(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)

Kelionės atmintinė Čekija , Austrija , Vokietija
7d.
Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Čekiją. Nakvosime viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Po pusryčių vyksime į Punkvos urvus – vieną  gražiausių ir unikaliausių Čekijos požeminių labirintų. Važiuosime traukinuku, esant galimybei, plauksim valtimis požemine Punkvos upe. Apžiūrėsime didžiausią Čekijos smegduobę. Tada keliausime per pietų Moraviją link Telčo miesto, kuris garsėja romantišku senamiesčiu ir yra vadinamas Pietų Moravijos perlu. Telčo senamiestis – tarsi iš Hanso Kristiano Anderseno pasakų. Pasijusime lyg  sugrįžę į Renesanso epochą. Miestas įkurtas XIII amžiuje, yra laikomas vienu romantiškiausių Čekijoje. Apžiūrėsime Rotušės aikštę, Telčo pilį, šv. Jokūbo bažnyčią, Šv. Dvasios bokštą. Vyksime į nakvynės vietą. Ten vakarieniausime ir nakvosime viešbutyje prie ežero.

3 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie ežero, o norintieji vyksime į Česky Krumlovą – vieną gražiausių Čekijos miestų, įsikūrusį prie Vltavos vingio. Susipažinsime su senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Aplankysime antrąją  savo dydžiu Čekijos pilį, kuri apie tris šimtmečius priklausė vienai didžiausių Bohemijos žemvaldžių Rožmberkų šeimai. Vėliau vykstame į Česke Budejovice - tai didžiausias Pietų Čekijos krašto miestas, kuriame įsikūrusi pasaulyje gerai  žinomo Budweiser gėrimų gamykla.  Ekskursija po gamyklą.  Grįšime į viešbutį ir vėl vakarieniausime bei  nakvosime viešbutyje prie ežero.

4 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie ežero arba vyksime į Austrijos miestą Zalcburgą. Tai ne tik gimtasis Volfgango Amadėjaus Mocarto miestas, bet ir romantiškiausias bei paslaptingiausias Austrijos miestas, todėl įdomu bus po jį pasidairyti. Matysime Mirabelės rūmus ir sodą, namą, kuriame gimė V. A. Mocartas, „Getreidegasse“ – vieną gražiausių gatvių Europoje, Katedrą, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią ir senąsias kapines, Zalcburgo pilį. Turėsime ir laisvo laiko pasigrožėti Zalcburgu. Grįšime į viešbutį Čekijoje, kuriame vakarieniausime ir nakvosime.

5 diena. Po pusryčių – vėl pasirinkimas: poilsis prie ežero arba kelionė Vokietiją, kur aplankysime vieną gražiausių Vokietijos miestą – Pasau. Jis įsikūręs pusiasalyje tarp Dunojaus ir Inno upių. Virš miesto iškilusi buvusi princų - vyskupų pilis, kurioje dabar muziejus. Kitoje upės pusėje – senamiestis virš kurio žali Šv. Stepono katedros bokštai, o bažnyčioje - didžiausi Europoje vargonai. Šalia – senoji miesto Rotušė, krantinė, kuria malonu pasivaikščioti. Plaukimas laivu – dar vienas malonumas šiame mieste. Jei bus galimybė, aplankysime dar ir terminius baseinus. Laisvu laiku kiekvienas savarankiškai pasigėrėsime miestu. Grįšime į viešbutį Čekijoje, esant galimybei, dalyvausime nacionalinės  muzikos vakare. Vakarieniausime ir nakvosime viešbutyje prie ežero.

6 diena. Po pusryčių vyksime į Prahą. Pirmiausia susipažinsime su Hradu – karališkųjų rūmų kompleksu: didinga Šv.Vito katedra, Šv.Jurgio bažnyčia, Prezidentūra, renesansiniais sodais. Aplankysime Auksinę gatvelę – vieną vaizdingiausių gatvelių Prahoje, kuri pavadinta čia gyvenusių auksakalių garbei. Pasivaikščiosime vienu seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galėsime patikėti seniausiai Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštėje, kurią gaubia spalvingą Prahos miesto istorija, pasigrožėsime miesto Rotušės astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų; paminklu čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam įsitikinimų. Eisime pro senuosius miesto vartus – Parako bokštą, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas, pasidairysime po prekybinį miesto centras – Vaclavo aikštę, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvu laiku ir mes galėsime pašurmuliuoti po šį nuostabų miestą. Tada jau keliausime per Čekiją į nakvynės vietą.

7 diena. Po pusryčių per Čekiją, Lenkiją keliausime į Lietuvą. Vėlai vakare grįšime namo.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

 • kelionė autobusu;
 • 4 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis viešbutyje prie ežero;
 • 2 tarpinės nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

 

 • mokamiems objektams, vietinių gidų paslaugoms rekomenduojame turėti ~  90 EUR;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda
 • medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas
 • priemoka už vienvietį kambarį – 120 EUR.

 

 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 3500 km.

 

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus