(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kryžiuočių pilių keliu

Kelionės atmintinė Lenkija
2d.
Kryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliuKryžiuočių pilių keliu
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame į Ryną, kur pamatome atkurtą kryžiuočių pilį, pastatytą galindų (prūsų gentis) žemėje. Ekskursijos metu išgirsime ne tik pasakojimus apie kryžiuočius, jų gyvenimo būdą, bet ir apie pilies vaiduoklį – Baltąją damą.  Vėliau vykstame į Lidzbarg Varminski miestą, įsikūrusį prie Alnos upės. Aplankome kryžiuočių pilį, kuri iki XVIII a. buvusi Varmės žemės vyskupų rezidencija. Ši pilis yra geriausiai išlikusi iš visų kryžiuočių ir vyskupų pilių, nenukentėjo nuo karų. Keliaujame į Barštyną, kuriame buvo ilgam apsistojęs Vytautas Didysis, kai antrąkart keliavo pas kryžiuočius. Aplankome senojo miesto gatveles. Vėliau vykstame į Rešlio miestą, aplankome vyskupų pilį, kurios statybos pradžia yra XIII a., o vėliau pamatome unikalų arkinį tiltą. Vykstame į nakvynės vietą. Rekomenduojama vakarienė buvusioje riterių menėje. Nakvynė kryžiuočių pilyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos ansamblį. Pelkėtoje vietovėje  įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus, freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais. Atvykstame į Kenšyną, kuriame viduramžiais kryžiuočiai pastatė pilį, kurią ne kartą buvo sugriovę Ldk Algirdas ir Kęstutis, tačiau dėl patogios strateginės padėties Ordinas pilį vis atstatydavo. Vėliau vykstame į Bartėnus, kur pamatome atsatomą kryžiuočių pilį. Vėliau vykstame į Vengoževą, buvusią prūsų gyvenvietę. Aplankome pilies liekanas. Atvykstame į Gižicką, kur pamatome atsatytą kryžiuočių pilį – dabar čia ištaikingas viešbutis. Važiuojame link Lietuvos. Vėlai vakare sugrįžtame į Vilnių.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

1 nakvynė su pusryčiais. Kelionė autobusu. Ekskursinė programa. Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PAPILDOMI MOKESČIAI:

Lankomiems objektams ~ 50 PLN.
Vakarienė nuo 12 EUR (užsakoma iki kelionės, sumokama vadovui kelionės metu. Į kainą įeina karštas patiekalas, salotos, gėrimas).
Gali būti papildomai mokami gidai kai kuriuose lankomuose objektuose;
Kelionės draudimas (medicininių išlaidų, kelionės dokumentų, asmens civilinės atsakomybės draudimas);
30 € / asm. priemoka už vienvietį kambarį, jei keliaujate vienas/-a
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus