(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Nuostabus Silezijos kraštas

Kelionės atmintinė Lenkija
4d.
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į Vroclavą - vieną seniausių ir gražiausių žemutinės Silezijos miestų. Vakare pasivaikščiosime po Vroclavo senamiestį: Tumski sala, Turgaus aikštė „Rynek“, šv. Marijos Magdalenos bažnyčia, šv. Jono Krikštytojo katedra – tai miesto puošmenos. Be galo smagu ieškoti pasislėpusių įvairiose vietose nykštukų – bus linksmas nuotykis prieš miegą. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių vyksime į įspūdingos medžių ir krūmų kolekcijos parką -  Arboretumą Wojslovicose, kurį įkūrė Aulockų šeima dar XIX a., bet vėlesnis parko savininkas Fritcas von Oheimbas atvežė labai daug naujų augalų rūšių ir veislių. Tikrai įdomu pasivaikščioti po šią grožio karalystę. Tada važiuosime Svidnicą, kuri garsėja unikalia Taikos bažnyčia, įrašyta į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą, iki šiol stebina nuostabia barokine puošyba. Atvyksim į Ksionžo pilį, stūkstančią ant aukštos uolos bukų miške, visų dar vadinamą „Silezijos perlu“. Tai viena didžiausių ir įspūdingiausių pilių Europoje, kurioje gyveno be galo graži ponia Daisi – V. Čerčilio teta. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių keliausime į Stolove kalnų nacionalinį parką. Jame grožėsimės nuostabia kalnų grandine, nuo  kurios atsiveria unikali miškų ir kalnų panorama. Pamatysime aukščiausią parko viršukalnę, siekiančią 919 m. bei uolas, kurios yra šimto tūkstančių metų erozijos kūrinys. Pakvėpavę gryno kalnų oro, galėsime paskanauti keptų upėtakių. Vėliau aplankysime koplyčią, dekoruotą žmonių kaulais, Kudova Zdruj kurorte. Grįšime į Vroclavą, vakare plauksime Odros upe. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių važiuosime į Olesnicą. Aplankysime  įspūdingą XV a. kunigaikščių Olesnickių pilį, kuri per savo gyvavimo istoriją priklausė Lenkijos, Čekijos ir Prūsijos valdovams, vėliau ją valdė  garsi  Hohenzollernų giminė.  Keliaudami per Lenkiją vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, kurių galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

 • kelionė autobusu;
 • 3nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • bilietai į mokamus  objektus, vietinių gidų paslaugos  ~ 120  PLN ( Lenkijos zlotai);
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

PASTABOS:

 

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį - 50 EUR.

 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2000 km.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus