(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Vokietijos pramogų parkai

spausdinti programą Vokietija
5d.
Vokietijos pramogų parkaiVokietijos pramogų parkaiVokietijos pramogų parkaiVokietijos pramogų parkaiVokietijos pramogų parkaiVokietijos pramogų parkaiVokietijos pramogų parkai
Rezervuoti

Kelionės programa

1 DIENA. Labai anksti ryte  išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijos -Vokietijos pasienyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Malonus atokvėpis Harco kalnų papėdėje įsikūrusiame Vernigerodės mieste. Pasivaikštote žavingo senamiesčio gatvelėmis. Senamiestis išlikusių fachverko architektūros namų dėka vadinamas „Harco kalnų perlu". Pageidaujantys galės užkopti į misto cente stūksančią kalvą ir apžiūrėti hercogų pilį. Esant galimybei, pasikeliate keltuvu į aukščiausią Harco kalnyno viršukalnę Broken (1142 m ). Pasak padavimų, būtent čia Valpurgijos naktį susirinkdavo raganos. Grožitės kalnų panorama. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 DIENA.
Pusryčiai. Atvykstate į  HEIDĖS PARKĄ. Tai didžiausias ir populiariausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. „Amerikietiški kalneliai", „Limitas", „Skrajojantis pianinas", kartingų trasa, aukštai virš medžių kylančios laivinės sūpuoklės!!! Mėgstantiems vandenį - net šeši atrakcionai: dvi „pašėlusio vandens" trasos su 20 m aukščio kriokliais, kruizas sraunia Bavarijos kalnų upe, senoviniai gariniai garlaiviai, plaukiojantys Soltau ežere. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, vokiečių pasakų karalystė su šokančiom ir kalbančiom lėlėm, pasivažinėjimas senovinėm mašinėlėm ir net 7 skirtingos traukinukų trasos. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou, elektroninis paukščių teatras...
Topas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas", nešantis 120 km/val. greičiu nuo 60 m aukščio kalnų. Naujausias atrakcionas - pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km/ val. greitį. Tikra katapulta! Neužmirškite kvėpuoti!
Po pietų vykstate į Brėmeną. Trumpa pažintis su laisvuoju Hanzos miestu. Lankysitės Šniūro rajone, kurio siauros gatvelės susipynusios tarytum „šniūreliai", Rozelijaus rajone gėrėsitės porcelianinių varpelių skambesiu, pailsėti prisėsite prie Septynių brolių miegančių... Vėzerio pakrantėje grožėsitės laivais, galvosite norus prie Brėmeno miesto muzikantų. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 DIENA.
Pusryčiai. Vykstate į Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS - tai gyvūnų pasaulis. Čia laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai - krykštausite ir juoksitės.
Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai - Laisvalaikio šalis su daugybe atrakcionų! Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė autobusu,
• 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
• kelionės vadovo paslaugos,  kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos: Mokamiems objektams reikia turėti ~75 Eur saugusiems, vaikams ~45 Eur. Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį. Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus