Kelionės kaina
0 € 1584 €
Kelionės kaina
0 € 1584 €

Krokuva, Velička, Zakopanė - Tatrų stebuklai3 d.

nuo 249 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Savaitgalio kelionės

Vienos kelionės metu pažinkite ypatingos reikšmės gamtinius, istorinius bei religinius objektus kaimyninėje Lenkijoje! Kartu kelsimės į turtingą LDK paveldą sutelkusią karališkąją Krokuvą, leisimės į bene prabangiausias druskų kasyklas Veličkoje, susipažinsime su mūsų regionui neįprastu kalnuotu kraštovaizdžiu Zakopanėje, o išvyką baigsime šalia švenčiausio Lenkijoje „Juodosios madonos“ paveikslo, kuris bus „pasiruošęs“ išklausyti visų tikinčiųjų prašymus.

Kelionės akcentai:

 • Leidimasis į Veličkos druskų kasyklas, kurios siekia net 135 metrų gylį;
 • Karališkoji Krokuva, kurioje lietuvybės apraiškų ieškosime Vavelio katedroje, Jogailos universiteto kiemeliuose, apžiūrėsime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms bei kitus reikšmingus objektus;
 • Kėlimasis keltuvu į vieną iš Tatrų viršūnių Zakopanėje;
 • Stebuklingoji „Juodoji Madona“ Čenstakavoje.

Kelionės datos

2022-07-01 – 2022-07-03

vietų yra

259 € Pirkti

2022-08-05 – 2022-08-07

vietų yra

259 € Pirkti

2022-09-09 – 2022-09-11

vietų yra

249 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • kelionė autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • mokami objektai;
 • vietinių gidų paslaugos ~ 180 PLN (Lenkijos zlotų);
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • priemoka už vienvietį kambarį 40 EUR.

Pastabos

Išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;

objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 1700 km.

Išvykimo laikai:
4:00 val. Vilnius spaudos rūmų aikštelė;
5:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle K;
6:10 val. Alytus degalinė „Viada“ prie autobusų stoties.

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Požeminis ežeras Veličkos druskų kasykloje

  Anksti ryte išvyksime iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją į Veličką, esančią 15 km nuo Krokuvos. Aplankysime jau 700 metų nepertraukiamai veikiančią druskų kasyklą ir jos požemius, puoštus įvairiomis skulptūromis, koplyčias bei bažnyčią. Perspėjame – šis objektas net daug mačiusius keliautojus nustebins netikėta prabanga 135 metrų gylyje! Ne veltui kasyklas nuo XV a. lankė Lenkijos monarchai su savo palydovais. Susipažinę su žmogaus ir gamtos iš vien sukurtu stebuklu vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

 • 2

  diena

  Krokuva

  Po pusryčių keliausime į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Pasieksime Vavelio kalvą, ant kurios stovi lietuviams ir lenkams itin reikšmingas bei įdomus objektas – Lenkijos, ir Lietuvos valdovų rezidencija. Apžiūrėsime Vavelio katedrą, kurioje ilsisi dauguma Jogailaičių dinastijos atstovų, iš kurių ir pats Jogaila, sujungęs Lietuvą ir Lenkiją. Amžinam poilsiui čia atgulė ir jautrusis rašytojas, be galo mylėjęs Lietuvą – Adomas Mickevičius bei 1794 m. Lenkijos-Lietuvos sukilimo vadas Tadas Kosciuška. Šventovės sienos mena santuokos sakramentu čia sujungtą legendinę porą, kurios meilės istorija apaugusi legendomis – Barborą Radvilaitę ir Žygimantą Augustą. Susidūrę akis į akį su LDK praeitimi, ekskursiją tęsime vaikštinėdami po senamiestį, kuriame pamatysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, barbakaną, kuris ne kartą išgelbėjo karališkąją sostinę nuo priešų puolimų, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, pro kuriuos valdovai iškilmingai įžengdavo po reikšmingų pergalių, bei miesto simbolį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – didžiausią Europoje viduramžių miesto aikštę – turgaus aikštę, kurioje dominuoja gotikinė Šv. Marijos bazilika. Nenustebkite, jei iš šventovės aukštesniojo bokšto išgirsite trimito garsus – jie skirti mitiniam trimitininkui, kuris buvo nušautas, kai iš to paties bokšto miestiečius įspėjo apie mongolų invaziją. Turgaus aikštėje apžvelgsime senovinę prekyvietę, įsikūrusią netoli rotušės – Sukenicas. Tęsdami pažintį su lietuvybės pėdsakais Lenkijoje, keliausime į Jogailos universiteto kiemelius. 1364 m. įkurta aukštojo mokslo įstaiga traukė jaunuolius iš LDK bei šviesiausius Lenkijos protus. Būtent šioje mokymo įstaigoje studijavo maištingasis Mikalojus Kopernikas, kvestionavęs klaidingus įsitikinimus apie dangaus sferų sukimąsi. Ant fakultetų pastatų pastebima lietuviška heraldika, liudijanti apie lietuvišką Jogailos, kurio valdymo laikotarpiu mokymo įstaiga suklestėjo, kilmę. Susipažinę su Krokuvos istoriniu ir architektūriniu paveldu vyksime į gamtos suformuotą stebuklą – banguotąją Zakopanę – miestelį, įsikūrusį jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Vaikščiodami seniausia gyvenvietės gatve – Kropuvka, pajusime spalvingą vietinių gyventojų – kalniečių kultūrą, susipažinsime su jų tradicijomis. Pakilę keltuvais į Goboluvkos kalną gėrėsimės įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Laisvu laiku ieškosime įdomių suvenyrų, galėsime paragauti kalniečių pagamintų skanėstų. Dienos pabaigoje vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

 • 3

  diena

  Jasna Góra vienuolynas, Čenstakava

  3 diena. Papusryčiavę važiuosime į Čenstakavą – miestą, kurį kasmet aplanko bent 5 milijonai turistų. Paklausite, kodėl? Jasna Gora vienuolyne – švenčiausioje Lenkijos vietoje, kurioje stovi Švč. Mergelės Marijos šventovė, saugomas „Juodosios Madonos“ paveikslas, tikinčiuosius „klupdantis“ ant kelių. Tikima, kad šis paveikslas buvo nutapytas evangelisto Luko ant stalo, kurį sukonstravo pats Jėzus. Baigė tyrinėti šį katalikams ypatingą reikšmę turintį objektą keliausime per Lenkiją. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

2022-07-01 – 2022-07-03

vietų yra

259 € Pirkti

2022-08-05 – 2022-08-07

vietų yra

259 € Pirkti

2022-09-09 – 2022-09-11

vietų yra

249 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės