(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Costa Rei Apartments Apts, RO

spausdinti programą Italija , Sardinijos sala
8d.
Costa Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, ROCosta Rei Apartments Apts, RO
Rezervuoti

Kelionės programa

Viešbučio privalumai:
- Tinkamas norintiems keliauti savarankiškai
- Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
- Apartamentai įrengti su virtuve

Apartamentai įsikūrę Kosta Rei kurorte, netoli prekybos centro, restorano, baro. Apie 500 m iki Kosta Rei kurorto sporto ir pramogų centrų. Pastatytas 2000 metais. Viešbutį sudaro skirtingos kategorijos atskiros vilos, namai su terasomis, 1-o arba kelių aukštų pastatai vietinės augalijos apsuptyje. Viešbutis idealiai tinka savarankiškiems poilsiautojams

Vieta
Iki Kaljario oro uosto:                                    ~70 km
Iki Vilasimus miestelio:                                  ~15 km
Iki Kosta Rei kurorto sporto ir pramogų centrų: ~500 m
Iki paplūdimio:                                        ~200-600 m

Numeriai
Visuose apartamentuose yra kepsninė, oro kondicionierius (mokamas), indaplovė (mokama), televizorius (mokamas), patalynė ir rankšluosčiai - pagal atskirą užklausimą, už papildomą mokestį. Komplekse yra:
APT Sea View Le Ginestre 2-4 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 200-700 m iki paplūdimio, su tiesioginiu vaizdu į jūrą. 1 miegamasis su dvigule lova,  svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys. Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-650 m iki artimiausios parduotuvės. Maks. 4 asm.
APT Sea View Le Ginestre 4-6 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 200-700 m iki paplūdimio, su tiesioginiu vaizdu į jūrą. Miegamasis su dvigule lova, kitas miegamasis su dviaukšte lova arba su atskiromis lovomis, svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys. Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-500 m iki artimiausios parduotuvės. Maks. 6 asm.);
APT Type A 2-4 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 400 m iki paplūdimio. 1 miegamasis su dvigule lova,  svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys. Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-500 m iki artimiausios parduotuvės. Maks. 4 asm.
APT Type A 4-6 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 400 m iki paplūdimio. Miegamasis su dvigule lova, kitas miegamasis su dviaukšte lova arba su atskiromis lovomis, svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys. Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-500 m iki artimiausios parduotuvės. Maks. 6 asm.
APT Type A 6-8 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 400 m iki paplūdimio. Miegamasis su dvigule lova, 2 miegamieji su dviaukštėmis lovomis arba su atskiromis lovomis, svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys. Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-500 m iki artimiausios parduotuvės. maks. 8 asm.
APT Type B 2-4 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 500-1200 m iki paplūdimio. 1 miegamasis su dvigule lova,  svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys. Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-500 m iki artimiausios parduotuvės. Maks.  4 asm.
APT Type B 4-6 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 500-1200 m iki paplūdimio. Miegamasis su dvigule lova, kitas miegamasis su dviaukšte lova arba su atskiromis lovomis, svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys. Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-500 m iki artimiausios parduotuvės. Maks. 6 asm.
APT Type B 6-8 pax tipo numeriai (apartamentai įsikūrę kotedžuose (atskiruose arba sujungtuose), 1-ame arba 2-ame aukšte, apie 500-1200 m iki paplūdimio. Miegamasis su dvigule lova, 2 miegamieji su dviaukštėmis lovomis arba su atskiromis lovomis, svetainė su sofa-lova, sujungta su virtuve, vonios kambarys (kai kurie su 2 vonios kambariais). Priklausomai nuo aukšto gali būti su balkonu, prieangiu arba kiemeliu. Apie 50-500 m iki artimiausios parduotuvės. Maks.  6 asm.

Viešbučio teritorijoje
Jauki, kompaktiška viešbučio teritorija, kurioje yra baseinas (už papildomą mokestį), automobilių stovėjimo aikštelė (nemokamai – kiekvienuose apartamentuose), registratūra (09:00-13:00 ir 16:00–20:00, atvykimams nuo 20:00 – pagal užklausimą, už papildomą mokestį), bevielis internetas registratūroje (mokamas).
Siūlomos pramogos už papildomą mokestį: futbolo aikštė, tinklinis, vandens sporto priemonės, teniso kortas.
Vaikams žaidimų aikštelė (už papildomą mokestį)

Paplūdimys
Paplūdimys smėlio, viešas (apie 250-600 m, priklausomai nuo apartamentų vietos). Gultai ir skėčiai už papildomą mokestį.

Maitinimas
Viešbutis dirba be jokios maitinimo sistemos (RO).

apat.jpg

apt_room.jpg

apt_room2.jpg

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- skrydis Vilnius – Kaljaris– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 naktys apgyvendinimas apartamento tipo viešbutyje „Costa Rei Apartments“ be maitinimo.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Draudimas
- Asmeninės išlaidos
- Užstatas : 100 eurų (
būtinas)

- Pagalvės mokestis 2 eur/asm/parai, (nuo 11 metų) 01.06.19-30.09.19
- Papildomos paslaugos (apmokėjimas vietoje)
:
prisijungimas prie Wi-FI 10 eurų per savaitę; patalynė: 10 eurų asmeniui per savaitę (pagal pageidavimą), vonios rankšluosčiai 10 eurų asmeniui per savaitę (pagal pageidavimą), palydovinė TV, kondicionierius ir skalbimo mašina: 50 eurų per savaitę (pagal pageidavimą), kūdikio lovytė: 50 eurų per savaitę (pagal pageidavimą), papildoma lova: 75 eurų per savaitę (pagal pageidavimą), vėlyvas atvykimas: po 20:00 - 30 eurų apartamentams.

 

DĖMESIO!
- Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
Šio pasiūlymo vietų skaičius yra ribotas, todėl kelionės kaina gali kisti.
-  Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Apgyvendinimo paslaugos anuliavimo sąlygos: Likus 30-22 d. iki atvykimo: 0%; likus 21-16 d. iki atvykimo: 25%; likus 15-7 d. iki atvykimo: 50%; likus mažiau: 100%.

 

 

Kelionės organizatorius – TEZ TOUR Lietuva

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus