Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

MADEIRA - Dom Pedro Garajau 3*8 d.

nuo 651 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- rekomenduojamas poroms
- netoli parduotuvių ir restoranų
- netoli Punta Garajau
- trumpas pervežimas iš oro uosto
- kainos ir kokybės santykis

Kelionės datos

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Garden View

676 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Garden View

695 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard Garden View

651 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard Garden View

669 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-08 – 2021-10-15

Standard Garden View

651 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-08 – 2021-10-15

Standard Garden View

669 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Madeira– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 15 kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3* viešbutyje „Dom Pedro Garajau“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „BB – tik pusryčiai“, „HB – pusryčiai ir vakarienė“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- Kalėdinės ir Naujametinės vakarienės. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvyku

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.garajau.dompedro.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Portugalija. Madeiros sala. Dom Pedro Garajau

  Iki oro uosto:                           ~12 km
  iki Kanisu (Caniço) miesto:    ~ 2 km
  iki Garajau gamtos rezervato:  ~1 km
  iki salos sostinės Funšalio:      ~ 8 km
  Iki paplūdimio:                       ~2 km

   

   

   

  3* viešbutis, priklausantis gerai žinomam Portugalijos viešbučių tinklui „Dom Pedro“, įsikūręs ant kalvos pietrytinėje Madeiros pakrantėje, gražioje Garajau vietovėje su restoranais, barais ir parduotuvėmis. Pastatytas 1973 m., atnaujinamas kiekvieną sezoną. Viešbutį sudaro septyni 3-ų aukštų pastatai, kuriuose yra 262 numeriai. Šalia viešbučio yra autobusų stotelė. Nuo čia netoli iki Ponta Garajau – regyklos uolėtame kyšulyje, kur stovi Kristaus Karaliaus (Cristo Rei) statula, panaši į Kristaus Atpirkėjo statulą, iškilusią virš Rio de Žaneiro. Iki paplūdimio nusileidžiama šlaitu arba keltuvu (mokamai).

 • Paplūdimys

  Praia do Garajau paplūdimys – viešas, akmenuotas, turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą. Atstumas nuo viešbučio – apie 2 km. Galima pėsčiomis nueiti gatve ir nusileisti tarp uolų besidriekiančiu siauru takeliu arba nusileisti lyniniu keltuvu (mokamas – apie 2 Eur), gultai už papildomą mokestį. Praia dos Reis Magos paplūdimys – viešas, akmenuotas, turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą. Atstumas nuo viešbučio – apie 4 km.

 • Kanisas

  Portugalija. Madeiros sala

  Madeira – tai žalias paatogrąžių rojus. Dėl pastovios dienos temperatūros – apie 24 °C – ji vadinama amžino pavasario šalimi ir ištisus metus traukia turistus. Joje pakeri visur žydinčios spalvotos gėlės, žali vijokliai, kraštovaizdžio įvairovė su kvapą gniaužiančiomis prarajomis ir įspūdingais kriokliais.

  Pietryčių salos kampe įsispraudęs sparčiai populiarėjantis turistinis miestelis, nuo salos sostinės Funšalio į rytus nutolęs vos kiek daugiau nei 10 km, yra tarsi sudarytas iš dviejų skirtingų dalių. Kiek aukščiau ant kalvos plyti tradicinis senas salos kaimas, kurio centre puikuojasi miestelio aikštė ir XVIII a. barokinė bažnyčia. Bet jau leidžiantis stačiu, vingiuotu 2 km ilgio keliu link vandenyno, iš toli šviečia modernus Canico de Baixo kurortas, kuriame viena šalia kitos glaudžiasi vilos ir prabangūs viešbučiai. Čia veikia daug restoranų ir kavinių, įrengti apartamentai su terasomis. Labiau į rytus pakrante driekiasi pėsčiųjų takas. Nuo jo atsiveria vaizdas į akmenukais ir uolomis nusėtą Reis Margos paplūdimį, puikiai tinkantį kaitintis saulėje. Šalia įrengtas saugus baseinas, siūloma skėčių nuo saulės, budi gelbėtojai, įrengtas pirmosios pagalbos punktas. Šalia paplūdimio taip pat veikia baras ir restoranas. Nors gana mažas ir netviskantis prabanga, šis Reis Margos paplūdimys labai mėgstamas poilsiautojų, o skaidrus jį skalaujantis vanduo įvertintas mėlynąja vėliava. Naktinis gyvenimas Kanise nelabai aktyvus, todėl šis kurortas patinka brandžioms poroms. Tačiau veiklos čia yra įvairių amžiaus grupių poilsiautojams. Kurorte veikia nardymo centrai, netoliese (iki 10 km atstumu) įrengti golfo aikštynai, tad aktyvių pramogų ar galimybių poilsiaujant užsiimti mėgstamu sportu netrūksta.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Apžvalginė ekskursija po rytinę pakrantę. Dienos ekskursija, per kurią keliausite po rytinę salos pakrantę. Pirmiausia pakilsite į aukščiausią privažiuojamą viršūnę Madeiroje – Pico de Areieiro. Perskrosite debesų paklodę ir pasigrožėsite įspūdingais salos vaizdais. Aplankysite Ribeira Frio (port. šalta versmė) parką, kuriame yra upėtakių ūkis ir jį supantis sodas. Tai dviejų geriausių salos levadų trasų pradžia. Turėsite progą susipažinti su viena, nors ir trumpa, bet labai vaizdinga levada. Aplankysite Santanos miestelį, tapusį savotišku etnografijos muziejumi po atviru dangumi. Ši gyvenvietė garsėja ryškiais trikampio formos namais, kurių stogai dengti šiaudais. Dar daugiau įspūdžių ir kvapą gniaužiančių vaizdų atsivers nuo Portelos apžvalgos aikštelės.

  Apžvalginė ekskursija po vakarinę salos dalį. Visos dienos kelionės metu turėsite galimybę pamatyti gražiausius salos kampelius - Cabo Girao (antrą pagal dydį jūros uolą pasaulyje, kuri daugumą lankytojų verčia aiktelti iš nuostabos), Paul de Serra - vienintelę salos plynaukštę. Vėliau keliausime į Porto Moniso miestelį, garsėjantį gamtos suformuotais lavos baseinais. Nepraleisime progos pasigrožėti salos Šiaurėje esančiais kriokliais ir vulkaniniais urvais.

  Vienuolių slėnis ir Montės kalnas. Kelionę pradedate kildami į apžvalgos aikštelę Eira do Serrado. Vaizdas užgniauš kvapą. Iš čia matyti nedidelis, kalnų ir debesų apsuptas Kuralio kaimas. Ilgai manyta, kad Kural das Freiro slėnis yra ugnikalnio kraterio dugnas. Curral das Freiras reiškia „Vienuolių slėnis“. 1566 m. slėpdamosi nuo piratų išpuolių čia prieglobstį rado vienuolės. Aplankę Vienuolių slėnį keliausite link Montės kalno. Jo viršuje stūkso svarbi miesto bažnyčia su įspūdingo aukščio laiptais. Kilsite pakrantę ir viršukalnę jungiančiu funikulieriumi, iš kurio atsiveria įspūdinga krašto panorama. O nusileisti bent sykį verta neįprastu Funšalio „taksi“, į pintas roges panašiu toboganu, kurį stumia patyrę vietos vežikai. Šia veikla vietiniai užsiima jau daugiau kaip 200 metų.

  Folkloro vakaras. Atvykę į Madeirą nepraleiskite progos paragauti vietos virtuvės patiekalų. Po tradicinės madeirietiškos vakarienės skambės nacionalinė muzika ir dainos, ramiai sėdėti neleis uždegantys šokiai. Programa prikaustys Jūsų dėmesį visam vakarui. Tai pati geriausia vieta pajusti tikrą Madeiros dvasią!

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Garden View

676 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-09-24 – 2021-10-01

Standard Garden View

695 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard Garden View

651 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-01 – 2021-10-08

Standard Garden View

669 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-08 – 2021-10-15

Standard Garden View

651 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

2021-10-08 – 2021-10-15

Standard Garden View

669 € asmeniui

Pusryčiai

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės