(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Serengečio safaris - Heidės parkas

spausdinti programą Vokietija
4d.
Rezervuoti

Kelionės programa

1diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Serengečio parką. Serengečio safaris - tai gyvūnų pasaulis, kuriame  gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai - krykštausite ir juoksitės.Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur yra krioklių, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis, o Laisvalaikio šalyje galėsite pasimėgauti   daugybę atrakcionų! Nakvynė prie Heidės parko.
3 diena. Pusryčiai. Vykstate į Heidės parką. Tai didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. „Amerikietiški kalneliai", „Limitas", „Skrajojantis pianinas", aukštai virš medžių kylančios laivinės sūpuoklės!!! Mėgstantiems vandenį - dvi „pašėlusio vandens" trasos su 20 m aukščio kriokliais, kruizas sraunia kalnų upe. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, vokiečių pasakų karalystė su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėjimas senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingos traukinukų trasos. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou, elektroninis paukščių teatras... Topas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas". Naujausias atrakcionas - pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis".Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
4diena.Pusryčiai.  Kelionė per Lenkiją, Lietuvą.  Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.

3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.

Ekskursinė programa.

Kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~39 eurus

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus