(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Anykštija – ne tik gamtos, bet ir karžygių kraštas

Kelionės atmintinė Lietuva
1d.
Anykštija – ne tik gamtos, bet ir karžygių kraštasAnykštija – ne tik gamtos, bet ir karžygių kraštasAnykštija – ne tik gamtos, bet ir karžygių kraštasAnykštija – ne tik gamtos, bet ir karžygių kraštasAnykštija – ne tik gamtos, bet ir karžygių kraštas
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

Daug kas žino, kad literatūros klasiko Antano Baranausko „Anykščių šilelis“ – tarsi Anykščių krašto legenda, į kurią plaukte plaukia gamtos mylėtojai, literatūros žinovai, ramybės ir grožio ieškotojai... O kiek visokių stebuklų dovanoja naujos kultūrinės erdvės, gastronomijos tradicijos, praeities papročių pamokos!

Pasitikdami Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį norime pasiūlyti į šį Aukštaitijos kraštą pažvelgti per istorijos langą, prisiminti ir iš naujo atrasti Vorutos žemės praeitį. Tai ne tik Šeimyniškėlių piliakalnio atgimimas   -  jau „palaiminta“ vienintelės Lietuvoje medinės pilies statyba. Ne tik su Lietuvos vardu sietinas neseniai atrastas Lietavos piliakalnis, ant kurio galbūt stovėjo karaliaus Mindaugo pilis. Tai – Lietuvos valstybės atgimimo kelias, paženklintas knygnešių vargais, XX a. karžygių krauju kovose už Lietuvos laisvę.

Kviečiame keliauti į Anykštiją ir dalyvauti programoje „Knyga žadina tėvynę“, kuri vyksta Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių sodyboje-muziejuje, saugojančiame XIX a. lietuviškų knygų slėptuvę. Pasivaišinti pyragu, keptu pagal rašytojos L. Didžiulienės-Žmonos knygos „Lietuvos gaspadinė“ receptą. Tada aplankyti arklio muziejų, kuriame dalyvausime kitoje programoje - „Ir tada buvo Žalgiris“. Čia klausysimės pasakojimų apie partizaninį karą, dainų, kurias dainavo nepriklausomybės kariai, aplankysime Noriūnų miške esantį bunkerį.

O kad prisimintume, jog gyvename laisvoje šalyje, užkopsime į Laimės žiburį, aplankysime garsųjį Puntuko akmenį, kuriame iškaltas Dariaus ir Girėno bareljefas, ir pasigrožėsime Anykščių šilo puošnumu nuo Lajų tako.

Papildoma informacija

PASTABOS: Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Pastaba: teirautis  telefonu 8 5 2751797, +370 68464786

Papildomoms išlaidoms planuoti ~ 12 €

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus