(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Krokuva - Velička - Zakopanė

Kelionės atmintinė Lenkija
3d.
Krokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - Zakopanė
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Važiuojate į Čenstakavos Jasna Gora vienuolyną - švenčiausią Lenkijos vietą. Tai Švč. Mergelės Marijos šventovė, kurioje saugomas "Juodosios Madonos" paveikslas. Šis paveikslas kasmet pritraukia didžiules minias piligrimų iš Lenkijos ir visų pasaulio šalių. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Šiandien Zakopanė yra tikra turistų Meka, kurios populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Tik čia, bevaikščiodami seniausia kurorto gatve – Kropuvka, pajuntate tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhale’s) kultūrą, tradicijas. Pakilę keltuvais į kalną pasivaikštote ir pasigėrite įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Laisvą laiką praleidžiate ieškodami įdomių kalniečių suvenyrų. Važiuojate į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Aplankote Vavelio kalvą, kurioje yra didingi rūmai – Lenkijos-Lietuvos valdovų rezidencija. Pamatote Vavelio katedrą su stebuklais garsėjančiu karaliaus Žygimanto varpu, Jogailos, jo žmonos Jadvygos, Žygimanto Augusto bei kitų karalių kapavietėmis. Vėliau ekskursija pėsčiomis po miesto senamiestį, kurios metu pamatote paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Barbakaną, kuris ne kartą išgelbėjo Krokuvą nuo užpuolikų, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, centrinę turgaus aikštę, Šv. Marijos baziliką, senovinę prekyvietę Sukenicas, kuri veikia iki šiol, Jogailos universiteto kiemelius. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Veličką, esančią  15 km nuo Krokuvos. Aplankote jau 700 metų veikiančią 63-135 m gylyje esančią druskų kasyklą, jos požemius puošiančias įvairias skulptūras, koplyčias bei bažnyčią. Kasyklas jau XV a. lankė Lenkijos karaliai su savo svitomis. Tuo pat metu buvo nutiestas ir turistinis maršrutas. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1700 km

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė autobusu;
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 120 PLN ( Lenkijos zlotų);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Pastabos:

Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
Priemoka už vienvietį kambarį 30  EUR.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus