(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Europos pramogų parkas ir Bavarijos pilys

spausdinti programą Vokietija
5d.
Europos pramogų parkas ir Bavarijos pilysEuropos pramogų parkas ir Bavarijos pilysEuropos pramogų parkas ir Bavarijos pilysEuropos pramogų parkas ir Bavarijos pilys
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pakeliui aplankote viduramžių miestą Niurnbergą, kuris garsėja savo gynybine siena su bokštais ir imperatorių pilimi. Ekskursija po mietą: Pilato ir Diurerio namai, Rotušė, Gražuolis fontanas, imperatoriškoji pilis, kurioje nuo XI a. iki XVI a. viešėjo visi vokiečių imperatoriai. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti ypatingų Niurnbergo dešrelių ir nusipirkti lauktuvių Niurnbergo meduolių.  Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

3 dienos. Pusryčiai.Vykstate į Freiburgą, prie kurio yra įsikūręs didžiausias Vakarų Vokietijoje Europos pramogų parkas. Tai 70 hektarų parkas padalintas į 12 teminių zonų, su kiekvienai zonai būdinga savita architektūra, augmenija, kultūra. Daugiau nei 100 atrakcionų paliks visai šeimai niešdildomų įspūdžių. Čia jus galėsite skrieti aukščiausiais ir greičiausiais kalneliais Europoje ir savo kūnu pajusti 130 km/h greitį 73 metrų aukštyje. Mažieji parko lankytojai galės apsilankyti svečiuose pas vikingus, elfus, piratus. Čia jie susitiks su pamėgtais pasakų personažais patirdami daug nuotykių. Filmų mėgėjai liks sužavėti magiškuoju 4D kinu, tai atrakcija visiems pojūčiams – girdėjimui, matymui, lytėjimui. Daugiau nei dvidešimtyje parko scenų išvysite gladiatorių kovas, kvapą užgniaužiančius spektaklius, karnavalus. Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstate į karališkąsias Bavarijos pilisHohenschwangau ir Neuschwanstein, kuriose nemažą laiko praleido Bavarijos karalius Liudvikas II. Tai labiausiai lankomos pilys Vokietijoje. Vienos pasirinktinai pilies lankymas. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Vėlai naktį grįžtate į namus.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba jaunimo nakvynės namuose.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~60 eurų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus