(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Biržai - Šiaurės Lietuvos perlas

spausdinti programą Lietuva
1d.
Biržai - Šiaurės Lietuvos perlasBiržai - Šiaurės Lietuvos perlasBiržai - Šiaurės Lietuvos perlas
Rezervuoti

Kelionės programa

Šiaurės Lietuva  -  tai kupina istorinio, gamtinio, kultūrinio paveldo žemė. Biržai dar dažnai vadinami šio regiono perlu.  Čia ne vieną stebina  išlikusi didinga  garsios LDK didikų Radvilų  giminės  pilis.  Tik  šiuose kraštuose galima pamatyti unikalų reiškinį ne tik  mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje – karstines įgriovas.  Čia pasitiks gražus ir įspūdingas krašto reljefas,  išgraviruotas didesnėmis ir mažesnėmis įdubomis ir iš jų iškilusiais kalvokšniais.

Ekskursija po Biržų miestą.  Išgirsite gido pasakojimą apie  miesto  istoriją,  žmones, kultūros paminklus.  Aplankysite  bastioninės kilmės  Radvilų pilį,  pabuvosite  šioje pilyje įrengtame muziejuje.  Jame pamatysite ekspoziciją, kurioje  išsamiai pristatoma krašto istorija, gamta, tradicijos.

Pabuvosite prie didžiausio  Lietuvoje  dirbtinio ežero ir turėsite  galimybę  pasivaikščioti  ilgiausiu šalyje pėsčiųjų tiltu per jį.  Medžių  prieblandoje pasitiks  ir  klasikinis Astravo dvaras su parku, įsikūręs kitoje Širvenos upės pusėje. Šiame dvare ilgą laiką gyveno garsi Lietuvos istorijoje Tiškevičių šeima.

Aplankysite Biržų rajone  esančią didžiausią  karstinę įgriuvą, vadinamą Karvės uola. Biržų kraštas ne vieną atvykstantį stebina savo unikaliu geologiniu reiškiniu – karstinėmis olomis. Sužinosite, kaip ir kodėl jos  atsiranda, būtent, šiame krašte...

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus