Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

Nuo Venecijos iki Veronos4 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Pažintinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame

It akvarelė nuo drėgmės išsiliejusios fasadų spalvos, iš teatrų ar koncertų salių sklindantys klasikos kūrinių garsai, ant laiptų, vedančių į vandenį, besiilsintys turistai, juodose gondolose besiglaudžiančios poros, iš parduotuvių vitrinų žvelgiančios kaukės, siaurų kanalų supamų gatvelių labirintai… Tai – tik keletas sąsajų, skirtų šiaurės Italijos Veneto regiono sostinei – Venecijai – apibūdinti.

Kelionės akcentai:

 • Venecijos karnavalas – vienas populiariausių ir labiausiai turistų lankomų renginių pasaulyje;
 • Paduja – universitetinis miestas, sukaupęs daug kultūros įžymybių;
 • Venecija – įspūdingo grožio miestas, kuriame sutelkta net 150 kanalų, 391 tiltas bei 2650 gatvelių;
 • Ryškiaspalve architektūra žavinti Burano sala;
 • Romeo ir Džiuljetos meilės miestas – Verona, kur puikuojasi romėnų amfiteatras.

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydžiai Vilnius- Venecija (Treviso) -Vilnius;
- rankinis bagažas. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į kelionių agentą;
- 3 nakvynių apgyvendinimas turistinės klasės viešbutyje Venecija Mestre, dviviečiuose kambariuose;
- maitinimas: pusryčiai;
- kelionės vadovas iš Lietuvos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas;
- pervežimai šalyje:oro uostas - viešbutis - oro uostas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- papildomas maitnimas: pietūs ir vakarienės;
- priemoka už vienvietį kambarį - 99 Eur
- registruotas bagažas. Dėl tikslios kainos kreiptis į kelionių agentą.
- Sėdimų vietų lėktuve pasirinkimas nuo 5,00 €/1 asm./ į vieną pusę
- Pervežimas Kaunas – Vilniaus oro uostas – 10 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- Pervežimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas – 18 Eur/asm į vieną pusę (Būtina užsakyti iš anksto)
- visuomeninis transportas (vienkartinis autobuso ~1.50 Eur);
- traukinio į Paduvą bilietas - nuo 25 Eur/asmeniui į abi puses (perkama vietoje);
- traukinio į Veroną bilietas - nuo 30 Eur/asmeniui į abi puses (perkama vietoje);
- kelionės draudimai: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai;
- miesto turistinis mokestis ~ 2.40 EUR/asmeniui/dienai mokami viešbutyje;
- Dožo rūmai - 28 EUR (būtina užsakyti iš anksto);
- romėnų amfiteatras Veronoje, Džiulijetos namas  - 20 EUR (Veronos kortelė);
- abonimentas vandens transporto visai dienia (plaukimas iš Venecijos į Buraną ir atgal) - 20 Eur/asm;
- asmeninės išlaidos.

Pastabos

- aukščiau pateiktos kainos asmeniui dviviečiame numeryje. Esant kitiems pageidavimams, prašome kreiptis į kelionių agenūrą.
- aviabilietas po apmokėjimo negrąžinamas.
- organizatorius neatsako už įėjimo į numatytus objektus kainų pokyčius. Pasikeitus kainoms, gali būti parašyta priemoka.
- nesusirinkus grupei 10 suaugusių asmenų, kelionė gali būti atšaukta.
- į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.
- taip pat priklausomai nuo skrydžių laikų, muziejų darbo laiko bei kitų nenumatytų aplinkybių programos eiliškumas gali keistis. Tiksli programa bus pateikta prieš išvykimą.
- ekskursijos po Veneciją vykdomos viešuoju transportu.
-
DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

DĖMESIO! Užsakant kelionę mokamas avansas 40 % nuo sumos.

Kelionės programa

 • 1

  Vilnius - Venecija - Paduja- Venecija

  Skrydis Vilnius – Venecija (Treviso). Pervežimas į viešbutį. Laisvu laiku atsipūsime po kelionės. Pageidaujančius kviečiame su grupės vadovu visuomeniniu transportu vykti į netoliese esantį miestą – Padują. Tai Šv. Antano miestas, kuris nuo IV a. pr. Kr. buvo svarbus romėnų prekybinis židinys, šiandien garsėjantis savo akademine istorija. Ekskursijos po senamiestį metu išvysime Šv. Antano Paduviečio bazilika, iškilusią ant jo kapo, kuri laikoma viena prabangiausių šventovių pasaulyje, laikrodžio bokštą – vieną seniausių iki šiol veikiančių astronominių laikrodžių, kuriame mįslingai trūksta Svarstyklių ženklo. Vaikštinėdami po Prato Della Vale aikštę čia išvysime ne tik reikšmingiausius Italijos bei Europos, bet ir Lietuvos monarchus. Keliausime Šv. Justinos bazilikos link, kurioje yra palaidotas evangelistas Šv. Lukas. Kaipgi ekskursija po Padują neapžiūrėjus garsiosios mokslo įstaigos? Padujos universitetas, įkurtas 1222 m., yra antras seniausias universitetas pasaulyje,  kuriame kelias dešimtis metų dirbo žymusis mokslininkas Galilėjus. Susipažinę su šurmuliuojančiu miestu vakare viešuoju transportu grįšime į Veneciją. Turėsime laisvo laiko. Nakvosime viešbutyje Venecija Mestre

 • 2

  Venecija- Buranas- Venecija

  Po pusryčių viešuoju transportu vyksime į saloje įsikūrusią Veneciją. Vaikštinėsime po daugiau nei 3000 vaizdingų siaurų gatvelių turintį miestą, kuriame sutelkti reikšmingiausi bei dailiausi architektūros ir istorijos paminklai Europoje. Grožėsimės Šv. Morkaus aikšte, kurios neaplenkia nei vienas iš 20 milijonų kiekvienais metais miestą aplankančių turistų. Aikštę vainikuoja čia dominuojanti Šv. Morkaus bazilika, kurios išorėje ir viduje puikuojasi auksu dengtos mozaikos, kurioms pabaigti prireikė net 8 amžių! Nesuklyskite, dėl to kaltas ne italų tingumas – sieniniai dirbiniai užima daugiau nei 8 tūkstančių kvadratinių metrų plotą, kuriame galėtų tilpti daugiau nei vienas futbolo stadionas! Turistus čia taip pat stebina kolonų, sukonstruotų ankstyvaisiais viduramžiais, skaičius – jų čia daugiau nei 500! Rytiniame Šv. Morkaus aikštės pakraštyje stūkso Dožų rūmai* (it. Palazzo Ducale) – gotikinio Venecijos stiliaus šedevras. Šiuose rūmuose kadaise gyveno aukščiausia Venecijos respublikos valdžia laikomas vyriausiasis magistras, o nuo 1923 m. jie tapo muziejumi. Aplankę rūmus tęsime ekskursiją pėsčiomis po daugiau nei 100 nedidelių, tiltais sujungtų salelių miestą. Laisvu laiku galėsime, pasimėgauti puodeliu tikros itališkos kavos bei paragauti jūros gėrybėmis besididžiuojančios venecijietiškos virtuvės. Tikrąją Venecijos atmosferą galėsite pajusti plaukiodami tradicinėmis gondolomis, kurių apstu visame senamiestyje. Po pietų keliausime apžiūrėti Venecijos lagūnos salą Burano – buvusį žvejų kaimelį, turistus traukiantį neapsakomo žavumo ryškiaspalviais namukais ir pakrypusia varpine. Grįžę į Veneciją turėsime laisvo laiko. Nakvosime viešbutyje Venecija Mestre

 • 3

  Venecija - Verona- Venecija

  Po pusryčių norinčius kviesime su grupės vadovu visuomeniniu transportu vykti į Veroną, garsėjančią Romeo ir Džiuljetos meilės istorija. Apsilankysime istoriniame miesto centre, kuriame puikuojasi Erbės aikštė. Joje išvysime skirtingų istorinių laikotarpių palikimą, sudarantį harmoningą visumą. Romos imperijos laikais čia buvo miesto forumas, viduramžiais sukonstruoti barokinio stiliaus rūmai, juosiantys aikštę, o aikštės viduryje puikuojasi miesto simbolis – IV a. fontanas su Veronos Madonos skulptūra. Lankysimės ne ką mažiau žavingoje Sinjorijos aikštėje – miesto galios centre, kuriame neįmanoma nepastebėti elegantiškos italų rašytojui Dantė Aligjeriui skirtos skulptūros. Minias turistų pritraukia Džuljetos namas, kur žymiojo Viljamo Šekspyro romano gerbėjai patenkina smalsumą apžiūrėdami garsųjį balkoną, kuriame Džiuljeta klausėsi Romeo meilės priesaikų. Ne mažiau dėmesio atitenka ir Romos Koliziejui dydžiu nedaug nusileidžiančiam puikiai išsilaikiusiam romėnų amfiteatrui, kuriame tilpdavo beveik visi Veronos gyventojai, ištroškę pramogų. Vakare viešuoju transportu grįšime į Veneciją. Turėdami laisvo laiko galėsite patyrinėti „miestą ant vandens“. Nakvosime viešbutyje Venecija Mestre

 • 4

  Venecija - Vilnius

  Papusryčiavę turėsime laisvo laiko. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Venecija (Treviso) – Vilnius.

   

  Skrydžių laikai kinta priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus pateikta artėjant kelionei. Atsižvelgiant į tai, taip pat gali kisti ir programa.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

Roma Roman Ruins

Amžinoji Roma

Į kainą įskaičiuoti lėktuvo bilietai

Su vadovu iš Lietuvos

 • 0 €

Venecija
 • 499 €

Venecija  Gondola

Venecija

Dėmesio! Savarankiška kelionė, kelionės vadovas nelydi

 • nuo 269 €