(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)

spausdinti programą Italija
8d.
Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)Slidinėjimas Madonna di campiglio – Italija (Lėktuvu)
Rezervuoti

Kelionės programa

Madonna Di Campiglio kurortas daug metų žinomas kaip vienas iš geriausių Italijos Alpėse. Jau 1886 metais jis tapo pagrindiniu Habsburgų šeimos kurortu, o dabar šis įspūdingas kurortas yra vienas iš pirmaujančių žiemos kurortų pasaulyje. Jame yra daug puikių viešbučių, restoranų, sporto centrų, baseinų, naktinių klubų – kuriuose vyksta audringas naktinis gyvenimas.

Madonna Di Campiglio įsikūręs vakarinėje Trentino dalyje, 1550 m aukštyje virš jūros lygio, miestelis – pėščiųjų zona. Slidinėjimo zona yra 1500 - 2600 m aukštyje, aukščių skirtumas – 1100 m.

Slidininkams yra 150 km slidinėjimo trasų: 43 % mėlynų, 41 % raudonų ir 16 % juodų trasų. Taip pat yra trasų skirtų naktiniam slidinėjimui. 30 šiuolaikiškų keltuvį per valandą gali pakelti 31000 slidininkų.

URSUS SNOWPARK’as

Ursus Snow-parkas yra 2500 m aukštyje. Parkas išskirtas į pagrindines dvi dalis, kurios turi atskirus įvažiavimus (aukštesnė ir žemesnė dalis), parke yra daugiau negu 40 figūrų (kickerių, boxų, railų, etc.)

Išskirtas į 3 pagrindines trasas: maža, vidutinė, didelė ir Jibb‘ing.

Snowparkas turi atskirą keltuvą – šešių vietų - "Grostè Express".

Informacija apie viešbučio vietą: Atstumas iki kurorto centro yra apie 2,5 km (Madona di Kampiljo)/ Atstumas iki oro uosto yra apie 180 km (Bergamo) / Atstumas iki autobuso stotelės yra apie 5 m / Atstumas iki artimiausio keltuvo yra apie 20 m/ Šalia yra keltuvas/ Šalia yra autobuso stotelė Apie viešbutį: Restoranas/ Baras (mokama)/ TV kambarys/ Skalbimo paslaugos (mokama)/ Garažas (mokama)/ Šildomas slidinėjimo inventoriaus kambarys/ Slidinėjimo inventoriaus nuoma (mokama)/ Viešbučio kategorija šalyje – 3*

Junior Suite room tipo kambarys: Kambario plotas apie 35 kv.m, Miegamasis, Svetainė su miegamąja sofa, Vonia arba dušas, Tualetas, Plaukų džiovintuvas, Balkonas (ne visuose kambariuose), Telefonas, Televizorius, Mini šaldytuvas, Seifas, Bevielis internetas, Virtuvėlė su indais ir stalo įrankiais, Maksimalus apgyvendinimas – 4.

Suite Room tipo kambarys: Kambario plotas apie 55 kv.m, Miegamasis, Svetainė su miegamąja sofa, Vonia arba dušas, Tualetas, Plaukų džiovintuvas, Balkonas (ne visuose kambariuose), Telefonas, Televizorius, Mini šaldytuvas, Seifas, Bevielis internetas, Virtuvėlė su indais ir stalo įrankiais, Maksimalus apgyvendinimas – 6.

Papildoma informacija

Įskaičiuota:

- Skrydis - Vilnius – Milanas – Vilnius;

- Mūsų bei inventoriaus pervežimas Milanas  – Madonna Milanas (~4 val. kelio priklauso nuo oro sąlygų);

- 7 nakvynės 3* viešbutyje, 4-6 - viečiuose kambariuose su pusryčiais;

- Sportinis inventorius (kiekvienam);

- rankinis bagažas bei registruotas;

 

Papildomai:

-Slidinėjimo bilietas ~240 €;

- Asmeninės išlaidos;

- Draudimas;

- Slidinėjimo/Snieglenčių pamokos*

- Slidinėjimo, snieglenčių pamokos pažengusiems**

Registracija, informacija - edgaras@surfhouse.lt+370 604 19067

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus