(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Druskininkai

spausdinti programą Lietuva
1d.
DruskininkaiDruskininkai
Rezervuoti

Kelionės programa

Vis labiau populiarėjantis ir mėgstamas tiek vietinių, tiek atvykstančiųjų turistų – sveikatos ir druskų miestas – Druskininkai.

Iškeliausite ryte. Kalneliais ir pušynais vinguriuojančiu keliu besidairydami į Varėnos pušynus, skubėsite Druskininkųlink,  kurie yra  kelionės tikslas. Per vieną dieną, žinoma, visko neapvažiuosite, neapkeliausite...Bet tai ką pamatysite, tikrai bus įdomu ir naudinga. Ekskursijos metu išgirsite miesto įkūrimo istoriją,  sužinosite miesto pavadinimo kilmę,  žvilgtelsite į Druskonio ežerą, užsuksite į biuvetą, atsigaivinsite mineraliniu vandeniu. Pabuvosite prie  garsaus „Grožio šaltinio“, pasivaikščiosite miesto gatvėmis, kuriose daug gražių ir netikėtų erdvių. Jas puošia pačios įvairiausios skulptūros, stebina gėlių kilimai...   Druskininkai garsūs ne tik gamtos turtais.  Čia galima aplankyti net keletą įdomių muziejų arba pasisvečiuosti pas  Dzūkijos krašto tautodailininkus. Aktyvių įspūdžių   mėgėjams – ir Vandens pramogų parkas, ir „Nuotykių parkas“, ir Snow arenos trasa...

Pageidaujant, galima vykti į Liškiavą.Liškiavoje pasivaikščiosite po senuosius piliakalnius, aplankysite puikų barokinį vienuolyno ansamblį. Ansamblio puošmena – Švč. Trejybės bažnyčia. Turtingas ir originalus 18 a. Sukurtas bažnyčios interjeras, stebuklingomis galiomis garsėjantis Dievo Motinos paveikslas  visada traukia  piligrimus bei turistus. Grįžtant namų link, pasieksite Merkinę.Tai vienas seniausių Lietuvos miestų, įsikūręs Nemuno ir Merkio santakoje. Tai senoji Dzūkijos sostinė, apjuosta nepakartojamo kraštovaizdžio ir menanti ne tik kovas su kryžiuočiais, bet ir istoriją susijusią su  Lietuvos valdovų gyvenimo įvykiais.Čia užlipsite ant piliakalnio, galėsite aplankyti Kryžių kalnelį.

Įspūdžių  tikrai nepritruks !

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus