(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Paryžius

Kelionės atmintinė Prancūzija
7d.
ParyžiusParyžiusParyžius
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į  Liuksemburgo Didžiąją Hercogystę. Pasivaikštote po Liuksemburgą: senamiestis, renesansiniai Didžiųjų hercogų rūmai, D’Armes ir Hercogo Viljamo II aikštės, Dievo Motinos katedra.  Vykstate į Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Važiuojate į Paryžių. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis po istorinį miesto centrą: Bastilijos aikštė, Opera, Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Liuksemburgo sodai, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Pasivaikštote po Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė ir kitos miesto įžymybės. Laisvas laikas. Pageidaujantiems, vakare plaukimas laivu Senos upe, besigėrint nuostabia Paryžiaus panorama.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Pakilimas į Eifelio bokštą. Laisvas laikas Paryžiuje, kurio metu individualiai galima aplankyti pasirinktinai žymiuosius muziejus: Luvrą, d‘Orsey, Rodeno, Pompidu, Invalidų kompleksą, kuriame ilsisi Napoleono palaikai ir kt. Norintieji viešuoju transportu vyksta į Disneilendą, kur laukia linksmybės ir smagūs Volto Disnėjaus herojai. Įvairūs atrakcionai pasitinka ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Čia galite išbandyti „Indiana Džons“ kalnelius, „Skrydį į mėnulį“, apsilankyti „Piratų saloje“ ir „Vaiduoklių name“. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvyka į Versalį. Apsilankote Liudviko XIV karališkoje rezidencijoje su ištaikingomis menėmis, salėmis ir apartamentais. Pasivaikštote rūmų parke su fontanais, skulptūromis. Šis parkas laikomas prancūziškojo stiliaus parkų šedevru, sektinu visuose šalyse. Išvykstate Olandijos link. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstate į Mastrichtą, laikomą seniausiu Olandijos miestu. Miestas pilnas jaunatviškos energijos ir kartu alsuoja istorija. Ekskursija senamiestyje aplankant romėniškąjį miesto laikotarpį menantį Stokstraat rajoną, Onze Lieve Vrouweplein aikštę su didinga bazilika, Universiteto kvartalą, Šv. Jono bažnyčią. Laisvu laiku pasivaikštote palei Maas upę ar prisėdate vienoje iš jaukių miesto kavinių. Kelionė per Olandiją, Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4700 km

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai ir vietinių gidų paslaugos ~ 120 EUR;
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 120  EUR.

 

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus