(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Rundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkas

spausdinti programą Latvija
2d.
Rundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkasRundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkasRundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkasRundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkasRundalė - Ryga - Gaujos nacionalinis parkas
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Aplankote Rundalės rūmus - vieną iš nuostabiausių Latvijos baroko ir rokoko stiliaus statinių. Tai vasaros rezidencija. Ją 18 a. pradėjo statyti kunigaikšits E. J. Bironas. Rūmus suprojektavo ir statyboms vadovavo italų architektas F. B. Rastrelis. Atvykstate į Latvijos sostinę Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Rygos senamiestį: Rygos pilis, statyta 1330 metais. Pilis buvo ne kartą nuniokota. Latvijai atgavus nepriklausomybę čia įkuriama Latvijos prezidento rezidencija. Domo katedra ir aikštė - istorinis ir geografinis miesto centras. Pati seniausia ir aukščiausia Rygoje Šv. Petro bažnyčia. Paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus. Juodagalvių riterių rūmai, kurie laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje. Laisvės paminklas - latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas. Pageidaujantieji laisvu metu galės pakilti į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę ir pasigėrėti miesto panorama. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai Vykstate į vieną didžiausių nacionalinių parkų Baltijos šalyse - Gaujos nacionalinį parką. Šis parkas buvo įkurtas išsaugoti unikalų, pries 12 tūkstančių metų susiformavusį, gamtos paminklą - Gaujos upės slėnį. Atvykstate į Siguldą - Gaujos nacionalinio parko administracinį centrą. Lyno keltuvu persikelsite per Gaujos upę. Keltuvas įrengtas jau 1969 metais. Juo pakilsite net į 43 metrų aukštį, iš kur atsiveria nuostabus Gaujos upės abiejų krantų vaizdas. Gutmanio ola. Pasakojama, kad čia XVII a. pradžioje buvo nužudyta nepaprasto grožio mergina Maja. Ant vienos iš kalvų, šalia upės, stovi ir Turaidos viduramžių pilis - rezervatas - tvirtovė, menanti ne tik karus, politines bei ekonomines permainas ir liūdną istoriją apie dviejų jaunuolių meilę, pasibaigusią Turaidos Rožės mirtimi... Turaidos pilies ir parko komplekse aplankysite: Dainų slėnį, skirtą žymaus latvių folklorininko K. Barono atminimui; pilies ekspoziciją, pilies bokštą, nuo kurio atsiveria tankiais miškais apaugęs Gaujos upės slėnis; monetų kalyklą, Turaidos bažnyčią, Rožės kapą, suvenyrų parduotuvėles ir kt. Vakarop išvykstate link Lietuvos. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė autobusu.
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.
PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~20 Eur.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus