Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

KIPRAS - Aktea Beach Village 4*8 d.

nuo 477 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- netoli Nissi Beach paplūdimio
- automobilių stovėjimo aikštelė
- puikus maitinimas
- netoli iki Agia Napa centro
- daug pramogų vaikams ir suaugusiems

Kelionės datos

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

477 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

508 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

585 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

645 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Larnaka– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 naktys apgyvendinimas 3* viešbutyje „Aktea Beach Village“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“, „HB – pusryčiai ir vakarienė“, „AI – viskas įskaičiuota“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvykus

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą (ypač aktualu, ketinantiems vykti į turkiškąją salos dalį) arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficiali viešbučio svetainė: www.akteabeach.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Kipras. Agia Napa. Aktea Beach Village

  Iki Larnakos oro uosto: ~50 km
  Iki Agia Napos centro: ~2 km
  Iki paplūdimio ~200 m (Nissi Beach)

   

   

   

   

   

  Šiuolaikiškas, jaukus apartamentų tipo viešbutis, isikūręs vaizdingoje įlankoje, netoli auksinių Sandy Bay ir Nissi paplūdimių. Pastatytas 2003 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2015 metais. Viešbutį sudaro dvidešimt du 2-jų aukštų pastatai. Viso yra 148 numeriai. Komplekso teritorijoje yra restoranas, 2 barai, baseinas, SPA, automobilių stovėjimo aikštelė, treniruoklių salė, vaikų žaidimo aikštelė, vaiku klubas, stalo tenisas, smignis, teniso kortas, biliardas, mini futbolas, pramoginiai renginiai. Šalia veikia restoranai, barai ir parduotuvės. Čia Jūs rasite ramybę persipynusia su audringu kurorto gyvenimu. Rekomenduojamas ramiam šeimyniniam poilsiui bei tiems, kas mėgsta poilsį paplūdimyje.

 • Paplūdimys

  Visi paplūdimiai yra vieši. Šiame regione paplūdimiai yra smėlio ir gultais bei skėčiais už papildomą mokestį.

 • Kipras - Agia Napa

  Kipras6

  Kipras - tai Viduržemio jūros perlas, kuriame pasak graikų legendos iš jūros putos užgimė meilės deivė Afroditė. Kipre kasmet rengiamos vynuogių derliaus ir vyno fiestos, kurios nustebina net didžiausią vynų žinovą. Kipre poilsiauti galima bet kuriuo metų laiku. Net 340 dienų per metus salos padangė nušviesta saulės, o ir likusios dienos ne mažiau malonios. Šiam kraštui būdingi kalnai, apaugę vešliais miškais, civilizacijos nepaliestos nuošalios vietovės, skirtingų epochų architektūros pavyzdžiai. Kipras yra puiki vieta poilsiui su vaikais – dauguma šalies viešbučių siūlo paslaugas būtent mažiesiems keliautojams. Saulėta pakrantė, šilta smaragdinė jūra, vieni švariausių paplūdimių pasaulyje, svetingi žmonės, neįkainojamas istorinis ir kultūrinis palikimas, puikus maistas ir gausybė pramogų – viskas ko reikia atostogoms.

  Agia Napa - miestelis, įsikūręs šalies pietryčiuose, tolimiausiame Kipro salos taške. Tai garsiausias salos kurortas, kuriame gyvenimas verda kiaurą parą. Agia Napa dar vadinama „Kipro Ibiza“. Tai naktinė salos sostinė labai mėgstama viso pasaulio jaunimo. Miesto centre pulsuoja naktinio gyvenimo ritmas, čia kavinių, barų ir klubų šurmulys nenutyla iki pat aušros. Šalia tipiškų Kiprui užeigų, siūlančių nacionalinius patiekalus, didžiulis pasirinkimas restoranų su prancūzų, italų ar kinų virtuvės gardumynais. Iki atsirandant populiariam kurortui, Agia Napa buvo nedidelis žvejų kaimelis. Tačiau nepaisant milžiniško augimo tempų, gyventojai vis dar randa laiko užsiimti ir savo senaisiais verslais – gyvulininkyste ir žvejyba. Saulei leidžiantis siaurose Agia Napos gatvelėse įsikūrusius barus, restoranus, aludes, diskotekas užplūsta skirtingo amžiaus ir pomėgių žmonės. Gamtos sąlygos čia tiesiog stulbinančios – krištolo skaidrumo vandenį supa nuostabūs „auksinio“ smėlio paplūdimiai. Viena svarbiausių kurorto įžymybių – vandens pramogų parkas, pagal Senovės Graikijos istorinius ir mitologinius siužetus. Pagrindinės istorinės lankytinos Agia Napos vietos: XVI a. Agia Napos vienuolynas su marmuriniu fontanu ir Lotynų koplyčia, garsusis šilkmedis, kuriam daugiau nei 600 metų.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Didysis turas. Kerinti apžvalginė ekskursija, kurios metu būsite supažindinti su salos istorija, kultūra ir tradicijomis. Kalnų kaimelyje Lefkara Jūs matysite tradicinę akmenų architektūrą vyraujančią saloje, sidabrinius papuošimus ir žymius vietos nėrinius. Kalnų masyvas Trodos atvers Jums tikrąjį Kipro grožį, o apsilankymas Olimpo kalne (aukščiausioje salos viršūnėje) leis Jums grožėtis apylinkėmis iš paukščio skrydžio. Prisiliesti prie religijos ir bažnytinių amatų Jums pavyks kelionės metu į vienuolyną Kikos, kuris buvo įkurtas XI amžiuje. Šis vienuolynas jau 900 metų saugo Šv. Mergelės Marijos stebuklingą ikoną. Pietūs kaimo tavernoje leis Jums pažinti šalies nacionalinės virtuvės ypatumus. Alyvuogių produkcijos krautuvėlė bei vietos vyndarių lankymas taip pat įtrauktas į programą.
  Pafosas-Kurionas. Ši ekskursija veda dievų keliu, žinomiausiomis salos vietomis, apie kurias sukurta daug legendų ir mitų. Pabuvosite senovės mieste-valstybėje Kurione, kuriame matysite graikų-romėnų amfiteatrą ir Eustolijaus namą. Kiprą vadina meilės sala, juk pagal legendą būtent čia iš jūros putos užgimė graikų meilės deivė. Įsimylėjėliai, kurie išsimaudys ten, kur gimė Afroditė, niekados neišsiskirs, o tie, kurie dar nerado savo meilės, būtinai ją ras. Aplankysite senąją salos sostinę - miestą Pafosas, kur pabuvosite Dioniso name. Ši vieta gerai žinoma savo unikaliomis mozaikomis ir istoriniais bei mitologiniais atvaizdais. Ekskursijos pabaigoje turėsite galimybę pasivaikščioti Pafoso krantine ir užkandžiauti.
  Kirenija – Famagusta. Ekskursija vyks šiaurinėje salos dalyje, kuri nuo 1974 m. iš dalies pripažinta Šiaurės Kipro Turkijos Respublikai. Lankysite įspūdingą Šv. Ilarijaus pilį, kuri pastatyta kalno viršūnėje XII amžiuje ir susipažinsite su gerai žinoma Belapais abatija, kuri garsi savo gotikine architektūra ir XVII amžiaus bažnytiniais paveikslais. Miestas-uostas Kirenija – išsidėstęs kalno papėdėje esančioje gražioje įlankoje. Jūs aplankysite Kirenijos tvirtovę ir sudužusių laivų muziejų, kuriame laikomi eksponatai iš IV amžiaus pr. Kr. senovės prekybinio laivo. Po pietų jaukiame restorane keliausite į Famagustos miestą. Turėsite galimybę pamatyti šiuolaikinio miesto pradininką – Salamin. Galingos venecijiečių sienos, garsus Otelo bokštas ir senovės miesto uosto vartai sudarys neišdildomą įspūdį. Aplankysite gotikinę Šv. Mikalojaus bažnyčią, kuri laikui bėgant buvo perdaryta į Lala Mustafos vardo mečetę. Famagusta garsi savo aukso spalvos smėlio paplūdimiais, o Varosha rajono viešbučiai praeitame amžiuje priimdavo tūkstančius poilsiautojų. Tačiau 1974 metų turkų įsiveržimas šią miesto dalį pavertė „miestu-vaiduokliu“.

  Nardymas. Juk taip įdomu panerti į Viduržemio jūrą ir savo akimis pamatyti tokį paslaptingą povandeninį pasaulį. Nardymas vykdomas šalia paskendusio laivo „Zinobia“, kuris patenka į įdomiausių povandeninio pasaulio objektų dešimtuką. Jeigu Jums neteko anksčiau plaukti su akvalangu – ne bėda. Kvalifikuoti instruktoriai Jums padės padaryti pirmuosius žingsnius. Po įvadinio teorijos kurso Jūs panersite į 4-8 metrų gylį. Turintiems tarptautinį sertifikatą mes siūlome ilgiau trunkantį panėrimą į paskendusį laivą. Lydint instruktoriui Jūs du kartus panersite iki 30 metrų gylio. Laivas turi visą reikiamą nardymui įrangą, o patyrę instruktoriai padės Jums mėgautis povandeniniu pasauliu.

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

477 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-04-15 – 2021-04-22

Studio tipo numeris

508 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

585 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-05-02 – 2021-05-09

Studio tipo numeris

645 € asmeniui

Pusryčiai ir vakarienė

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Graikija. Kreta. Semiramis Village.

KRETA - Semiramis Village 4*

Puikus pasirinkimas norintiems suderinti salos pažinimą ir poilsį

 • nuo 479 €

Graikija. Kreta. Aquila Elounda Village
 • nuo 634 €

Graikija. Rodo sala. Pylea Beach Hotel

RODAS - Pylea Beach Hotel 3*

Ramiam poilsiui ir vandens sporto mėgėjams

 • nuo 416 €