(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Prancūzijos žydroji pakrantė

spausdinti programą Prancūzija
8d.
Prancūzijos žydroji pakrantėPrancūzijos žydroji pakrantėPrancūzijos žydroji pakrantėPrancūzijos žydroji pakrantėPrancūzijos žydroji pakrantė
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Važiuojate į Regensburgą - vieną iš senosios Vokietijos architektūros perlų. Pamatote akmeninį tiltą, jungiantį Dunojaus krantus, Šv. Petro Katedrą, Rotušę. Atvykstate į Lichtenšteino sostinę Vaducą. Pažintis su istoriniu miesto centru: Rotušė, Parlamento rūmai, Šv. Florino katedra. Kelionę tęsiame vienu vaizdingiausiu Šveicarijos Alpių – San Bernardino keliu. Via Mala – svarbus prekybinis kelias per perėją, jungęs Šiaurės Europą ir Italiją, užburia kvapą gniaužiančiais posūkiais, didingomis kalnų viršukalnėmis. Važiuojate į Italiją. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate parfumerijos sostinę Eze. Lankotės daugiau nei pieš 200 metų įkurtoje "Galimard" parfumerijos įmonėje, kur iki šiol veikia parfumerijos įmonė. Čia išgaunami aromatiniai aliejai, kuriami dieviškieji kvapai, kurių galėsite ir įsigyti. Vykstate į Monaką. Aplankote egzotinį kaktusų sodą, nuo kurio atsiveria kerinti visos šalies panorama. Važiuojate į senąją Monako dalį, kur pamatote Monako Kunigaikščių rūmus, Dievo Motinos katedrą. Atvykstate į Monte Karlą, kur pamatote garsųjį Kazino ir japonišką sodą, pasodintą ir prižiūrėtą Princesės Greis. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Važiuojame Les Baux-de-Provance žavų miniatiūrinį viduramžių miestelį. Važiuojate į Arlį, miestą pelnusį Prancūzijos meno ir istorijos titulą. Ekskursija po miestą, aplankant romėnų amfiteatrą, romėnų teatrą, Respublikos aikštę su Šv. Trofimo bažnyčia. Važiuojate į Oranžą, dar vadinamą „princų“ miestu. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstate link Avinjono. Pakeliui aplankote vieną iš geriausiai išlikusių romėnų akviadukų -  Pont del Gard. Atvykstate į Avinjoną – miestą, daugiau kaip šimtmetį buvusį popiežių rezidenciją. Ekskursija pėsčiomis po gynybinėmis sienomis apjuostą viduramžių miestą: liaudies dainių apdainuotas Šv. Benezeto tiltas, Katedra, mažasis senamiestis, pėsčiųjų promenada, senieji Popiežių rūmai – didžiausi gotikiniai rūmai pasaulyje, įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Toliau keliaujate į vieną gražiausių pietų Prancūzijos miestelių – spalvingąjį Rusinjoną. Miestas garsėja senaisiais ochros karjerais. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Kanus - prabangų Žydrosios pakrantės kurortą, kurį mėgsta kino žvaigždės ir menininkai: pamatote Kruazetės krantinę, Festivalių rūmus, prabangius viešbučius. Važiuojate į Nicą - demokratiškiausią Žydrosios pakrantės kurortą, išsaugojusį įspūdingą senamiestį. Ekskursija Nicoje: Garibaldžio aikštė, Šv. Raparatės katedra, Pilies kalva, Laskario ir Teisingumo rūmai, Opera, Rotušė, Nyčės terasa, miesto širdis – Marseno aikštė. Važiuojate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Veroną, Romeo ir Džuljetos miestą. Ekskursija po miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę - piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, impozantiškais fasado raižiniais išpuoštą Katedrą, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą; Romos Koliziejui nedaug dydžiu tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą. Važiuojate per  Italiją, Austriją, Čekiją. Važiuojate į nakvynės vietą.  Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: Kelionė autobusu. 7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais. Ekskursinė programa. Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~55 EUR. Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos už papildomą mokestį.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 6500 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus