(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Šveicarija

Kelionės atmintinė Šveicarija
7d.
Šveicarija
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Niurnbergą. Pažintį su miestu pradedate lankydami pilį, kurioje nuo XI a. iki XVI a. lankėsi visi vokiečių imperatoriai. Senamiesčio gatvelėmis nusileidžiate nuo pilies, apžiūrite įdomiausius statinius: Diurerio namą, Budelio tiltą, Šv.Dvasios ligoninę, miesto rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos bažnyčią. Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Šveicariją. Vingiuojančiu keliu keliaujate palei Reiną. Atvykstate į Šafhauzeną, kur pamatote garsųjį Reino krioklį – vandeningiausią krioklį Europoje. Gražus kraštovaizdis, galingieji Reino vandenys, švarus ir gaivus oras – visa tai sukels Jums gamtos didybės pojūtį.  Šie peizažai – daugelio poetų ir rašytojų įkvėpimo šaltinis, paliečiantys jautriausias stygas. Važiuojate į Liucerną. Liucerna – pagrindinis centrinės Šveicarijos miestas. Įsikūręs žymiojo Keturių kantonų ežero pakrantėje, apsuptas kalnų ir kalvų.  Kaip geografinis ir istorinis centras, Liucerna kelis šimtmečius buvo laikoma nepripažintąja Šveicarijos sostine. Ekskursijos metu pamatote seniausią Europoje dengtą medinį Koplyčios tiltą, katalikišką Katedrą, miesto gynybinę sieną, Rotušę, Liūto monumentą. Atvykstate į Ciurichą. Ekskursija po Ciuricho miestą, kuris siūlo aukščiausią gyvenimo kokybę. Tai didžiausias ekonominis ir kultūrinis centras Šveicarijoje bei vienas gražiausių miestų Europoje. Patogiai išsidėstęs tarp dviejų kalnų, supamas Limato upės bei Ciuricho ežero, miestas žavi savo nepakartojamais kraštovaizdžiais. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė autobusu į Berną. Bernas – nepanašus į jokį kitą miestą. Tai vienas iš nedaugelio miestų, įkurtų viduramžiais, išsaugojusių savo pirmykštę išvaizdą iki šių dienų. Jungtinių Tautų Organizacija Berną kartu su Roma, Florencija yra paskelbusi pasauline kultūros įžymybe. Važiuojate prie Lauterbriuneno krioklių, krentančių iš didžiulio aukščio.  Vykstate į Interlakeną. Apibūdinti šios vietovės neįmanoma, nes prieš didingus kūrinius žodžiai nublanksta. Įsikūręs Šveicarijos širdyje, Interlakenas yra tarsi tiltas tarp dviejų ežerų. Kristalų švarumo kalnų upeliai, griausmingi kriokliai, švariausios upės, dangaus žydrumo ežerai  - visa tai yra neatsiejama Interlakeno ir jo apylinkių dalis. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Važiuojate į Viurcburgą. Ekskursijos metu pamatote įspūdingą vyskupų rezidenciją su rūmų sodais ir aikšte - Marienburgo tvirtovę. Pereinate Senuoju Maino tiltu, išpuoštu barokinėmis šventųjų skulptūromis. Tiltas jungia senąjį miestą su Marienburgo tvirtove. Pamatote Šv.Kilijono katedrą, išpuoštą barokiniu interjeru, Noimiunsterio baziliką, Rotušės ansamblį, pradėtą statyti XIII a. Keliaujate per Vokietiją, Lenkiją. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.
6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate  į Lietuvą.

Kelionės metu  nuvažiuojama ~ 4200 km

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 20 CHF ( Šveicarijos frankai); ~ 10 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį  120  EUR.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus