Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

ISPANIJA - Best Sol D'Or 3*8 d.

nuo 457 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- ramioje kurorto dalyje
- vandens kalneliai
- daug pramoginių renginių

Kelionės datos

2021-05-21 – 2021-05-28

Standard tipo numeris

457 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-21 – 2021-05-28

Standard tipo numeris

463 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-21 – 2021-05-28

Standard tipo numeris

475 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-06-04 – 2021-06-11

Standard tipo numeris

524 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-06-04 – 2021-06-11

Standard tipo numeris

532 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-06-04 – 2021-06-11

Standard tipo numeris

549 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Barselona – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje ,,Best Sol D'Or“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“, “HB – pusryčiai ir vakarienė“, „AI – viskas įskaičiuota“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.besthotels.es
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  zalia

  Iki Barselonos oro uosto:                       ~105 km
  Iki Reuso miesto oro uosto :                        ~15 km
  Iki Port Aventuros parkų:                             ~3.5 km
  Iki vandens pramogų parko „Aquopolis“: ~2.5 km
  Iki La Pinedos centro:                                  ~500 m
  Iki autobusų stotelės:                                    ~100 m
  Iki paplūdimio:                                               ~100 m

   

   

  Simpatiškas 3* „BEST HOTELS“ tinklo viešbutis įsikūręs Kosta Dorada kurortinėje zonoje, La Pineda gyvenvietėje. Paskutinį kartą renovuotas 2019 metais. Kompaktiškoje teritorijoje yra restoranas, 2 barai, baseinas, vandens kalneliai, bevielis internetas, treniruoklių salė, mini klubas, vaikų žaidimų aikštelė, vaikų diskoteka, pramoginiai renginiai. Netoli viešbučio yra autobusų stotelė. Patogu pasiekti įvairius pramogų parkus, miestus, bei linksmybes.

 • Paplūdimys

  lgame, vaizdingame ir atpalaiduojančios atmosferos Pinedos paplūdimyje rasite daug erdvės pailsėti su šeima bei draugais. Jaunųjų lankytojų pramogoms skirta pakrantės žaidimų aikštelė, o aktyviai nusiteikę poilsiautojai galės plaukioti jėgos aitvarais ar žaisti paplūdimio tinklinį. Prieš apsilankant greta įsikūrusiame restorane siūloma pasigrožėti stulbinančiu saulėlydžiu. Gultai ir skėčiai paplūdimyje už papildomą mokestį.

 • Kosta Dorada - La Pineda

  Ispanija. Kosta Dorada. Kambrilis

  Tai Taragonos provincijoje esantis Katalonijos pakrantės ruožas, kuris kasmet suvilioja vis daugiau turistų. „Auksine pakrante“ šis regionas vadinamas dėl nuostabių smulkaus smėlio paplūdimių, kurie šviečiant ryškiai saulei įgauna auksinį atspalvį. Švelnus klimatas, puikūs paplūdimiai, kontrastingas peizažas, sveikas ir gaivus oras, unikalūs gamtos draustiniai ir turtinga provincijos praeities istorija traukia turistus iš viso pasaulio. Kosta Doradoje yra daug modernių viešbučių, siūlančių poilsį bei gausybę pramogų ir paslaugų. Dėl puikių paplūdimių ir patogaus įėjimo į vandenį (jūra nėra staigiai gilėjanti) šį regioną mielai renkasi šeimos su vaikais. Norintys daugiau veiksmo ir pramogų, privalo apsilankyti visoje Europoje žinomame pramogų parke „Port Aventura“ ir šalia jo esančiame vandens pramogų parke „Caribe Aquatic“.

   

  Tai gana naujas kurortas Kosta Dorados pakrantėje, esantis už 105 km nuo Barselonos. Sporto mėgėjai mėgsta lankytis čia esančiame „Euro sport“ komplekse, kur gausu modernių treniruoklių. Vaikų džiaugsmui – vandens pramogų parkas „Aquapolis“, kuriame vyksta delfinų pasirodymai ir galima maudytis kartu su jūrų liūtais. Gurmanų laukia puikus maitinimo įstaigų kompleksas „Pineda Drink“. Čia esantys barai, kavinės, restoranai siūlo didelį nacionalinių patiekalų pasirinkimą. Kurorte įsikūrę prabangūs, patogūs ir modernūs viešbučiai. Vakarą smagiai galite praleisti vaikščiodami puikiai įrengtomis krantinėmis, pajūrio kavinukėse, moderniose diskotekose ar nuvykti į šalia esantį Salou kurortą.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  A. Gaudi pasaulis ir fontanai. Sakoma, kad menininko veidas – jo darbai. Tad kviečiame į pasimatymą su Antoni Gaudí – garsiausiu Barselonos architektu, kurio statiniai iš karto tapo pasaulio kultūros paveldu. Aplankysite Barselonos simboliu tapusią Šv. Šeimynos bažnyčią, pasigrožėsite šventovės vidumi, važiuosite Paseo de Gracia gatve, kurioje pamatysite įspūdingų ir originalių formų Batlló ir Milos namus, galėsite pasivaikščioti po pasakiškai elegantišką Guelio parką, kuris ne tik garsėja ilgiausiu suoleliu pasaulyje, bet ir miesto panoramą nudažo spalvingomis mozaikomis. Ispanijos aikštėje turėsite laisvo laiko, o ekskursijos pabaigoje stebėsite muzikos, vandens ir šviesų šou – garsiuosius Barselonos fontanus.

  Apžvalginė ekskursija po Barseloną. Dienos ekskursija autobusu, apžiūrint įdomiausias ir gražiausias Katalonijos sostinės vietas. Pamatysite Šv. Šeimynos bažnyčią, aplankysite Ešamplo ir Diagonalo rajonus, Ispanijos aikštę, pakilsite į Montžuiko kalną ir pasigrožėsite atsiveriančia Barselonos panorama. Katalonijos aikštėje turėsite laisvo laiko ir iš jos galėsite pasiekti pagrindinę miesto gatvę – La Ramblą, aplankyti Gotikinį kvartalą arba apsipirkti, nes čia veikia daugybė parduotuvių

  Montserato vienuolynas. Išvyka į dvasinį Katalonijos centrą, įsikūrusį 700 m aukštyje ant nuostabaus grožio kalno, – Montserato vienuolyną. Beveik tūkstantį metų skaičiuojančiame Montserato vienuolyne galėsite aplankyti didžiausią jo turtą – Šventosios Montserato Marijos skulptūrą (dar kitaip vadinamą Juodąja Madona), pasiklausyti garsiojo berniukų choro*, pasivaikščioti, pasigrožėti atsiveriančia puikia panorama, taip pat nusipirkti suvenyrų, kurie primins šią įspūdingą vietą.

  S. Dali pasaulis. Užsuksite į Pubolio pilį-muziejų, kuri saugo Salvadoro Dalí paveikslus ir piešinius, dovanotus žmonai, prabangius ir kasdienius Galos drabužius, senovinius baldus. Vėliau vyksite į Figeresą ir aplankysite siurrealizmo genijaus įkurtą teatrą-muziejų, kuriame eksponuojami įvairiausi jo darbai, pradedant pirmaisiais piešiniais ir baigiant pasauliui žinomais šedevrais.

2021-05-21 – 2021-05-28

Standard tipo numeris

457 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-21 – 2021-05-28

Standard tipo numeris

463 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-21 – 2021-05-28

Standard tipo numeris

475 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-06-04 – 2021-06-11

Standard tipo numeris

524 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-06-04 – 2021-06-11

Standard tipo numeris

532 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-06-04 – 2021-06-11

Standard tipo numeris

549 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės