybines sienas, XIV a. pastatytą Juodąją bažnyčią, Rotušės aikštę su spalvingais istoriniais pastatais. Vakare, esant galimybei, organizuojamas rumuniškas vakaras, kurio metu skambant nacionalinei muzikai ir dainoms, galite pasivaišinti tradiciniais patiekalais ir vynu. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Vykstate į Sinajos kurortą. Lankote Peleš rūmus, pastatytus XIX a. antroje pusėje. Šiuose rūmuose ilsėdavosi karaliaus Karolio šeimos nariai, o N. Čaušesku valdymo laikotarpiu 160 rūmų kambarių buvo skirti diktatoriaus ir jo svečių poilsiui. Šiuo metu rūmuose įrengtas muziejus, kuriame saugomos meno kolekcijos. Vykstate į grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišoarą. Šis ant Trnavos upės kranto saksų įkurtas miestas šiuo metu saugomas UNESCO. Aplankote senamiestį, gynybinius įtvirtinimus, laikrodžio bokštą, Drakulos gimtąjį namą, kuriame šiuo metu veikia puikus restoranas. Išvykstate Vengrijos link. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Išvykstate namų link. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5500 km

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 4 nakvynės  su pusryčiais viešbutyje;
 • 4 nakvynės viešbutyje arba pensione su pusryčiais ir vakarienėmis viename iš pajūrio kurortų;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 120 EUR vietine valiuta;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120  EUR.

 

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus