(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Aukštaitijos gamtos perlai

spausdinti programą Lietuva
1d.
Aukštaitijos gamtos perlaiAukštaitijos gamtos perlai
Rezervuoti

Kelionės programa

Siūlome  kelionę po Aukštaitiją. Aukštaitija  - tai tikras gamtos lobynas, išgarsėjęs gražuoliais ežerais bei juos supančiais miškais. Tai kraštas, kurio ežerų pakrantes, vaizdingas kalvų pašlaites bei tylų miškų prieglobstį nuo seno pamėgo čia įsikūrę žmonės. Žinojo mūsų senoliai kur savo buičiai gražesnę vietą pasirinkti, mokėjo vandenį ir miškus savo gyvenimui panaudoti...

Išvyksite ryte. Atvyksite į Salaką. Salake įsikūręs Gražutės regioninio parko Lankytojų centras.  Tai vartai į Gražutės regioninį parką. Čia išgirsite informaciją apie lankytinas gamtos ir kultūros paveldo vertybes, kraštovaizdį, biologinę įvairovę. Pamatysite čia veikiantį unikalų „Jūrų muziejų“ ir jame sukauptą įdomią jūrų gelmių kolekciją, kurią daug metų rinko ir puoselėjo Salake gyvenanti mokytoja V.Žilinskienė. Kolekcijoje daugiau nei 2000 eksponatų, kurie į šį mažą miestelį atkeliavo iš viso pasaulio. Važiuosite  į Zarasus. Į miestą, iš kurio kiek tik akys užmato gali gėrėtis  kalvomis, pušynais ir ežerų virtinėmis. Aplankysite savitą miesto centrinę dalį – unikalų urbanistikos paminklą, Zaraso ežero Didžiąją salą, pasivaikščiosite naujuoju apžvalgos taku( arch. Š.Kiaunė), kuris ES viešųjų erdvių konkurse pateko į geriausiųjų  darbų sąrašą.

Vyksite į Stelmužę. Tai pats Lietuvos pakraščiukas. Tylus, ramus, bet  tikrai  stebinantis  unikaliais objektais.  Ir kas negirdėjo apie  garsiausią šalies gamtos paminklą – Stelmužės ąžuolą ?   Ąžuolą, kuris savo amžiumi drąsiai konkuruoja su krikščionybe. Už Lietuvos pavadinimą gerokai senesnis... Ir niekas nieko panašaus aplinkiniuose kraštuose tikrai neturi !   Sudomins istorija ir apie Vergų bokštą. Tai keturkampis akmens ir plytų statinys, kuriame buvo kalinami baudžiauninkai.

Vakare grįžimas namo.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus