(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas (Anykščiai)

spausdinti programą Lietuva
1d.
Aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas (Anykščiai)
Rezervuoti

Kelionės programa

Anykščiai – aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas. Čia, prie Šventosios upės, nuostabiai dera gamta, istorija, kultūra.  O jei dar  išmėginti visas anykštėnų siūlomas pramogas -  puiki išvyka garantuota !

Išvykstate ryte. Gražaus kraštovaizdžio apjuostais Aukštaitijos keliais skubėsite Anykščių link.  Vienas iš svarbiausių šio krašto turizmo išteklių – kraštovaizdis.  Gražiai dera  aukštumos ir per jas  ramiai vingiuojanti Šventoji. Pažintiniai takai, Anykščių šilelis – tai galimybė pabūti ir pasigėrėti gamta.  Anykščių  kraštas turtingas savo kūrėjais. Su Anykščių vardu sietini mūsų tautos žymių žmonių gyvenimai bei kūryba. Antanas Baranauskas, Antanas Vienuolis Žukauskas, Jonas Biliūnas, Bronė Buivydaitė, Didžiuliai....Kraštas saugo jų atminimą ir jis čia yra įamžintas.  Išsamiau apie šiuos kūrėjus galima, be abejo, sužinoti muziejuose. Pasigrožėti miesto bei Šventosios upės panorama bus galima pakilus į bažnyčioje esantį apžvalgos bokštą. Anykščiai garsėja savo unikaliais muziejais: Siauruko, Arklio, Angelų.  Kiekviename iš jų – įdomios ir turiningos ekspozicijos, kuriose galima daug sužinoti apie šio krašto žmonių tradicijas, papročius bei puoselėjamus verslus. Svečiuojantis šiame krašte, nereikėtų aplenkti ir šio krašto simbolio – Puntuko ir „Laimės žiburio“.

Anykščiuose moksleiviams  siūlomos įdomios edukacinės programos ir pramogos. Belieka tik išsirinkti ir šauniai praleisti dieną!

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus