(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Šiaurės Vokietija-Riugeno sala-Okeanijos muziejus-Berlynas

spausdinti programą Vokietija
4d.
Šiaurės Vokietija-Riugeno sala-Okeanijos muziejus-BerlynasŠiaurės Vokietija-Riugeno sala-Okeanijos muziejus-BerlynasŠiaurės Vokietija-Riugeno sala-Okeanijos muziejus-BerlynasŠiaurės Vokietija-Riugeno sala-Okeanijos muziejus-Berlynas
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į Ščesciną. Esant galimybei apžiūrite Ščesčino senamiestį garsų gynybine siena su bokštais, senąja rotuše ir šv.Jokūbo bažnyčia. Pavaikštote senamiesčio gatvelėmis, pasigrožite kilmingųjų rūmais, miestiečių namais.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į  Štralzundą, Hanzos sąjungos miestą, įrašytą į UNESCO sąrašą. Miestas iš visų pusių apsuptas vandens - Strelazundo įlanka ir miesto tvenkiniais, ne veltui tikriausiai miestas vadinamas Vokietijos jūrų muziejų sostine. Aplankote Okeanijos muziejų, kuris pripažintas geriausiu 2010 metų Europos metų  muziejumi.  Muziejuje yra 45 įvairaus dydžio akvariumai. Jis išsiskiria ir lenktu akvariumu, kur žuvys plaukioja lankytojams iš šonų ir virš galvų, bei didžiausiu 2,6 mln. litrų talpos dideliu Šiaurės jūros vandens akvariumu, turinčiu 30 centimetrų storio stiklus. Didžiausia atrakcija, tai pingvinų matinimas. Tiltu persikeliate į Riugeno salą, kurios plotis ~ 50 km. Sala garsi baltais kalkakmenio skardžiais. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstate į Berlyną. Ekskursija po Vokietijos sostinę Berlyną: Aleksandro aikštė - buvęs jaučių turgus, vėliau pervadintas Berlyną aplankiusio caro Aleksandro I garbei, Neptūno šaltinis, senasis Universitetas, biblioteka,  Marijos bažnyčia, Unter den Linden - viena gražiausių Berlyno gatvių, kuria kadaise buvo vykstama į karališkuosius medžioklės plotus. Pagrindinis miesto simbolis - Brandenburgo vartai, kurie ir buvo, ir tebėra svarbių Berlyno įvykių liudininkai. Esant pageidavimui, plaukimas Šprė upe. Laisvas laikas. Išvykstate iš Vokietojos. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 diena. Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti ~ 30 eurų.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus