(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Pietų Tirolis Dolomitinių Alpių apsuptyje

Kelionės atmintinė Italija
7d.
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją, Italiją. Vakarop  atvykstate į  Brikseno miestą, įsikūrusį prie Isarko ir Rienzos upių. Trumpa pažintis su senamiesčiu: Katedra, pradėta statyti X amžiuje, renesansiniai Vyskupų rūmai, Šv. Mykolo bažnyčia.  Vykstate į nakvynės vietą.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvyka į kalnus. Pakilimas Seis Seiser keltuvu. Pasigrožėjimas Alpių viršūnėmis arba žygis pėsčiomis. Vykstate į Neustift augustinų vienuolyną, kuris savo istoriją skaičiuoja daugiau nei 850 metų. Šalia yra gražus vienuolyno sodas ir parkas.  Ekskursija ir vyno degustavimas (4 rūšys vyno). Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Apžiūrite vieną iš gamtos stebuklų - Riteno stulpus, kurie yra dažnai vadinami piramidėmis. Tai Eizako slėnio šlaite tarsi adatos „susmaigstytos“ smailės, siekiančios net 40 metrų aukštį. Kai kurias jų puošia akmeninės „kepurės“. Atvykstate į Alpių miestą – Bolcaną, kuris yra Trentino – Pietų Tirolio regiono sostinė. Pasivaikštote po viduramžių miestą, apžiūrite domininkonų vienuolyną su puikiai išsilaikiusiomis XIV a. freskomis, Triumfo arką – diktatoriaus Musolinio fantazijos vaisių. Vėliau aplankote Tirolio archeologijos muziejų, kuriame saugoma Ötzi mumija – pirmykštis žmogus, prieš 5300 metų sustingęs lede. Muziejuje susipažįstate su Alpių formavimosi periodais, pirmųjų žmonių gyvenimo pėsdakais. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstate į Meraną. Tai antras pagal dydį Bolcano provincijos miestas,  įsikūręs slėnyje, o iš rytų ir šiaurės apsuptas didingų kalnagūbrių, kurių aukštis siekia 3335 metrus. Dėl kalnų įtakos Merane susiformavo labai malonus mikroklimatas. Ne veltui čia, prie Trautmansdorfo pilies, buvo įkurtas vienas gražiausių botanikos parkų Italijoje.  Ši pilis buvo mėgstamiausia Austrijos imperatorės Elžbietos vieta, dėl jos ir išgarsėjo Merano kurortinis miestas. Botanikos parke yra keletą apžvalgų aikštelių, iš kurių atsiveria nuostabi Trautmansdorfo pilies panorama Alpių pašonėje. Parke yra palmių pliažas, papūgų paviljonas, baseinas su japoniškais karpiais ir baseino saloje esančiais gultais, kuriuose galime pailsėti, kavinėje išgerti puodelį itališkos kavos. Apžiūrėję pilį ir parką, vykstate į Merano terminius baseinus, didžiulį  terminį kompleksą su radono šaltiniais. Komplekso sienos stiklinės ir leidžia mėgautis kerinčia Alpių kalnų panorama. Svečių paslaugoms veikia 25 baseinai, sporto salė, didelis saunų ir pirčių kompleksas, sniego kambarys bei daugybė SPA procedūrų. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykstate į Ratenbergą, įsikūrųsį prie Ino upės. Nuo seno šis miestas  žinomas kaip muitinės vieta tarp Tirolio ir Bavarų žemės. Iki XVI a. pradžios miestas priklausė Bavarijos žemei, šiuo metu Austrijai. Miestas žavus siauromis gatvelėmis, gynybine siena ir stiklo gaminiais. Čia įsikūrusi viena iš žymiausių Austrijos stiklo ir krištolo gaminių Kisslingerio įmonė, kuri Ratenberge gyvuoja nuo 1946 m.  Aplankote stiklo ir krištolo dirbtuves. Čia ne tik pamatote,  kaip atsiranda stiklas, bet ir įsigyjate rankų darbo aukštos kokybės stiklo gaminių. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtate į namus.

Papildoma informacija

Kelionės metu  nuvažiuojama ~ 3700  km

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos, miestų  turistiniai mokesčiai  ~ 90  EUR ;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 160 EUR.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus