(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kryžiuočių pilių keliu

Lenkija
2d.
Kryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliu
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Gižicką, buvusią prūsų gyvenvietę. Aplankome pilies liekanas, pasukamą tiltą, Šv. Brunono paminklą, pastatytą jo žūties vietoje. Atvykstame į Kenšyną, buvusią bartų (prūsų gentis) gyvenvietę. Viduramžiais kryžiuočiai čia pastatė pilį, kurią ne kartą buvo sugriovę Ldk Algirdas ir Kęstutis, tačiau dėl patogios strateginės padėties Ordinas pilį vis atstatydavo, tad lankome viduramžių pilį ir labai vertingą XIV a. Šv. Jurgio bažnyčią. Pageidaujantys galės paragauti tradicinių šio regiono patiekalų. Vėliau vykstame į Lidzbarg Varminski miestą, įsikūrusį prie Alnos upės. Aplankome kryžiuočių pilį, kuri buvo įkurta nukariautose žemėse. Pilis iki XVIII a. buvusi Varmės žemės vyskupų rezidencija. Vykstame į nakvynės vietą. Rekomenduojama vakarienė buvusioje riterių menėje. Nakvynė kryžiuočių plyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Rešlio miestą, aplankome vyskupų pilį, kurios statybos pradžia yra XIII a., vėliau pamatote unikalų arkinį tiltą. Vykstame į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos barokinį ansamblį, kuris nuo viduramžių garsėja Šv. Mergelės Marijos apsireiškimu. Pelkėtoje vietovėje  įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus, freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais. Važiuojame link Ryno, kur pamatome atkurtą kryžiuočių pilį, pastatytą galindų (prūsų gentis) žemėje. Ekskursijos metu išgirsime ne tik pasakojimus apie kryžiuočius, jų gyvenimo būdą, bet ir apie pilies vaiduoklį – Baltąją damą.  Važiuojame link Lietuvos. Vėlai vakare sugrįžtame į Vilnių.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

1 nakvynė su pusryčiais Kryžiuočių pilyje. Kelionė autobusu. Ekskursinė programa.

Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PAPILDOMI MOKESČIAI:

Lankomiems objektams ~ 50 PLN.

Vakarienė nuo 45 PLN.

Gali būti papildomai mokami gidai kai kuriuose lankomuose objektuose;

kelionės draudimas (medicininių išlaidų, kelionės dokumentų, asmens civilinės atsakomybės draudimas);

15 € / asm. priemoka už vienvietį kambarį, jei keliaujate vienas/-a (jei keliaujate trise, perspėkite kelionių agentūrą, kad pasirūpintų papildoma lova Jūsų dviviečiame kambaryje).

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus