(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Sakraliniu keliu per Lietuvą

spausdinti programą Lietuva
1d.
Sakraliniu keliu per LietuvąSakraliniu keliu per LietuvąSakraliniu keliu per Lietuvą
Rezervuoti

Kelionės programa

Siūlome keliauti maršrutu, jungiančiu nuo amžių lietuviui šventas ir brangias vietas. Jono Pauliaus II, Didžiojo Popiežiaus, pagarbos ženklan šis kelias pavadintas Piligrimų keliu. Keliaudami  atrasite krikščioniško tikėjimo lobius...
Anksti ryte išvyksite iš Vilniaus. Keliausite Šiluvos link. Tai mažas miestelis, jau XVII a visame pasaulyje išgarsėjęs Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu. Artimo kaimo piemenėliai, ganydami bandą bažnytinėse žemėse, pamatė ant vieno didelio akmens mergelę, laikančią ant rankų vaikelį ir graudžiai verkiančią. Garsas apie Marijos pasirodymą greitai pasklido. Švč. Mergelės Marijos apsireiškimas Šiluvoje laikomas vienu pirmųjų Marijos pasirodymu Europoje ir bene vienintelis, kai Dievo Motina kreipėsi į kitos konfesijos žmogų. Netrukus po apsireiškimo atgaivinti garsieji Šilinių atlaidai. Į juos ištisos parapijos eidavo iškilmingomis procesijomis, vadovaujamos savo klebonų. Kelionės į Šiluvos atlaidus dar ir šiandien yra tikra atgailos, atsivertimo, o drauge ir džiaugsmo piligrimystė. Apžiūrėsite Šiluvos bažnyčią, užeisite į garsiąją Šiluvos koplyčią.
Toliau važiuosite į Tytuvėnus. Iki šių dienų išlikęs Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčios ir bernardinų vienuolyno ansamblis – vienas įdomiausių ir didžiausių 17–18 a. Lietuvos sakralinės architektūros pavyzdžių. Jo architektūroje ryški daugiasluoksnė gotikos, renesanso ir baroko stilių dermė. Ansamblį sudaro vienas šalia kito išsidėstę bažnyčia, šventorius su Kristaus laiptų koplyčia, dviaukščio vienuolyno mūras ir šiam ansambliui priklausantys ūkinės paskirties pastatai. Nusileisite į vienuolyno rūsius paragauti garsiosios, gardžiosios vienuolių giros, užraugtos pagal autentiškus net XVI a. menančius receptus. Ne tik atsigaivinsite, bet ir išgirsite istorijų. Apžiūrėję įspūdingus statinius ir pasivaikščioję po ramybe dvelkiančius vienuolyno kiemus, keliausite Radviliškio link. Miesto centre stovi Petro Mazūro skulptūra „Nikė“, sukurta pergalės prieš bermontininkus 80-mečiui. Vyksite aplankyti vieną iš labiausiai piligrimų lankomų vietų – garsųjį Kryžių kalną. Jo reikšmingumas ypatingai išaugo Atgimimo metais. Tai Katalikų Bažnyčios tikėjimo paminklas, saugantis nesuskaičiuojamą galybę kryželių – vilties ir tikėjimo simbolius. Vakare grįšite namo.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Transportas.
- Ekskursinė programa.
- Gido paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Lankomiems objektams planuoti  ~ 15 EUR.
- kelionės draudimas

- asmeninė išlaidos

DĖMESIO!
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
- Kelionėje pietūs kavinėje neplanuojami. Pasiimkite savo užkandžių ir gėrimų.
- AUTOBUSUOSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE (UŽDARUOSE)  BŪTINA DĖVĖTI KAUKES

Išvykimas:
7:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
8:20 val. KAUNAS, PC "Mega" degalinė CircleK.

Grįžimas:
VILNIUS ~ 22val.
KAUNAS ~ 21val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus