(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliai

Kelionės atmintinė Estija
2d.
Kalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliaiKalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliaiKalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliai
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykstate į didžiausią Estijos miestą -Taliną. Apžvalginė ekskursija po Estijos sostinę Taliną - miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Apžvalginė ekskursija autobusu po Talino apylinkes: Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Tarptautinis jūrų uostas. Vykstate į Hidrolėktuvų uosto muziejų, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių Baltijos šalyse. Unikalios koncepcijos jūros muziejus supažindina lankytojus su pasauliu tyvuliuojančiu po vandeniu ir besidriekiančiu virš jo. Muziejus turi daugiau nei 200 eksponatų. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūrusi Prezidentūra, Aleksandro Nevskio soboras - XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos" bokštas. Talino kalėdinės mugės lankymas. Kalėdų eglė Talino Rotušės aikštėje per kalėdines muges statoma jau nuo 1441 metų. Ši tradicija laikoma seniausia pasaulyje. Talino Kalėdų mugėje tradiciškai prekiaujama liaudies meistrų darbiais, kurių nėra įprastose parduotuvėse. Lankytojai čia gali tiesiogiai pabendrauti su tautodailininkais, įsigyti kalėdinių papuošalų ir rankdarbių, kurie puikiai tinka šventinėms dovanoms. Vietos kepėjai ir virėjai mugėje siūlo tradicinių estiškų patiekalų – nuo juodos kraujinės dešros ir raugintų kopūstų iki imbierinių meduolių ir sausainių su sielą ir kūną sušildančiais kalėdiniais gėrimais. www.joululaat.ee. Pasibuvę kalėdinėje mugėje vykstate link viešbučio Taline.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Miesto gynybinio tunelio lankymas: grįšite į praeitį, į XVI amžių (pamatysite, kas gyveno tuneliuose, kaip miestas atrodė po karo), ir pažvelgsite į ateitį, į kurią vyksite traukinuku ir pamatysite Talino miesto viziją 2212 metais. Laisvas laikas Talino Rotušės aikštėje, kurioje šurmuliuoja kalėdinė mugė. Išvykimas iš Talino. Kelionė per estiją, Latviją, Lietuvą,. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.

1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.

Ekskursinė programa.

Kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti  ~ 20 EUR

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Vienvietis kambarys - 25Eur

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus