(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Tartu - mokslo centras „Ahhaa“ - Cėsio pilies paslaptys - Lygatnė

Kelionės atmintinė Estija
2d.
Tartu - mokslo centras „Ahhaa“ - Cėsio pilies paslaptys - LygatnėTartu - mokslo centras „Ahhaa“ - Cėsio pilies paslaptys - LygatnėTartu - mokslo centras „Ahhaa“ - Cėsio pilies paslaptys - Lygatnė
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos ieškoti „neatrastų“ Estijos ir Latvijos rytų. Važiuojame per vidurio Latviją, kol pasiekiame Tartu – Estijos rytuose esantį seniausią Baltijos miestą. Tartu  -  ne tik seniausias, bet ir jaunų žmonių mietas, kurio universitetą įkūrė Švedijos karalius Gustavas II Adolfas 1632m. Jame mokosi daug jaunimo (iš Lietuvos – taip pat). Tikrai įdomu pasižvalgyti po atgimstantį ir jaunystę trykštantį mietą, kuris jau gali didžiuotis restauruotu senamiesčiu, miesto parkais, senojo universiteto pastatais, bažnyčiomis. Laikas neprailgs, kai vaikščiosime po labai išgražėjusį miestą. O po apžvalginės ekskursijos – būtinai išsiaiškinsime, kas gi yra tas „AHHAA“. Patiks ne tik jauniems: didžiausią Baltijos šalių mokslo centrą, įdomiai supažindinantį su mokslu ir technologijomis, siūlantį įvairias studijų programas, kuriose gali eksperimentuoti ir įdomiai leisti laiką įvairaus amžiaus lankytojai. Čia siūloma milžiniška energijos mašina (Niutono obelis), ypatingos technologijos Hobermano sfera, nuotykių liftas į žemės gelmes, didelis skruzdėlynas, mini laboratorijos, vaikų birža, mokslo parduotuvės ir dar daug kitų įdomių dalykų. O ypatingame sferiniame planetariume galima stebėti milijonus žvaigždžių ir žiūrėti filmus apie kosmosą. Verta išbandyti ir mes tai padarysime.  Nakvosime  viešbutyje Tartu priemiestyje.

2 diena. Po pusryčių keliausime į Latvijos rytus. Pirmiausia aplankysime Cėsio pilį - juk tai buvusi Livonijos valstybės sostinė latvių žemėje. Pilis - vienas pirmųjų mūrinių įtvirtinimų, kuriuos senojoje Latvijos teritorijoje pastatė (apie 1209 metus) Livonijos riteriai, vadovaujami kalavijuočių ordino magistro Venno fon Rorbaho (1202–1209 m.). Įsimintinas pasivaikščiojimas po senąją viduramžių pilį tikrai patiks. Po to važiuosime į kitą - Araišių ežero salos pilį. Tai unikalus archeologinis paminklas – IX-X a. latgalių gyvenvietė, su  rekonstruotais bronzos amžiaus namais. Araišių ežero pakrantėje apžiūrėsime apie 20 nedidelių medinių namelių. Netoliese - atkurta akmens amžiaus gyvenvietė. Pagaliau atvyksime į Ligatnę - vieną gražiausių Gaujos nacionalinio parko vietų. Aplankysime parką, kuriame įspūdingos olos, tvenkinys, lašišų takelis. Tada jau važiuosime į Lietuvą. Vėlai vakare grįšime į namus.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

  • kelionė autobusu;
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

 

  • mokamiems objektams ir vietiniams gidams rekomenduojame turėti ~ 30 EUR;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
  • medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas;
  • priemoka už vienvietį kambarį -15 EUR.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1100 km

 

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus