(+370) 5 275 14 46
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
(+370) 5 275 14 46
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Lietuvos istorijos paveldas Ukrainoje

Ukraina
6d.
Lietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas Ukrainoje
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Keliaujate per Lenkiją. Atvykstate į Liubliną. Pasivaikštote po senamiestį, prisimindami 1569 m. pasirašytą  Lietuvos ir Lenkijos Unijos aktą, praeinate Miesto ir Krokuvos vartus, matote senąją ir naująją Rotušes, Jogailos statytą bažnyčią. Keliaujate Ukrainos link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Lucką, kuris jau nuo Lietuvos kunigaikščio  Gedimino laikų priklausė LDK.  Aplankote Lucko pilį ir katedrą. Pasivaikštote senamiesčio gatvelėmis. Važiuojate į vieną iš Radvilų giminei priklausiusių miestų – Olyką, kur pamatote garsios giminės galybę menančius fragmentus. Užvažiuojate į Dubno, kur lankote Ostrogiškių-Liubomirskių pilį. Išvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ryte vykstate į įspūdingą Chotyną. Čia prie pilies mūrų savo karo išmanymą demonstravo Jonas Karolis Chodkevičius. Aplankote pilį, kurią labai pamėgo įvairių šalių kinematografininkai.  Įspūdingos 40 metrų aukščio sienos slepia daug paslapčių. Vėliau vykstate į Kamenets Podolską, turtingą architektūros paminklais ir čia gyvenusių žmonių istorijomis. Aplankote gražiausią Ukrainos pilį, kurią statė ir lietuviai, miesto Rotušę, dominikonų bažnyčią, prie kurios iki šiol stovi minaretas. Išvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Keliaujate į Zoločevo miestą. Aplankote pilį, kuri buvo LDK kunigaikščių Radvilų nuosavybė, susipažįstate su muziejaus eksponatais ir paslaptingu tamplierių palikimu. Vėliau važiuojate į Pidhirce – buvusius gražiausius rūmus Ukrainoje. Ekskursija po istorinį-architektūrinį paminklą - Olesko pilį, pasigrožite puikiomis paveikslų bei skulptūrų kolekcijomis. Vakare atvykstate į Lvovą. Nakvynė  viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Ryte važiuojate į Žolkvą,  renesansinį miestą tvirtovę. XVIII a. pilis priklausė LDK kunigaikščiams Radviloms. Važiuojate į Lvovą, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Kava kvepiančios senamiesčio gatvelės, nuostabios architektūros pastatai,  Rotušės aikštė, katalikų katedra, stačiatikių, graikų apeigų katalikų ir armėnų cerkvės, barokinės bažnyčios. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstate iš Ukrainos. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Kelionės metu  nuvažiuojama ~ 2500 km

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 600 UAH ( Ukrainos grivinos);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Pastabos:

 • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 75  EUR.

Panašios kelionės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus