(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Karlšteinas – Karlovy Varai- Praha

spausdinti programą Čekija
5d.
Karlšteinas – Karlovy Varai- PrahaKarlšteinas – Karlovy Varai- Praha
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Koneprūsų stalaktitų ir stalagmitų urvus. Vėliau aplankote Karlšteino pilį – XIV a. buvusią karališkųjų brangenybių ir archyvų saugojimo vietą, meninių amatų vystymosi centrą. Pasivaikščiosite po miestelį. Atvykstate į Prahą. Vakare galėsite pasigrožėti „dainuojančiais„ ir „šokančiais“ fontanais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Karlovy Varus – didžiausią ir labiausiai lankomą Čekijos mineralinių vandenų kurortą. Miestas įsikūręs vaizdingame slėnyje, Tepla ir Ohre upių santakoje. Ekskursija po miestą: garsioji Mlynska kolonada, Pergalės, Karolio IV, Didžiojo geizerio mineraliniai vandens šaltiniai, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, pasikėlimas į Dianos abžvalgos bokštą. Maudynės atvirame terminiame baseine (esant galimybei). Laisvas laikas. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Pažintis su Prahos Hradu – karališkųjų rūmų kompleksu: didinga Šv.Vito katedra, Šv.Jurgio bažnyčia, Prezidentūra, renesansiniai sodai. Siūlome aplankyti Auksinę gatvelę – vieną vaizdingiausių gatvelių Prahoje, kuri pavadinta čia gyvenusių auksakalių garbei. Pasivaikščiosite vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galėsite išsakyti seniausiai Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštė, kurią juosia pastatai, saugantys spalvingą Prahos miesto istoriją, miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam savo įsitikinimų, senieji miesto vartai – Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas, prekybinis miesto centras – Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas. Nakvynė autobuse.

5 diena. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Apie pietus sugrįžtate į namus.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~40 eurų.

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus