(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)

Estija
2d.
Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)Naujieji metai Tartu (AHHAA centras)
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją. Atvykstate į Valmiermuižą - nedidelę alaus daryklą, esančią buvusios dvarvietės vietoje.   Tęsdami senas Čia apžiūrite Valmiermuižos alaus daryklą. Svečiuojantis bus galima sužinoti, kaip gimsta alus, susipažinti su dvarininkų alaus gėrimo tradicijomis, išmokti derinti alų su maistu. Alaus degustacija. Pasisveiavę darykloję vykstate į Estiją.  Atvystate į Tartu - seniausią miestą Baltijos šalyse. Aplankote  „AHHAA“ – didžiausią Baltijos šalių mokslo centrą, įdomiai supažindinantis su mokslu ir technologijomis, siūlantis įvairias studijas ir programas, kuriose gali eksperimentuoti ir įdomiai praleisti laiką įvairaus amžiaus lankytojai. Čia lankytojams siūloma milžiniška energijos mašina (Niutono obelis), ypatingos technologijos Hobermano sfera, nuotykių liftas į žemės gelmes, didelis skruzdėlynas, mini laboratorijos, vaikų birža, mokslo parduotuvės ir daug kitų įdomių dalykų. O ypatingame sferiniame planetariume galima stebėti milijonus žvaigždžių ir žiūrėti filmus apie kosmosą.  Ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušė, universitetas, observatorija, Domo katedros griuvėsiai, angelų ir velnių tiltai. Laisvas laikas.

Naujųjų metų sutikimas Tartu aikštėje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Vėlyvi pusryčiai. Maudynės Tartu aqvaparke, kuris skirtas dideliems ir mažiems. Galima išbandyti krepšinio taiklumą vandenyje, patranką. Jūsų laukia 2 nusileidimo takia 55 ir 38 metrų, povandeniniai masažai, krioklys ir kt. Apie pietus išvykimas į namus. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.

1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.

Ekskursinė programa.

Kelionės vadovo, gido paslaugos.

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~ 35 EUR

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Priemoka už vienvietį – 20 EUR

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus