(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Hanza ir Heidės parkai

spausdinti programą Vokietija
5d.
Hanza ir Heidės parkaiHanza ir Heidės parkaiHanza ir Heidės parkaiHanza ir Heidės parkai
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Maklenburgo - Pomeranijos sostinę Šveriną. Aplankote XIX a. pilį, pastatytą Šverino ežero Burgo saloje. Pilis dėl panašumo į Bavarijos įžymybę neretai vadinama „Mecklenburgo Neuschwansteinu“. Ne mažiau puošnus pilies interjeras. Šalia yra gažus tvirtovės ir pilies sodas: skulptūros, figūrinės augalų kompozicijos, kanalai. Atvykstate į Vismarą. Tai vienas gražiausių Mecklenburgo miestų. Viduramžiais jis buvo svarbus Hanzos sąjungos prekybos centras. Senamiestyje daug žymių architektūros paminklų: Vandens vartai, Šv. Mergelės Marijos ir Šv. Jurgio bažnyčios, Rotušė, apsupta rekonstruotų gotikinių pastatų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstate į  Hanza pramogų parką, kuris vienintelis  yra įsikūręs prie jūros. Kiekvienas čia atras atrakcionų pagal savo pomėgius:  „Stebuklų tiltas“,  „Nervų karas“,  „Piratų šalis“, „Vandenų šalis“ ir „Meksika“. Vairavimo mokykloje galima nardyti kosminiais skuteriais, vartytis lekiant amerikietiškais kalneliais, iššokti iki dangaus ir nerti „į gelmę“,  sėdint ant Nesės nugaros, suptis vikingų laivu, leistis nuo krioklių ir dardėti vandens bobslėjaus trasa. Adrenalino fanatikai galės išbandyti aukščiausią Europoje skrydžio karuselę „Jūros vartai“ arba „Ispanišką varpą“, kur varpo šerdis sukasi apie savo ašį ir sūpuojasi įvairiom kryptim 70 km/val. greičiu. O tu sėdi prisispaudęs prie varpo šerdies ir tavo klyksmo nenustelbia net 80 tonų sveriantis varpas. Taip pat galėsite stebėti magijos ir papūgų šou, vandens akrobatus, kiniečių varjetę ir stereo kino filmą. Vykstate į Liubeką- miestą, kurį Thomas Manas vadino „ ypatingu lizdeliu“. Seniau, tai buvo svarbiausias Baltijos regiono pakrančių miestas, šiuo metu žavi gražiu senamiesčiu. Ekskursija po senamiest:į: Holstentor vartai, Šv.Petro bažnyčia, Rotušė, Šv. Jėzaus Širdies bažnyčia, katedra
ir kt. Nakvynė viešbutyje

4 diena. Pusryčiai. Vykstate į Heidės parką. Tai didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. „Amerikietiški kalneliai", „Limitas", „Skrajojantis pianinas", aukštai virš medžių kylančios laivinės sūpuoklės!!! Mėgstantiems vandenį - dvi „pašėlusio vandens" trasos su 20 m aukščio kriokliais, kruizas sraunia kalnų upe. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, vokiečių pasakų karalystė su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėjimas senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingos traukinukų trasos. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou, elektroninis paukščių teatras... Topas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas". Naujausias atrakcionas - pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis". Vykstate link nakvynės. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje arba jaunimo nakvynės namuose.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~65 eurų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus