(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Bavarija - Vokiškas Legolendas

spausdinti programą Vokietija
6d.
Bavarija - Vokiškas LegolendasBavarija - Vokiškas LegolendasBavarija - Vokiškas Legolendas
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Niunbergą, seną viduramžių miestą, kuris apjuostas gynybine siena ir grioviu. Ekskursiją pradedate nuo imperatorių pilies, kurioje nuo XI a. iki XVI a. viešėjo visi vokiečių imperatoriai.  Nusileidę nuo pilies apžiūrite A. Diurerio namą, rotušę, Gražuolį fontaną, gotikinę dievo Motinos bažnyčią ir kt. Išvykstate iš miesto. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Vokietijos Legolendą. Pakeliui sustojate apžiūrėti gotikinės Ulmo katedros, kurios bokštai yra aukščiausi pasaulyje. Atvykstate į Legolendą, kur iš kaladėlių sudėtos 8 pasakų šalys: Riterių ir piratų šalys, Mažoji Azija, Nuotykių šalis ir kt.  Galėsite pakeliauti kanojomis džiunglių upėmis, plausite auksą su indėnais, povandeniniu laivu nusileisite į Atlanto gelmes. Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Aplankote  karališkas Bavarijos pilis - Neunschwanschtein ir Hohenschwangau, kur savo vaikystę praleido, o vėliau savo kūrybines idėjas įgyvendino Bavarijos karalius Liudvikas II. Neunschwanschtein pilis laikoma viena gražiausių Vokietijos pilių, vadinama dar „pasakų pilimis“. Vykstate į Austriją. Pagal galimybę Swarowskio muziejaus aplankymas. Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Zalcburgą, kuris įsikūręs tarp Salzach upės ir milžiniškos Hohensalcburg uolos: užburiantys Mirabelės sodai, muzikos genijaus Mocarto namas, garsioji senamiesčio gatvė – Getreidegase. Užlipsite į  vieną didžiausių Europoje Zalcburgo tvirtovę , nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Zalcburgas sužavės savo svečius siauromis gatvelėmis, fontanais ir skulptūromis, skiriamaisiais parduotuvių ženklais, suvirintais iš plieno, aukšta muzikine kultūra, susijusia su Mocarto vardu, ir kasmet vykstančiu Zalcburgo festivaliu - vienu svarbiausiu įvykių Europoje.  Kelionė per austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare grįžtate į Lietuvą

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~100 Eur.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus