Kelionės kaina
0 € 1744 €
Kelionės kaina
0 € 1744 €

ISPANIJA - Delamar 4*8 d.

0 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės tik suaugusiems

Viešbučio privalumai:
- poilsis 16+
- Loret de Maro centras
- netoli jūros
- puikus pasirinkimas mėgstantiems šurmulį

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Barselona – Vilnius
- registruotas bagažas iki 20 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje ,,Delamar“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“, “HB – pusryčiai ir vakarienė“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- kurorto mokestis
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.hoteldelamarlloret.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Ispanija. Kosta Brava. Loret de Maras. Delamar Hotel

  Iki Barselonos oro uosto:          ~90 km
  Iki Žironos oro uosto:                  ~30 km
  Iki Tossa de Mar pilies:               ~8 km
  Iki autobusų/ taksi stotelės:     ~100 m
  Iki paplūdimio:                            ~100 m

   

   

   

   

   

  Stilingas 4* viešbutis, įsikūręs Loret de Maro miesto centre, vos už 100 m nuo paplūdimio. Viešbutis skirtas tik suaugusiems (nuo 18 metų). Pastatytas 2016 metais. Viešbutį sudaro vienas 7-ių aukštų pastatas, kuriame yra 199 numeriai. Kompaktiškoje teritorijoje yra restoranas, 2 baseinai (1-as ant stogo), 2 barai, SPA centras, treniruoklių salė. Rekomenduojamas porų, jaunimo poilsiui.

 • Paplūdimys

  Ispanija. Kosta Brava. Lored de Maras

  „Playa de Lloret“ („Lloret“ paplūdimys) yra 1,6 kilometro ilgio ir 40 metrų pločio, didžiausias ir šurmuliuojantis Lloret de Mar paplūdimyse, Lloret de Mar centre. Dienos metu čia rasite šeimas su mažais vaikais, kurie mėgaujasi gražia diena paplūdimyje, bet ir daug jaunų žmonių, kurie gerai miega saulėje po vakarėlių. Taigi, jei sezono metu ieškote ramios dienos paplūdimyje, „Playa de Lloret“ gali būti ne visai tai, ko ieškote!

  Kaip ir pats Lloret de Maras, Playa de Lloret paplūdymio zonoje yra daugybė paslaugų. Čia yra kioskai, paplūdimio klubai, daugybė restoranų, barų, automobilių stovėjimo vietų, gultų ir skėčių, kuriuos galima išsinuomoti, dušai, tualetai, šiukšliadėžės, valymo paslaugos, pirmosios pagalbos postai ir speciali prieiga neįgaliesiems. Be to, siūloma daugybė vandens sporto užsiėmimų, tokių kaip parasparniai, vandens slidės, vandens motociklai, vandens dviračiai ir daugelis kitų.

  Nepaisant daugybės tūkstančių turistų, kurie kasdien lankosi šiame paplūdimyje, čia nėra šiukšlių. Todėl paplūdimys kasmet apdovanojamas Mėlynosios vėliavos pripažinimu už kokybę, higieną ir puikias patalpas.

  Nuo viešbučio „Delamar“ iki paplūdimio yra apie 100 metrų. Paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai už papildomą mokestį.

 • Kosta Brava - Loret de Maras

  Ispanija. Kosta Brava

  Šis pakrantės ruožas garsėja miškingomis įlankomis, smėlio paplūdimiais, nepakartojamais ir besikeičiančiais peizažais. Tai rojus ieškantiems nepatirtų įspūdžių, kurių čia apstu – pradedant nesibaigiančiais vakarėliais, pasiplaukiojimais jūra ir baigiant atokiais kaimeliais, ramybės užutėkiais. Laukine vadinamoje pakrantėje esantys kurortai stebina uolėtų pakrančių grožiu, žaliuojančiomis pušaitėmis pajūryje bei skaidriomis bangomis, atsimušančiomis į akmenuotas įlankų pakrantes. Kosta Bravoje gausu draustinių, gražių įlankų su laukiniais paplūdimiais, senosios architektūros paminklų ir vertų aplankyti vietovių.

   

  Loret de Maras - tai pats didžiausias ir žinomiausias kurortas Kosta Bravos pakrantėje. Daugybė viešbučių, pramogų centrų, parduotuvių ir per visą miesto teritoriją pajūriu besitęsiantis nuostabus paplūdimys šį miestą pavertė Kosta Bravos sostine. Nuo Barselonos miestas nutolęs apie 70 km. Prieš septintojo dešimtmečio turistų antplūdį pagrindinis rajono pragyvenimo šaltinis buvo vynas, alyvuogės ir žvejyba. Dabar tai bene daugiausia viešbučių, restoranų, diskotekų ir pramogų turintis miestelis. Palei jūrą tęsiasi puiki pėsčiųjų alėja, o šalia esančiame centre iki ryto šurmuliuoja naktinis gyvenimas. Vakarus galite leisti madinguose lošimo namuose, gardžiuotis ispaniškos virtuvės patiekalais jaukiuose restoranėliuose arba tiesiog pasilinksminti diskotekose. Nuo daugybės veikiančių restoranų, kavinių, naktinių klubų šviesų pasakiškai nusidažo jūra, prie kurios malonu pasėdėti apšviestoje krantinėje. Daugelis linksmybių vietų uždaromos tik saulei tekant. Už miesto paplūdimys ribojasi su vaizdingais uolėtais, pušaitėmis apaugusiais krantais. Aktyvaus poilsio mėgėjai čia galės išsinuomoti visko, ko tik reikia įvairioms vandens sporto pramogoms. Loret de Maro kurortas kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus, siūlo daugybę pramogų, darančių atostogas nepamirštamas ir išskirtines. Iš šio kurorto patogu nuvažiuoti į gretimus miestelius.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  A. Gaudi pasaulis ir fontanai. Sakoma, kad menininko veidas – jo darbai. Tad kviečiame į pasimatymą su Antoni Gaudí – garsiausiu Barselonos architektu, kurio statiniai iš karto tapo pasaulio kultūros paveldu. Aplankysite Barselonos simboliu tapusią Šv. Šeimynos bažnyčią, pasigrožėsite šventovės vidumi, važiuosite Paseo de Gracia gatve, kurioje pamatysite įspūdingų ir originalių formų Batlló ir Milos namus, galėsite pasivaikščioti po pasakiškai elegantišką Guelio parką, kuris ne tik garsėja ilgiausiu suoleliu pasaulyje, bet ir miesto panoramą nudažo spalvingomis mozaikomis. Ispanijos aikštėje turėsite laisvo laiko, o ekskursijos pabaigoje stebėsite muzikos, vandens ir šviesų šou – garsiuosius Barselonos fontanus.

  Apžvalginė ekskursija po Barseloną. Dienos ekskursija autobusu, apžiūrint įdomiausias ir gražiausias Katalonijos sostinės vietas. Pamatysite Šv. Šeimynos bažnyčią, aplankysite Ešamplo ir Diagonalo rajonus, Ispanijos aikštę, pakilsite į Montžuiko kalną ir pasigrožėsite atsiveriančia Barselonos panorama. Katalonijos aikštėje turėsite laisvo laiko ir iš jos galėsite pasiekti pagrindinę miesto gatvę – La Ramblą, aplankyti Gotikinį kvartalą arba apsipirkti, nes čia veikia daugybė parduotuvių

  Montserato vienuolynas. Išvyka į dvasinį Katalonijos centrą, įsikūrusį 700 m aukštyje ant nuostabaus grožio kalno, – Montserato vienuolyną. Beveik tūkstantį metų skaičiuojančiame Montserato vienuolyne galėsite aplankyti didžiausią jo turtą – Šventosios Montserato Marijos skulptūrą (dar kitaip vadinamą Juodąja Madona), pasiklausyti garsiojo berniukų choro*, pasivaikščioti, pasigrožėti atsiveriančia puikia panorama, taip pat nusipirkti suvenyrų, kurie primins šią įspūdingą vietą.

  S. Dali pasaulis. Užsuksite į Pubolio pilį-muziejų, kuri saugo Salvadoro Dalí paveikslus ir piešinius, dovanotus žmonai, prabangius ir kasdienius Galos drabužius, senovinius baldus. Vėliau vyksite į Figeresą ir aplankysite siurrealizmo genijaus įkurtą teatrą-muziejų, kuriame eksponuojami įvairiausi jo darbai, pradedant pirmaisiais piešiniais ir baigiant pasauliui žinomais šedevrais.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės