(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Centrinės Kroatijos rivjera

Kelionės atmintinė Kroatija
8d.
Centrinės Kroatijos rivjeraCentrinės Kroatijos rivjeraCentrinės Kroatijos rivjeraCentrinės Kroatijos rivjera
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją.  Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė po vieną iš Austrijos regionų - Štiriją, užburiančią gamtos grožiu. Gilūs slėniai, iš kurių ryte ir vakare sklaidosi miglos, kalvų šlaitai, pramaišiui su mišku suraikyti skirtingomis javų, vynuogienojų, vaismedžių sklypelių spalvomis, valstiečių namai, išsirikiavę palei kalvomis bėgančius keliukus, soduose besisukantys mediniai malūnėliai... Atvykimas į Herbeštein pilį, kuri mena Štirijos aristokratų gyvenimą daugiau nei septynis šimtus metų. Didžiulis pilies kompleksas išsidėstęs 422 m aukštyje, todėl apsilankiusiujų čia laukia ne tik pažintis su aristokratų gyvenimu, bet ir atsiveriantys nuostabūs vaizdai. Seniausia pilies dalis išlikusi iš XVII a., vėliau ji buvo daug kartų perstatyta, restauruota gotikos, renesanso ir baroko stiliumi. Nuo XII a. iki šių dienų pilies kompleksas priklauso Herbeštein giminei. Kelionė per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Atvykstate į Centrinę Kroatiją. Nakvynė privačiame sektoriuje*.

3 diena. Pusryčiai. Išvyka į Trogirą*. Tai tipiškas viduramžių miestelis, tačiau neįprastas tuo, kad įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Matysite Šv.Lauryno katedrą,  vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus.  Vykstate į Splitą. Splitas – svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų. Pažintinė ekskursija: antikiniai Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Kolonada, imperatoriaus mauzoliejus – dabartinė katedra, baptisterija – buvusi Jupiterio šventykla, Tautos aikštė su XVa. rotuše. Kelionė vaizdinga automagistrale, žydros jūros ir kalnų panorama. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė privačiame sektoriuje *.

4 diena. Pusryčiai. Išvyka į Kornati nacionalinį parką - vieną gražiausių parkų Europoje. Kornati salų achipelagą sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“. Dieną praleidžiate pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu. Nusišypsojus laimei,  pamatysite ir delfinus. Grįžtate į viešbutį. Poilsis prie jūros. Nakvynė privačiame sektoriuje*.

5 diena. Pusryčiai. Išvyka į Pago salą*. Į salą keliatės keltu. 63 km ilgio saloje yra dvi kalnų grandinės, kurios driekiasi lygiagrečiai pakrantei. Pietiniame salos gale skardžiai supa gilią įlanką su daugybe siaurų įlankėlių. Boros vėjo nugairintos salos kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Sala garsėja savo alyvmedžių giraitėmis ir kvapiosiomis žolelėmis, ypač šalavijais. Saliečiai užsiima alyvų aliejaus ir išskirtinio Žuticos vyno gamyba bei avininkyste.  Pagas taip pat garsėja avies sūriu (paški sir), kuris pasižymi ypatingu skoniu dėl kvapiųjų žolelių, augančių ganyklose. Lankote sūrio gamyklėlę ir druskos muziejų. Apžvalginė ekskursija po Pago senamiestį, kurį XV a. projektavo žymiausias Dalmatijos architektas J.Dalmatinacas. Miestas išsaugojo senąjį išplanavimą su dviem pagrindinėmis gatvėmis, kurios kertasi pagrindinėje aikštėje, ir lygiagrečiai išsidėsčiusiomis kitomis gatvėmis. Į pagrindinę aikštę žvelgia XVa. Kunigaikščio rūmai (Kneževa Palča) ir Ėmimo į dangų bažnyčia (1443-1448m.). Bažnyčioje išsaugota daug meno kūrinių. Išvykstate į Zadarą. Trumpa pažintis su vienu didžiausių Dalmatijos regiono ir seniausiu visos Kroatijos miestu, skaičiuojančiu trečiąjį savo gyvavimo istorijos tūkstantmetį. Mieste išlikę romėnų forumo griuvėsiai, įspūdinga IX šimtmetyje pastatyta Šv. Donato bažnyčia, penkių šulinių aikštė. Nakvynė privačiame sektoriuje*.

6 diena. Pusryčiai. Ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną gražiausių parkų Europoje, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Daugybė upelių ir krioklių čia jungia įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 didelių ir gausybę mažų ežerėlių. Pėsčiomis keliaujate nacionalinio parko takeliais, plaukiate laivu didžiausiu Kozjak ežeru. Visur lydės kerintis ežerų ir krioklių, gėlių ir paukščių pasaulis. Kelionė per Kroatiją.Vykstate viešbučio link.  Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Zagrebas - Kroatijos sostinė. Trumpa pažintis su istoriniu miesto centru – Kaptolas ir Gradecas. Katedra, Kruvinasis tiltas, Akmeniniai vartai su stebuklinguoju šv. Mergelės Marijos paveikslu, Šv. Morkaus bažnyčia (XIIIa.). Žemutinio miesto centras - J. Jelačičiaus aikštė. Kelionė per Kroatiją, Slovėniją,Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje .

8 diena. Pusryčiai. Vykstate link Lietuvos. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai naktį grįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu  nuvažiuojama ~ 3600  km

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • 4 nakvynės su pusryčiais privačiame sektoriuje Kroatijoje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 100  EUR;
 • Papildomos pasirenkamos ekskursijos * ~ 90 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 150  EUR.
 • Už papildomą mokestį galima pasirinkti nakvynę Kroatijos viešbučiuose.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus