(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Tartu - Helsinkis - Talinas

Kelionės atmintinė Estija , Suomija
3d.
Tartu - Helsinkis - TalinasTartu - Helsinkis - TalinasTartu - Helsinkis - TalinasTartu - Helsinkis - TalinasTartu - Helsinkis - Talinas
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse.  Miestas garsus seniausiu Estijos universitetu, įkurtu švedų karaliaus Gustavo II Adolfo dar 1632 m. Ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušė, universitetas, observatorija, Domo Katedros griuvėsiai, Šv.Jono bažnyčia, angelų ir velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“ estų ir anglų rašytojų E.Vilde ir O.Wilde, Barklajaus de Tolio paminklai. Laisvas laikas. Vykstate į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Keltu keliatės į Suomijos sostinę Helsinkį. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Helsinkį: Uspenskio soboras, Senato aikštė su paminklu imperatoriui Aleksandrui II, Prezidentūra, Katedra, šiuolaikinio meno centras ir kt. Unikalioji Tempeliaukio bažnyčia, iškalta uoloje. Plaukiate laiveliu į Suomijai priklausančią Suomelinos salą, kuri lankoma mielai ne tik turistų, bet ir vietinių gyventojų.  Saloje aplankote vieną iš muziejų pasirinktinai:  karo, „Vesikko“ povandeninio laivo, salos istorijos, žaislų ). Grįžtate į Helsinkį.  Banko muziejaus aplankymas. Šiame muziejuje  pristatoma  Suomijos ir pasaulio pinigų istorija bei Suomijos banko vaidmuo Europos centrinių bankų sistemoje. Laisvas laikas. Vakare keltu keliatės į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija autobusu po Estijos sostinę Taliną: Kadriorgo parkas, paminklas nuskendusiems jūreiviams „Rusalka“, Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, „bandelių“ kiemas, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Laisvas laikas. Išvykstate į Lietuvą. Vėlai naktį grįžtate į namus.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1500 km

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • Keltų bilietai Talinas-Helsinkis-Talinas;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos   ~ 20  EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 30  EUR.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus