(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Sanotel Hotel 4*, RO

spausdinti programą Austrija
8d.
Sanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, ROSanotel Hotel 4*, RO
Rezervuoti

Kelionės programa

SU DRAUGAIS KELIAUT SMAGIAU - KAINA GALIOJA GYVENANT 6-iems ASMENIMS VIENAME NUMERYJE!

Viešbučio privalumai
- Gera vieta – netoli centras ir keltuvai
- Yra pervežimo paslauga iki Stubnerkoegelbahn keltuvo
- Geras kainos ir kokybės santykis

Jaukus, gerai prižiūrėtas viešbutis su nuostabiu vaizdu į Gaštaino krioklį. Pagrindinis viešbučio pastatas buvo pastatytas 1985 metais, kasmet atnaujinamas. Viešbutį sudaro du pastatai: vienas 8-ių aukštų pastatas, kuriame yra 48 numeriai ir 6-ių aukštų pastatas „Residenz“, kuriame yra 25 numeriai (2 min. pėsčiomis iki viešbučio). Slidininkus iki keltuvo ir atgal veža viešbučio autobusiukas (slidinėjimo periodu: iki keltuvo nuo 08:00 iki 11:30 ir į viešbutį nuo 14:30 iki 16:00).

Vieta
Iki Zalzburgo oro uosto:          ~96 km
Iki Klagenfurto oro uosto:       ~222 km
Iki Miuncheno:                       ~225 km
Iki Insbruko:                         ~184 km
Iki Vienos:                            ~396 km
Iki Bad Gaštaino centro:          ~500 m
Iki Bad Hofgašeino miesto:     ~7,6 km
Iki autobuso stotelės:                   šalia viešbučio
Iki Stubnerkoegelbahn keltuvo: ~1,3 km

Regionas, trasos ir ski pasai
1000 m virš jūros lygio, kalnų tarpeklyje esantis pasagos formos miestas-kurortas išsiskiria daugiaaukščiais mūriniais pastatais, statytais dar XVIII–XIX a. Senoviniai viešbučiai kartu su šiuolaikišku poilsio ir pramogų infrastruktūros ansambliu suteikia Bad Gaštainui ypatingo žavesio. Miesto architektūra tiesiog pakeri – aukšti, grakštūs, gražūs pastatai esančių ant nedidelių žemės lopinėlių stačiuose kalnuose. Bad Gaštaino trasų ilgis – 118 km, jas aptarnauja 25 keltuvai. Kurorte yra daug sudėtingų nusileidimų, kuriuos įveikti gali tik gerai pasiruošę kalnų slidininkai. Bad Hofgaštainas yra vos už 7 km nuo Bad Gaštaino. Kadaise buvęs nedidelis Alpių prekybinis miestelis, Bad Hofgaštainas yra išsidėstęs plačioje saulėtoje plynaukštėje, 850 m aukštyje virš jūros lygio, pačioje Gaštaino slėnio širdyje. Kurorte sudarytos visos sąlygos puikiam slidinėjimui – aukščių skirtumas 859–2246 m, tvirta sniego danga, patogus keltuvų išdėstymas (iš viso 19 keltuvų), pakankamai sudėtingos, bet tuo pačiu ir patogios trasos (iš viso 81 km), tinkančios net pradedantiems kalnų slidininkams. Veikia vaikų slidinėjimo parkas, skirtas vaikams nuo 3-jų metų ir mokykla vaikams nuo 4-ių metų. Sezonas čia tęsiasi tiek pat, kiek ir Bad Gaštaine – nuo lapkričio iki balandžio mėnesio
Informaciją apie:
- Gaštaino slėnio keltuvus rasite čia.
- slidinėjimo įrangos Gaštaino slėnyje nuomą rasite čia.
- vaikų slidinėjimo mokyklas Gaštaino slėnyje rasite čia.
- slidinėjimo įrangos Gaštaino slėnyje nuomą rasite čia.
- "apre-ski" kavines Gaštaino slėnyje rasite čia.
- ski-passo kainas Gaštaino slėnyje rasite čia
- Gaštaino slėnio slidinėjimo trasų žemėlapis čia.

Numeriai
Viešbutyje yra dviviečiai, šeimyniniai, suite ir apartamento tipo numeriai:
DBL Graukogel tipo numeriai – dviviečiai numeriai su vaizdu į šiaurinę pusę, kuriuose yra vonios kambarys (dušas/vonia, tualetas), televizorius. Maksimalus apgyvendinimas 2-3 asm., plotas – apie 24 kv.m.
DBL Wasserfall tipo numeriai – dviviečiai numeriai su vaizdu į krioklį, kuriuose yra vonios kambarys (dušas/vonia, tualetas), televizorius. Maksimalus apgyvendinimas 2-3 asm., plotas – apie 26-27 kv.m.
DBL Superior tipo numeriai – dviviečiai numeriai, kuriuose yra vonios kambarys, atskiras tualetas, televizorius, papildoma išlankstoma sofa (1-am asm). Maksimalus apgyvendinimas 2-3 asm., plotas – apie 30 kv.m.
DBL Deluxe tipo numeriai – dviviečiai numeriai su vaizdu į krioklį, kuriuose yra vonios kambarys (kai kuriuose numeriuose 2 vonios kambariai), atskiras tualetas, televizorius, papildoma išlankstoma sofa, balkonas arba terasa. Maksimalus apgyvendinimas 2-4 asm., plotas – apie 30-35 kv.m.
Family room tipo numeriai –numeriai su vaizdu į krioklį, kuriuose yra 2 miegamieji (viename iš jų dviaukštė lova), erdvus vonios kambarys, svetainė (išlankstoma sofa) su virtuvės zona, televizorius, kai kurie numeriai su balkonu. Maksimalus apgyvendinimas 4 suaugę asmenys ir 2 maži vaikai, plotas – apie 60-70 kv.m.
APT 2 room tipo numeriai – numeriai, kuriuose yra atskiras miegamasis, svetainė su valgomojo zona (yra išlankstoma sofa 2-iems asmenims), nedidelė virtuvė, atskiras tualetas, vonios kambarys. Maksimalus apgyvendinimas 2-4 asm., plotas – apie 40 kv.m.
Suite 3 room tipo numeriai – numeriai, kuriuose yra 2 miegamieji, svetainė su valgomojo zona (yra išlankstoma sofa 2-iems asmenims), nedidelė virtuvė, vonios kambarys. Maksimalus apgyvendinimas 2-4 asm., plotas – apie 40 kv.m.
APT 2 room residence tipo numeriai – numeriai yra „Residence“ pastate. Aparatmentus sudaro miegamasis, svetainė (išlankstoma sofa 2-ime asmenim) su valgomojo zona, nedidelė virtuvė, atskiras tualetas, vonios kambarys. Maksimalus apgyvendinimas 2-4 asm., plotas – apie 40 kv.m.
APT 3 room residence tipo numeriai – numeriai yra „Residence“ pastate. Aparatmentus sudaro 2miegamieji, svetainė (išlankstoma sofa 2-ime asmenim) su valgomojo zona, nedidelė virtuvė, atskiras tualetas, vonios kambarys. Maksimalus apgyvendinimas 3-6 asm., plotas – apie 70 kv.m.

Viešbučio teritorijoje
Viešbutyje yra restoranas, automobilių stovėjimo aikštelė (mokama), 1 baras (su vieta rūkantiems), registratūra (veikia nuo 07:00 iki 22:00), slidžių/batų saugojimo kambarys, poilsio kambarys, bevielis internetas nemokamai visame viešbutyje, liftas, 1 uždaras baseinas (nemokamai).
Siūlomos pramogos: autobusas iki keltuvo (nemokamai), autobusas iki miesto centro, kosmetinės procedūros (pirties procedūros), sauna nemokamai (suomiška, aromaterapinė, atskira sauna tik moterims), infraraudonujų spindulių kabina nemokamai, masažai (mokami)
Vaikams yra video salė (kasdien filmai vaikams vakarienės metu poilsio salėje), žaidimų kambarys.

Maitinimas
Viešbutis dirba pagal kelias maitinimo sistemas: be maitinimo (RO) ir tik pusryčiai ir vakarienė (HB). Viešbutis pasilieka teisę keisti teikiamų paslaugų sąrašą, laiką ir kainoraštį. Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose ir baruose yra tiekiami viešbučio nustatyta tvarka bei priklauso nuo užsakyto maitinimo tipo.

ski_map.jpg

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- skrydis Vilnius – Zalcburgas– Vilnius arba Vilnius-Klagenfurtas-Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje „SANOTEL HOTEL“ , gyvenant 6-iems asmenims viename numeryje, be maitinimo. Viešbučio svetainę rasite čia.
- slidinėjimo įrangos gabenimas (slidės, slidinėjimo batai ir slidinėjimo lazdos arba snieglentininko batai ir snieglentė.)*

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Draudimai
- Asmeninės išlaidos
- Naujametinė vakarienė 31.12.2019 yra privaloma maitinimo tipui HB: suaug. - 20 EUR, vaikui (7-15 m.) - 10 EUR, vaikui (0-7 m.) - 15 nemokamai. Apmokėjimas rezervacijos metu.
- Privalomas galutinis valymas
: APT 2 kambarių rezidencija: 50, - EUR; APT 3 kambarių rezidencija: 75, - EUR. Mokėjimas užsakymo metu.

 

* Kadangi pagal aviakompanijos taisykles, gabenamo sportinio inventoriaus kiekis ribotas, privaloma išankstinė slidinėjimo įrangos vežimo registracija ir būtina gauti vežėjo sutikimą bei patvirtinimą. Todėl prašome pateikti raštišką prašymą dėl slidinėjimo įrangos vežimo registracijos atlikimo ir sutikimo gavimo. Neturint vežėjo sutikimo bei patvirtinimo, vežėjas turi teisę atsisakyti vežti slidinėjimo įrangą. Jeigu skrydį vykdantis vežėjas yra kita aviakompanija, informaciją prašome pasitikslinti kelionių agentūroje. Nei kelionių organizatorius, nei vežėjas neprisiima atsakomybės dėl valstybės (į kurią vykstama) oficialių institucijų ar tarnybų sprendimų ar veiksmų, susijusių su atitinkamos įrangos leidimu / neleidimu įvežti į šalį ir dėl to patirtų nuostolių.

 

DĖMESIO!
- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik keliaujant 6-iems suaugusiems asmenims. Esant kitiems apgyvendinimo tipo pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agentūrą.
- Šio pasiūlymo vietų skaičius yra ribotas, todėl kelionės kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Apgyvendinimo paslaugos anuliavimo sąlygos: likus daugiau nei 4 savaitėms iki atvykimo: 0% likus daugiau nei 2 savaitėms iki atvykimo: 50% likus daugiau nei 1 savaitei iki atvykimo: 80% likus mažiau: 100%

 

Kelionės organizatorius – TEZ TOUR Lietuva

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus