(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Mauricijus

spausdinti programą Mauricijus
9d.
MauricijusMauricijusMauricijusMauricijusMauricijus
Rezervuoti

Kelionės programa

Mauricijus – tai nedidelė sala Indijos vandenyne, kartais dar vadinama rojaus kampeliu žemėje. Sala garsėja įspūdingais balto smėlio paplūdimiais ir skaidriu lyg krikštolas vandeniu. Ši sala – puikus pasirinkimas norintiems ne tik pailsėti, bet ir vandens pramogų mėgėjams. Čia galima nardyti, žvejoti,  plaukioti burlentėmis.

Ką verta pamatyti Mauricijuje:

Port Luisas – Mauricijaus sostinė, šiuolaikinis miestas su uostu ir prekybos centrais. Le Caudan Waterfront rajone rasite kazino, barų, kino teatrų bei įspūdingą Gamtos istorijos muziejų, kur pamatysite nacionalinio išnykusio paukščio – Dodo kopiją.

Juodosios upės tarpeklių nacionalinis parkas – tai parkas žavintis nuostabia augmenija bei slėniais.

Tyrolienne nuotykių parkas – tai galimybė pamatyti Mauricijaus miškus iš aukščiau. Puiki vieta norintiems patirti šiek tiek adrenalino. Jūsų laukia net kelios nusileidimo lynu trasos ir maudynės skaidriame vandenyje!

Le Morne pusiasalis išsiskiria įspūdingais 555m bazaltiniais kalnais..  Čia rasite kelis gariausius salos palūdimius ir prabangius viešbučius.

La Vanille Crocodile parkas – puiki vieta stebėti krokodilus. Parkas panašus į atogrąžų mišką su išskirtine augmenija. Čia galima pamatyti ir kitų gyvūnų rūšių: beždžionių, vėžlių…

Mauricijaus klimatas: klimatas tropinis. Žiemos sezonas prasideda gegužę ir tęsiasi iki lapkričio, tačiau būdingos šiltos ir sausos žiemos, o vasarą – karšti ir drėgni orai. Būdingas mikroklimatas, vienoje Mauricijaus vietoje gali smarkiai lyti, tačiau vos už poros kilometrų – šviesti kaitri saulė.

Skrydžio laikai:

Vilnius 20:05 — Stambulas 22:45, Stambulas 01:50 – Mauritius 12:45 (+ 1d.).
Mauritius 20:05 — Stambulas 04:55, Stambulas 08:05 - Vilnius 10:45 (+ 1d.).

Įdomūs faktai apie Mauricijų:

  • Čia dovanos dovanojamos tik dešine ranka;
  • Gimtoji ir pagrindinė Mauricijaus gyventojų kalba – Mauricijaus Kreolų, tačiau oficialiomis pripažįstamos ir anglų bei prancūzų kalbos. Kiek neįprasta, bet skirtingomis kalbomis surašyti net svarbiausi šalies teisės aktai – Konstitucija surašyta anglų kalba, o Civilinis Kodeksas – prancūzų.
  • Mauricijus – vienintelė žinoma vieta, kurioje gyveno dabar jau išnykę dodo paukščiai.

Viešbutis "Casa Florida" 3*

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

-skrydis Vilnius – Mauricijus – Vilnius (su persėdimu Stambule);
-rankinis bagažas ir registruotas bagažas iki 20 kg;
-maitinimas lėktuve
-7 naktų apgyvendinimas Pereybère kurorte, 3* viešbutyje " Casa Florida" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

- pervežimas – galima užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Kaina asmeniui į abi puses – 40 €/asm. (vykstant bent 2 asmenims). Daugiau informacijos apie pervežimą čia.
- kelionės draudimas

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.
Skrydžių laikai gali keistis

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus