Kelionės kaina
0 € 1584 €
Kelionės kaina
0 € 1584 €

Milanas - Turinas - Komo5 d.

Savarankiška pažintis su tikrąja Šiaurės Italija

0 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Skrydis + viešbutis
 • Pigios kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

Leiskitės į savarankišką pažintį su Šiaurės Italija! Madų sostinė - Milanas, senoji Italjos sostinė - Turinas bei ežero pakrantėje įsikūręs ir tikrą Italiją atspindintis - Komo. Kelionė, kuria galės pasimėgauti kiekvienas: parduotuvių bei mados megėjai, senosios istorijos ir architektūros bei gamtos mylėtojai.

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
- Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.

- Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
-
 Organizatorius vietų nei lėktuve, nei viešbučiuose nelaiko. Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- Skrydis Kaunas – Milan Malpensa – Kaunas;
- Rankinis bagažas mažas*;
- Visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;
- 4 naktų apgyvendinimas 3* viešbutyje Milane;
- pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- Kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų, bagažo ir kt)
- Asmeninės išlaidos
- Pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas. Galima papildomai užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Dėl tikslios informacijos  teirautis angentūroje.
- Papildomas bagažas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas. Dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje.
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 13 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 20 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto) (karantino laikotarpiu šie pervežimai nevykdomi)
- miesto mokestis, mokamas atvykus.

 • Viešbutis

  3* viešbutis Vecchia Milano įsikūręs pačiame Milano miesto centre.  Visą parą dirbančios registratūros personalas gerai kalba angliškai. Viešbutyje veikia bevielis internetas. Kiekvieną rytą galėsite pradėti nuo kontinentinių pusryčių. Iš „Vecchia Milano“ pasinaudoję viešuoju transportu lengvai pasieksite visas miesto įžymybes bei žymiąją Milano Katedrą. Kiekviename kambaryje yra oro kondicionierius, televizorius, tiesioginio ryšio telefonas ir plaukų džiovintuvas.

 • Skrydžių laikai

  Rugsėjis - Spalis
  Kaunas 09:55 – Milan Malpensa 11:25
  Milan Malpensa 10:00 - Kaunas 13:30

  Lapkritis
  Kaunas 18:50 – Milan Malpensa 20:25
  Milan Malpensa 18:05 - Kaunas 21:30

   


  Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
  Aviakompanijos sveikatos ir saugumo priemonės

 • Savarankiškas keliavimas šalyje

  Iš oro uosto iki stoties Milane nuolat važiuoja autobusas (kelionės kaina kaina — ~ 10 €). Daugiau informacijos galite rasti čia.

   

  Rekomenduojame nuvykti į Turiną. Iki Turino miesto centro iš Milano traukinių stoties nuolat važiuoja traukiniai. Bilietus galima nusipirkti vietoje arba iš anksto intenetu. Bilietas kainuoja nuo 15 Eur, kelionė trunka nuo 1 val. Daugiau informacijos apie traukinių tvarkaraščius ir bilietų kainas galite rasti čia www.trenitalia.com

   

  Taip pat verta vieną dieną paskirti išvykai prie Komo ežero. Iki Komo miesto centro (Como S. Giovanni stoties) iš Milano traukinių stoties nuolat važiuoja traukiniai. Bilietus galima nusipirkti vietoje arba iš anksto intenetu. Bilietas kainuoja nuo 5 Eur, kelionė trunka apie 40 min. Daugiau informacijos apie traukinių tvarkaraščius ir bilietų kainas galite rasti čia www.trenitalia.com

 • Ką verta pamatyti Milane?

  -Milano Katedra – didžiausia Italijos bažnyčia, jos ilgis 158 m, plotis 93 m, aukštis 180 m. Katedra pradėta statyti arkivyskupo Antonio da Saluco nurodymu 1387 m. Liftu galima pakilti ant šventyklos stogo, nuo kurio atsiveria nepakartojamas vaizdas į miesto panoramą.
  -Operos teatras La Scala – vienas garsiausių pasaulio operos teatrų įkurtas 1778 m. Neoklasikinio stiliaus operos teatre vis dar vyksta prestižiškiausi spektakliai į kuriuos plūsta žiūrovai iš viso pasaulio. Šalia teatro yra atidarytas muziejus, kuriame yra saugomos su spektakliais susijusios relikvijos.
  -Viktoro Emanuelio galerija – stiklo bei metalo konstrukcijomis dengto stogo galerija šiuo metu yra naudojama kaip prekybos centras. Galerija pavadinta pirmojo 1861 m. suvienytos Italijos karaliaus Viktoro Emanuelio II vardu.
  -Castello Sforzesci – pilis, kuri yra vienas labiausiai lankomų objektų Milane bei didžiausias Milano istorinis-muziejinis kompleksas. Stačiakampis pastatas su vidiniu kiemu ir bokštais jo kampuose pradėtas statyti 1368 m. Garsiausias pilies muziejus -  Sforcų pilies pinakoteka, kurioje yra saugomi svarbių italų renesanso dailininkų darbai.  Pačios pilies lankymas yra nemokamas.
  Ir dar daug kitų lankytinų vietų..

 • Turinas

  Senoji Italijos sostinė bei Pjemonto regiono sostinė tikrai turi kuo nudžiuginti turistus. Šiaurės vakarų Italijoje įsikūręs miestas garsėja savo architektūra bei kultūriniu gyvenimu. Šiame mieste 1895 metais Luigi Lavazza atidarė pirmąją savo kavos parduotuvę, o vos už kelių metų 1899-tais čia buvo įkurtas ir nuo to laiko sėkmingai veiklą vykdo visame pasaulyje garsus automobilių gamintojas FIAT. Turino senamiestis tiesiog kvepia istorija. Turino karališkieji rūmai yra viena populiariausių lankytinų vietų Turine. Statuto aikštė, Romos teatras, Subalpina galerija, kurioje būtina paragauti žymiųjų Turino šokoladinių saldainių Gianduja.

  Gera žinia ir lietsargius namie palikusiems turistams - čia jų neprireiks. Dauguma Turino senamiesčio šaligatvių yra po stogu!

 • Komo

  Prie vieno iš didžiųjų Italijos ežerų įsikūręs Komo miestas nukels jus į tikrąją Italiją. Čia laikas eina lėčiau, žmonės niekur neskuba, o vaikštant ežero pakrantės promenada atsiveria nuostabūs vaizdai į ežerą supančius kalnus. Komo yra nedidelis miestelis, kuriame siūlome pasimėgauti ramybe, išgerti puodelį kavos ar pasimėgauti itališkos virtuvės patiekalais vietinėse kavinėse. Šiek tiek atsikvėpus po tokių didmiesčių kaip Milanas ar Turinas taip pat galite aplankyti ir kelis Komo miesto lankomus objektus tokius kaip XV amžių menančią Katedrą. Taip pat rekomenduojame pasikelti funikulieriumi iki Brunate miestelio nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Komo ežerą ir apylinkes.

 • Pastabos

  Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą;
  - Aviabilietai po išpirkimo negrąžinami. Keitimas už papildomą mokestį. Dėl išsamesnės informacijos teirautis pas kelionių agentą prieš kelionės įsigyjimą.
  - Kelionės kaina gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos bei viešbučio kainos pirkimo metu.
  - Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
  - Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
  Pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas ribotas. Dėl užimtumo lėktuve ir viešbutyje teirautis kelionių agento prieš įsigyjant kelionę.

 • COVID - 19

  Nuo 2022 metų vasario 1 d., atvykstantieji į Italiją iš „C sąrašo“ valstybių (tarp kurių yra Lietuvos Respublika) turi pateikti:

  • atvykimo į šalį deklaraciją;
  • ES skaitmeninį COVID-19 arba kitą vienoje iš ES valstybių narių ar trečioje šalyje išduotą pažymėjimą, gautą pilnai pasiskiepijus nuo COVID-19 infekcijos (nuo paskutinio skiepo turi būti praėjusios 14 dienų, po sustiprinančiosios vakcinos pažymėjimas įsigalioja iškart); ARBA
  • ES skaitmeninį COVID-19 arba kitą vienoje iš ES valstybių narių ar trečioje šalyje išduotą pažymėjimą, gautą pasveikus nuo COVID-19 infekcijos bei pasibaigus izoliacijos laikotarpiui; ARBA
  • ES skaitmeninį COVID-19 arba kitą vienoje iš ES valstybių narių ar trečioje šalyje išduotą pažymėjimą, sugeneruotą atlikus antigeno (ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo), arba PGR (ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo) COVID-19 testą ir gavus neigiamą rezultatą.

  Pasiskiepijusiems bei persirgusiems asmenims, įskaitant vaikus, turintiems galiojantį ES skaitmeninį sertifikatą, papildomai Covid testo atlikti neprivaloma, o, atvykus į Italiją be neigiamo testo rezultato, nebus taikoma izoliacija.

  Daugiau informacijos apie saugų keliavimą į Italiją čia: https://keliauk.urm.lt/location/italija

  *informacija atnaujinta 02 02 d.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Bolonija4

Poilsis Rimini - San Marinas - Bolonija

Poilsis prie jūros ir savarankiška pažintis su Italija!

 • nuo 260 €

Neapolis2
 • nuo 225 €

Roma Koliziejus

Roma

3* viešbutis Romos centre

 • nuo 269 €

Neapolis
 • nuo 205 €

Venecija  Gondola
 • nuo 269 €