(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)

Kelionės atmintinė Čekija , Austrija , Vokietija
7d.
Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)Čekija – Austrija – Vokietija (poilsis Čekijoje)
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija į Punkvos urvus – vieną iš gražiausių ir unikaliausių Čekijos požeminių labirintų. Važiuojate traukinuku, esant galimybei plaukiate valtimis požemine Punkvos upe. Apžiūrite didžiausią Čekijos smegduobę. Kelionė per pietų Moraviją. Vykstate Telčo miesto link, kuris garsėja romantišku senamiesčiu ir dar vadinamas Pietų Moravijos perlu.  Telčo senamiestis  neretai lyginamas su Hanso Kristiano Anderseno pasakomis. Apsilankymas Telče tarsi primena sugrįžimą į Renesanso epochą. Miestelis, įkurtas XIII amžiuje, yra laikomas vienu romantiškiausių Čekijoje. Apžiūrite Rotušės aikštę, Telčo pilį, šv. Jokūbo bažnyčią, Šv.Dvasios bokštą.  Atvykstate į nakvynės vietą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie ežero.

3 diena. Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba išvyka į Česky Krumlovą – vieną gražiausių Čekijos miestų, įsikūrusį prie Vltavos vingio.  Pažintis su senamiesčiu įtrauktu į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Aplankote pilį,  antrąją pagal dydį Čekijoje, kuri apie tris šimtmečius priklausė vienai didžiausių Bohemijos žemvaldžių Rožmberkų šeimai. Vėliau vykstate į Česke Budejovice. Tai didžiausias Pietų Čekijos krašto miestas. Čia yra įsikūrusi pasaulyje gerai  žinomo Budweiser alaus gamykla. Pagal galimybę ekskursija po gamyklą, alaus degustacija. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie ežero.

4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba išvyka į Austriją. Atvykstate į Zalcburgą. Tai ne tik gimtasis V. A. Mocarto miestas, bet ir romantiškiausias bei paslaptingiausias Austrijos miestas. Ekskursija po miestą: Mirabelės rūmai ir sodas, namas, kuriame gimė Mocartas, „Getreidegasse“ – viena iš gražiausių gatvių Europoje, miesto Katedra, Šv. Petro vienuolyno bažnyčia ir senosios kapinės, Zalcburgo pilis. Laisvas laikas. Grįžtate į viešbutį Čekijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie ežero.

5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie ežero arba išvyka į Vokietiją. Aplankote vieną gražiausių Vokietijos miestų Pasau, kuris įsikūręs pusiasalyje tarp Dunojaus ir Inno upių. Virš miesto iškilusi buvusi princų - vyskupų pilis, kurioje dabar įsikūręs muziejus, kitoje upės pusėje senamiestis su iškilusiais žaliais Šv. Stepono katedros bokštais (bažnyčia didžiuojasi didžiausiais Europoje vargonais) bei prie jų prisiglaudusia senąja Rotuše. Pasivaikštote krantine. Plaukimas laivu. Pagal galimybę terminių baseinų lankymas. Laisvas laikas. Grįžtate į viešbutį Čekijoje. Pagal galimybę nacionalinės  muzikos vakaras. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie ežero.

6 diena. Pusryčiai. Vykstate į Prahą. Pažintis su Prahos Hradu – karališkųjų rūmų kompleksu: didinga Šv.Vito katedra, Šv.Jurgio bažnyčia, Prezidentūra, renesansiniai sodai. Aplankote Auksinę gatvelę – vieną vaizdingiausių gatvelių Prahoje, kuri pavadinta čia gyvenusių auksakalių garbei. Pasivaikštote vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galite išsakyti seniausiai Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštė, kurią juosia pastatai, saugantys spalvingą Prahos miesto istoriją, miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam savo įsitikinimų, senieji miesto vartai – Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas, prekybinis miesto centras – Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas. Kelionė per Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją.  Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 3500 km

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 2 tarpinės nakvynės su pusryčiais;
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje prie ežero;
 • 4 vakarienės;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 90 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120  EUR.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus