(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Tartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -Talinas

spausdinti programąKelionės atmintinė Estija , Suomija
3d.
Tartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -TalinasTartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -TalinasTartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -TalinasTartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -TalinasTartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -TalinasTartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -TalinasTartu- Mokslo centras „Ahhaa“- Helsinkis -Talinas
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena.

Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse. Paisrinktinai aplankote  „AHHAA“ – didžiausią Baltijos šalių mokslo centrą, įdomiai supažindinantis su mokslu ir technologijomis, siūlantis įvairias studijas ir programas, kuriose gali eksperimentuoti ir įdomiai praleisti laiką įvairaus amžiaus lankytojai. Čia lankytojams siūloma milžiniška energijos mašina (Niutono obelis), ypatingos technologijos Hobermano sfera, nuotykių liftas į žemės gelmes, didelis skruzdėlynas, mini laboratorijos, vaikų birža, mokslo parduotuvės ir daug kitų įdomių dalykų arba Aviacijos muziejų. Ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušė, universitetas, observatorija, Domo katedros griuvėsiai, angelų ir velnių tiltai, Tėvo ir sūnaus, Barklajaus de Toli, Dviejų Vilde paminklai. Vykstate į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena.

Pusryčiai. Ryte keliatės (~2 ha)keltu į Helsinkį. Apžvalginė ekskursija po Helsinkį: Senato aikštė, Prezidentūra, Katedra, orginalusis paminklas garsiajam suomių kompozitoriui J.Sibelijui, šiuolaikinio meno centras ir kt. Unikalioji Tempeliaukio bažnyčia, iškalta uoloje. Plaukiate į Suomijai priklausančią Suomelinnos salą. Saloje aplankote vieną iš muziejų (pasirinktinai karo, „Vesikko“ povandeninio laivo, salos istorijos, žaislų). Grįžtate į Helsinkį. Vakare keltu keliatės į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena.

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Estijos sostinę Taliną, miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūrusi Prezidentūra, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas. Pageidaujantieji gali pasirinktinai aplankyti Muzikos instrumentų ar Jūreivystės muziejus. Vėliau trumpa apžvalginė ekskursija autobusu po Talino apylinkes: Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, TV bokštas. Laisvas laikas. Išvykstate į Lietuvą. Vėlai naktį grįžtate į namus.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

  1. Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas ne trumpesnis negu 3  mėn. po kelionės pabaigos

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė autobusu
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje
  • Ekskursinė programa
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Kėlimasis keltais
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas

PASTABOS:

Mokamiems objektams reikia turėti ~30 EUR
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1520 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus