(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Gražioji Italija

spausdinti programą Italija
8d.
Gražioji ItalijaGražioji ItalijaGražioji ItalijaGražioji Italija
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje. (1100 km)

2 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Austrijos sostinę - imperatoriškąją Vieną (~140 km). Apžvalginė ekskursija po miestą: Operos rūmai, Parlamento rūmai, neogotikinė Rotušė, Imperijos simbolis - Habsburgų rūmai, Didvyrių aikštė, Šv. Stepono katedra. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje. (~800 km)

3 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Gardalendą - didžiausią Italijoje atrakcionų parką. Pasivažinėsite "Stebuklingais kalneliais" ir viršgarsiniu lėktuvu "Blue Tornado", galėsite lyg būdami ekspedicijoje po Egiptą ieškoti faraonų lobių, apsilankysite laukinių gyvūnų šalyje ir marcipaninėje elfų karalystėje. Pamatysite Gėlių jūrą, pasivaikščiosite puošniais parko takeliais su egzotiškų sodinukų labirintais.

Po pietų išvykstate link Romos. Kelionė per Italiją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstate Romos link. Miesto transportu vykstate link Vatikano. Apžiūrite šv. Petro baziliką. Pasivaikščiojimas po vakarinę Romą. Žymiausios Romos aikštės: Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, Ispanijos aikštė; gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu ir kt. Nakvynė viešbutyje Romos apylinkėse.

5 diena. Pusryčiai. Miesto transportu vykstate į „amžinąjį miestą“ Romą. Pažintis su antikine Roma:  aplankysite Koliziejų, kuris dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas; Kapitolijaus kalvą ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija; Panteonas arba „visų dievų šventykla“. Venecijos aikštė. Važiuojate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje. (500 km)

6 diena. Pusryčiai. Vykstate į mikrovalstybę - San Mariną.  Ekskursija po vieną iš seniausių miestų – valstybių Europoje:  Šv. Pranciškaus vartai, Šv. Marino katedra, Rokos tvirtovė, Valstybės rūmai, įspūdingos senojo miesto gatvelės.Atvykstate vakare į seną universitetinį miestą - Paduvą, kurioje gausu dailės ir architektūros paminklų. Pamatysite Šv. Antano miestą: Šv. Antano baziliką su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais, universitetą, Fruto aikštę su Radžonės rūmais. Nakvynė viešbutyje. (750 km)

7 diena. Pusryčiai. Vykstate į Veneciją. Laivu plaukiate iki Šv. Morkaus aikštės. Ekskursija po miestą “ant vandens”: Šv. Morkaus aikštė, Šv. Morkaus bazilika su auksiniu altoriumi, Rialto ir „Atodūsių“ tiltai, siauros gatvelės, kanalų sistemos. Pageidaujantieji galės pasikelti į Varpinę ar aplankyti Dožų rūmus. Vykstate į nakvynės vietą. Važiuojate per  Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą. (1100 km)

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu. 
7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~70 EUR.

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos už papildomą mokestį.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 5700 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus