(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Europos pramogų parkas - Vokietija - Austrija

spausdinti programą Vokietija , Austrija
5d.
Europos pramogų parkas - Vokietija - AustrijaEuropos pramogų parkas - Vokietija - AustrijaEuropos pramogų parkas - Vokietija - Austrija
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.  Vakare atvykstate į viešbutį. 

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Drezdeną. Apžvalginė ekskursija po miestą: pasivaikščiojimas Briul terasa, kitaip vdinama „Europos balkonu“, nuo kurios atsiveria nuostabus Elbės vaizdas, renesansiniai Karališkieji rūmai su Karališkąja šeimos koplyčia, vienas pagrindinių miesto simbolių - Saksonijos valstybinis teatras, kuriame vyko daug pasaulinių premjerų, teatro aikštė, Garsioji Zemperio Opera, baroko šedevras – Cvingerio rūmai, įsikūrę tarp dviejų buvusių miesto sienų, su meno galerija, Porceliano ekspozicija, barokinė Nimfų maudykla, atstatyta Dievo Motinos bažnyčia. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje. (~600 km).

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į EUROPOS parką. Tai didžiausias ir labiausiai lankomas (4 mln. lankytojų per metus) Vokietijos parkas, įsikūręs pačiame Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje. "Pažink Europą žaisdamas!" - skelbia 15 parko šalių. Kiekviena šalis - miniatiūrinė Europos valstybė su jai būdinga architektūra, atrakcijom, šou, valgiais ir suvenyrais. Per vieną dieną aplėksite visą Europą: pabuvosite Italijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Skandinavijoje...! Jei staiga pliūptelėjęs adrenalinas nėra jūsų mėgiamiausias pojūtis, Europos parke visą dieną galėsite maloniai praleisti lankydami pažintinius ir mokomuosius atrakcionus, grožėdamiesi šou pasirodymais: pabuvosite gladiatorių arenoje, Venecijos karnavale, Globuso teatre, sužavės ledo šokėjai ir spalvinga smagi varjetė programa. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.
Pusryčiai. Atvykstate į Zalsburgą. Tai ne tik gimtasis V. A. Mocarto miestas, bet ir pats romantiškiausias bei paslaptingiausias Austrijoje. Ekskursija po miestą: Mirabelės rūmai ir sodas, namas, kuriame gimė Mocartas, „Getreidegasse“ – viena iš gražiausių gatvių Europoje, miesto Katedra, Šv. Petro vienuolyno bažnyčia ir senosios kapinės, Zalcburgo pilis, nuo kurios atsiveria graži panorama į miestą. Kelionė per Austriją, Čekiją. Atvykstate į Brno. Nakvynė Čekijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai naktį sugrįžtate į Lietuvą. ( Brno-Vilnius~1000 km)

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu,
4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba jaunimo nakvynės namuose,
kelionės vadovo paslaugos,
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos: Mokamiems objektams reikia turėti ~50 EUR.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus