(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Čekijos rojus

spausdinti programą Čekija
5d.
Čekijos rojusČekijos rojusČekijos rojusČekijos rojus
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Čekijos Krkonošės kalnų turistinį centrą - Pec pod Sniežkou miestelį, įsikūrusį 718-1310 m. aukštyje. Čia galimas žygis į kalnus. Keltuvu pasikeliate į Sniežkos kalną. Eidami siauru takeliu, grožėsitės nuostabiais kalnų vaizdais. Esant galimybei, pageidaujantieji galės išmėginti bobslėjų ant ratukų, nusipirkti suvenyrų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai.Vykstate į Čekijos Rojaus nacionalinį parką. Pažintį su juo pradėsite nuo Trosky pilies bokštų, pakilusių į 57 m aukštį. Vykstate į Prachovo uolų rajoną, vadinamą alpinistų Meka ir įtrauktą į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Vėjo, vandens ir temperatūrų svyravimo įtakoje čia susiformavo įstabiausių formų ir aukščių akmeniniai „pirštai". Siauri praėjimai bei stačios uolų sienos palieka nepakartojamą įspūdį. Aplankote nepaprastai gražius iš Prancūzijos kilusios de Rohanų giminės reprezentacinius Syhrovo rūmus. Pagal galimybę Libereco mieste lyno keltuvu pakilsite į Ještedo kalną (1012 m). Ten yra įdomios formos TV bokštas. Kelionės dulkes nuplausite vandens pramogų parke „Babilone" su įvairiais vandenkalniais, baseinais, masažinėmis voniomis ir pirtimis. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai.Atvykstate i Čekijos sostinę Prahą. Ekskursija pėsčiomis. Pažintis su Prahos Hradu - karališkųjų rūmų kompleksu: didinga Šv.Vito katedra, Šv.Jurgio bažnyčia, Prezidentūra, renesansiniai sodai. Siūlome aplankyti Auksinę gatvelę - vieną vaizdingiausių gatvelių Prahoje, kuri pavadinta čia gyvenusių auksakalių garbei. Pasivaikščiosite vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galėsite išsakyti seniausiai Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštė, kurią juosia pastatai, saugantys spalvingą Prahos miesto istoriją, miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam savo įsitikinimų, senieji miesto vartai - Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas, prekybinis miesto centras - Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas. Nakvynė autobuse.

5 diena. Kelionė per Lenkiją. Apie pietus sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė autobusu.
3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.
PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~50 eurų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus