(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Olandija Ir Eftelingo pramogų parkas

spausdinti programą Olandija
6d.
Olandija Ir Eftelingo pramogų parkasOlandija Ir Eftelingo pramogų parkasOlandija Ir Eftelingo pramogų parkasOlandija Ir Eftelingo pramogų parkasOlandija Ir Eftelingo pramogų parkasOlandija Ir Eftelingo pramogų parkasOlandija Ir Eftelingo pramogų parkas
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena.

Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

Atvykstate į Berlyną. Trumpa apžvalginė ekskursija po miesta: Aleksandro aikštė, Muziejų sala, Branderburgo vartai, Reichstagas. Vykstate link Olandijos. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Pusryčiai. Išvykstate į etnografinį kaimelį Zaanse Schans. Čia pamatomi būdingi šiam regionui gyvenamieji namai, ūkiniai pastatai, malūnai. Vėliau vykstate link tipško žvejų miestelio Volendam. „Kas nori pamatyti gražiausią Olandijos dalį, turi atvykti į Volendamą“ – taip teigiama vienoje dainoje. Tipiški olandų nameliai, kanalai, tiltai – viskas formuoja romantišką ir jaukią atmosferą. Vakare atvykstate į „Šiaurės Venecija” vadinamą  Amsterdamą, garsėjantį  savo kanalais, meno galerijomis... Nakvynė viešbutyje.

4 diena.

Pusryčiai. Ekskursija po Amsterdamą  aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. Plaukiate laivu Amsterdamo kanalais. Tai savotiška kelionė miesto istorijos šimtmečiais. Laisvu laiku siūlome aplankyti Madame Tussaud muziejų, kurio  ekspozicija susideda iš kelių dalių: Siaubo kambarys su žymiausių nusikaltėlių ir žudikų vaškinėmis figūromis; politikų, karališkosios šeimos atstovų, pramogų verslo, kino ir sporto žvaigždžių vaškinės figūros bei kambarys, vadinamas “Londono dvasia”, kur Londono taksi “pravažiuojama” 400 metų miesto istorija. Nakvynė  viešbutyje.

5 diena.

Pusryčiai.  Vykstate link didžiausio Olandijoje teminio atrakcionų parko- Eftelingo. Parke gausu atrakcionų ir daug laukinės gamtos – medžių, gėlių, kas yra gana neįprasta tarp pirmaujančių pasaulio pramogų parkų, todėl Eftelingo parkas yra vienas iš išskirtinesnių atrakcionų parkų pasaulyje. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

  1. LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

1. Kelionė patogiu autobusu;
2. 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
3. Ekskursinė programa;
4. Kelionės vadovo;
5. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastaba: Į kelionės kainą neįskaičiuota mokami objektai.
Mokamiems objektams reikai turėti ~ 70 EUR

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus